Len samé sluby,ale tovar nedodany!

• Tovar objednaný 21.1 a dodnes nedorazil to máme 27.1,

Žiadna informácia o stave objednávky ... dnes je 3.1.2024 teda 14 dní po objkednávke

• Na dotaz, že po 3 týždňov sme tovar nedostali,žiadna reakcia od predávajúceho, napriek tomu, že sme bankovým prevodom zaplatili!!!!

Vážený zákazník

Ďakujeme za Vašu "recenziu" a samozrejme sa k tomu aj vyjadríme.

Od objednávky ktorú ste zadali 28.11.2023 a následne platili bankovým prevodom kde bola platba prijatá 29.11.2023 neprešli ani 2 týždne a nie ako píšete v recenzií po 3 týždňoch! Nerozumieme troška.

Pri danom tovare v čase objednávky bola uvedená dostupnosť 3 až 5 dní to znamená že nebol skladom. Expedovaný na Vašu adresu bol 06.12.2023 o tom ste boli informovaný emailom. Keďže sa jedná o paletovú prepravu doručovanie trvá dlhšie ako pri klasickom kuriérovi.

Vaša zásielka je dnes 12.12.2023 na rozvoze a dnes bude aj doručená.

AQUAPUMPS.SK

Deklarované dodanie do troch dní je zatial 7 dní bez dodania a žiadna správa !!!!

• Uplynulý dva týždne, tovar som zaplatil, no nič som dodnes nedostal!

Dobrý deň

Objednali ste si u nás tovar ktorý je na objednávku dostupnosť 7 až 10 pracovných dní je uvedená pri produkte. Platbu za objednávku sme prijali 02.10 kde šachta bola zaradená do výroby. Vaša šachta bola v piatok 13.10 vyrobená a dnes 16.10 bude expedovaná na Vašu adresu.

Ďakujeme za pochopenie.

AQUAPUMPS.SK

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Obchod nevie zodvihnúť telefón a vysvetliť kde je problém...ževraj bol balík odoslaný pred 4 dňami no nik nevie kde je balík nikdy viac aquapumps

Vážený zákazník

Na základe zmeškaného hovoru Vám kolega volal do 10 minút späť čiže obchod vie zodvihnúť telefón a dokonca aj zavolať naspäť. Za tých 10 minút ste stihli napísať negatívnu recenziu a nedali ste nám žiadny priestor na vyjadrenie sa a preverenie stavu doručovania Vašej objednávky u prepravnej spoločnosti.

• komunikacia
    • dlha dodacia doba

tovar som objednal 10.7. (pondelok vecer), pri vsetkych polozkach bolo uvedene, ze su skladom, 17.7. mi prisiel mail, ze tovar bol expedovany, cakal som, ze ked je vsetko skladom, ze tovar bude expedovany nasledujuci pracovny den (na stranke neboli ziadne informacie, ze by mali dovolenku alebo nmieco podobne), aj ked som objednaval z troch poloziek viacej kusov, tak som aspon cakal mail, ze nemaju tolko skladom a tovar mi bude doruceny neskor a aby toho nebolo malo, tak z jednej polozky mi bolo dorucenych namiesto 20ks, len 18ks, pisal som aj do eshopu, hned na dalsi den ako mi bola zasielka dorucena, od vtedy presiel viac ako tyzden a odpoved neprisla ziadna

Potvrdili prijatie objednavky a čas plynie a nič sa nedeje

Dlhá čakacia doba na tovar.

• Prehľadné web stránky a široká ponuka tovaru
    • Tovar nebol dodaný kompletne, v orginálnom balení a nie ako vyobrazený na e-shop-e. Po e-mailovej reklamácii nebola žiadna odozva a až po telefonickej urgencii prísľub riešenia reklamácie, ale opätovne, bez odozvy, vyjadrenia a nápravy.
    • Tovar nie je možné poslať cez Packeta.sk, iba doručenie na poštu a osobným vyzdvihnutím v mieste obchodu

• Dlhá dodacia doba
    • Komunikácia na bode mrazu

Dobrý deň

Ďakujeme za Vašu recenziu. Priblížime ostatným zákazníkom detaily Vašej objednávky.

Objednávka vytvorená 30.05.2023 o 23.43 hod zvolili ste si platbu bankovým prevodom. Úhradu objednávky sme prijali 01.06.2023. Po prijatí platby Vám bol tovar doručený do 3 dní teda presne podľa informácií o doručený ktorú ste mali uvedenú v nákupnom košíku pri vytváraní objednávky.

O stave objednávky ste boli informovaný emailom.

