• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Mesiac už čakam na vratenie penazi ( pri zrušeni obj.) a to aj pri telefonickom rozhovore kde ako vzdy o ničom nevedeli . Ale o hodnoteni uz asi 3 mail ( že vraj ako som spokojna s tovarom !!!!

Dobrý deň pani Matová,

ospravedlňujem sa za neskoré vrátenie sumy za vašu objednávku. Dňa 25.7.2022 Vám bola vrátená suma vo výške 13,50 Eur. Pri ďalšom nákupe Vám ponúkam extra zľavu ako kompenzáciu za neskoré vrátenie financií. Ďakujem za pochopenie.

Prajem všetko dobré.

Dlhá dodacia doba.
    Vami (Heureka) uvedený produkt Vágner Pool Košík skimmera VA 17,5 l alebo Astral som si nikdy neobjednal ani nebol dodaný.

Dobrý deň prajem,

ospravedlňujem sa za negatívnu skúsenosť. Od jesene 2021 som uskutočnil personálne a systémové zmeny vďaka ktorým je náš obchod teraz pružnejší, modernejší, prehľadnejší.

0911 545479

• Recenze smazána na žádost autora.

• Nikto po zaplatení so mnou nekomunikuje. Už je to týždeň a nič som nedostal. A ako sa prejavuje garancia Heuréky pri tomto predajcovi? Hlavne, že pošlú tento dotazník spokojnosti.

• velky vyber tovaru
    • nevhodne zabalenie zasielky,
    • zasielka poškodena
    • reklamacia sprevadzala chaos

0911 545479

Velke sklamanie. Z telefonnych cisiel ktore su uvedene mi zodvyhli len na jednom. Komunikaca cez mail ,vobec ziadna odpoved. Tovar doruceny tak ze obal bez poskodenia ,no po otvoreni tovar mal viacero poskodení. Jernoznacne zle poskladany a vlozeny do krabice. Naozaj velke sklamanie, ked som popisal provlem v maily vobec ziadna odpoved. Neodporucam

0911 545479

• od objednania ma nikto nekontaktoval, neviem kedy alebo ci vobec tovar dostanem

0911 545479

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Tovar zobrazovaný ako skladom nemajú a po niekoľkých dňoch Vam povedia, že skladom je kus, ktorý rezervuju pre niekoho ineho. Pripravia Vas o týždeň aj viac času...

• Čakám čakám cakam

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• nespravny tovar chyba predavajuceho

opravu objednavky vykonali na moje naklady,absolutne neseriozny eshop