Pre kratšiu dobu dodania bolo nutné zvoliť si z Vašej strany platbu na dobierku a nie platbu bankovým prevodom kde ste stratili 2 dni!

AQUAPUMPS.SK

Objednávka zo 30.4. Do teraz nedorazila.
    Pritom tovar je ako že skladom.

• Tovar prisiel poskodeny
    • Nekomunikuju

• Prijatelne ceny
    • Nedodanie tovaru

Prvá objednavka prišla.Druha nie.Po reklamaciji nič neprišlo.Nedoporučujem nakupovať.

Dobrý deň

Ďakujeme za Vašu "recenziu"

Píšete že Vám nebola doručená druhá objednávka...tak kto ju dnes 29.03.2023 od kuriéra DPD prevzal?

Nepíšte prosím Vás klamlivé a zavádzajúce recenzie. Ďakujeme

AQUAPUMPS.SK

• Po desiatich dňoch od objednávky neviem čo je stovarom

• 1, nedodržanie sľubu ( 3 - 4 dní)
    • 2, nie je možnosť platiť platobnou kartou u kuriéra . Podľa tvrdenia kuriéra údjne takúto zmluvu s partnerom nemajú uzavretú!
    • 3, ak je tvrdenie kuriéra pravdivé, prečo o tom nie je aspoň formou SMS objednávateľ informovaný? Aspoň vtedy, keď v poznámkach pri objednávaní tovaru je uvedené, že PLATBA PLATOBNOU KARTOU U KURIÉRA....

Dobrý deň

Ďakujeme za Vašu "recenziu" a taktiež sa k nej samozrejme radi vyjadríme.

Objednávka vytvorená 18.01.2023 (streda) o 13.22 hod. (Uzávierka objednávok do 12.00 hod daného dňa).
    Objednávka potvrdená 19.01.2023 (štvrtok) (zákazník informovaný emailom).
    Objednávka expedovaná 23.01.2023 (pondelok) (zákazník informovaný emailom).
    Objednávka doručená 24.01.2023 (utorok) (zákazník informovaný SMS-kou).

Objednávka Vám bola doručená na tretí pracovný deň od potvrdenia. V nákupnom košíku ste mali jasne uvedené dodanie do 2 až 4 pracovných dní. Dodaciu lehotu sme teda dodržali. Bohužiaľ cez víkend (sobota+nedeľa) Vám nik nebude doručovať zásielku.

Platobnou kartou ste mali možnosť platiť priamo na e-shope v procese objednávky bohužiaľ túto možnosť ste si nevybrali a zvolili platbu na dobierku. Nikde v procese objednávky nie je uvedené ako píšete PLATBA PLATOBNOU KARTOU U KURIÉRA.

V deň doručovania Vašej objednávky 24.01.2023 (ráno) ste dostali SMS kde bolo uvedené že Vám bude doručovaná zásielka a že PLATBA JE MOŽNÁ LEN V HOTOVOSTI. Čiže ste o tom boli informovaný a nie ako píšete vo Vašej recenzii.

• Objednávka potvrdená 2.1.2023,zaslaná 10.1.2023

Zaslaný úplne iný produkt ako bol v popise objednávky.škoda že sa tu nedá dať foto.do mailu mi boli zaslané nezmysly.

Dobrý deň

Ďakujeme za Vašu "recenziu".

Tovar ste si objednali 01.01.2023 od 21.12.2022 do 09.01.2023 sme mali zatvorené + inventúra. Oznam bol zverejnený na eshope. Predpokladám že ste to ani len nečítali a vytvorili objednávku.

Aký iný produkt Vám bol doručený??? Objednali ste si hadicu záhradnú 3/4" 50m balenie a to Vám bolo aj dodané. Hadica bola zhodná s fotkou na našom eshope! Dĺžka aj priemer hadice bol presne taký ako ste si objednali teda nerozumieme Vašej recenzií.

Do emailu píšeme nezmysly? To že zákazník je informovaný o stave objednávky a taktiež o jej expedícií s číslom zásielky vy toto považujete za nezmysly?

Poprosím zamyslite sa nad sebou a tovar si nabudúce radšej kúpte v kamennej predajni nie cez eshop!

• Po šiestich dňoch sa ešte stále nič nedeje

Dobrý deň

Pri tovare ktorý ste si objednali je jasne napísane: dostupnosť 7 až 10 dní! To znamená že tovar nie je skladom. Pozorne si prosím prečítajte dostupnosť uvedenú pri každom produkte a až potom píšte Vaše hodnotenie!