• Dva tyzdne som sa nevedela k vam dovolat kamenny obchod zruseny mysela som ze nefungujete a zrazu mi len volal kurier :(

• Maly vyber tovaru
    • Ziadna komunikacia

Je 10 dni od objednavky a ja som nedostal ani len potvrdzujuci e-mail ze tovar maju a ze bude odoslany. Ked som skusal volat este pred vytvorenim objednavky, nikto nezdvihal. Predajne maju zrusene, takze vyzera to tak ze krachuju. Snad sa k tovaru/peniazom dostanem.

• dlha dodacia doba

tovar nedosiel.

• Čakanie dva týždne
    • Kvalita oblečenia je v cenovej kategórii tak za 5€. 80€ eurová mikina dva krát opraná, stále púšťa žmolky, a po druhom praní sa trhá..

Absolútne neodporúčam

• Objednal som tovar, ktorý mal byť skladom. Objednávka bola zrušená z dôvodu, že tovar sa na sklade nenachádza. Platil som vopred pri objednávke, už je to týžden a peniaze mi ešte neboli vrátené.

Uz prešlo viac ako týždeň a pol a nikto má nekontaktoval okrem automatického mailu ktorý prišiel v čase objednávky.

• Neoznamenie ze my pride balik v ten den,ci to bola chyba kuriera alebo obchodu tazko povedať

• zaujimavy vyber, dobre ceny
    • tovar este stale nedorazil, ked som zavolala aby som sa informovala kedy asi tovar pride pani mi nie milym hlasom oznamila ze maju dovolenku. takze stale na tovar cakam

• Strašne dlhé čakanie na dodanie tovaru

Este nemam doma tovar...

• Pomalé vybavenie

• Neuveritelne dlha dodacia doba

Objednavam na internete castejsie, ako nakupujem v potravinach, ale s takym eshopom som sa este nestretol, ktoremu 5 dni trvalo, len to, aby mi poslali udaje na platbu prevodom, ked som peniaze previedol, tak sa opat 3 dni nic nedialo, az kym som nenapisal mail, ze kde je moja objednavka?
    Prisla mi odpoved, ze som im nezaslal potvrdenie o uhradeni a ich uctovnicka to nekontroluje :D, tak to ma pobavilo. Co to je za shop, ktory si nekontroluje prichadzajuce a odchadzajuce platby denne? Este v ten den mi napisali, ze dostali potvrdenie o platbe, tak mi konecne tovar odoslali a na druhy den som ho mal chvala Bohu doma, ale trvalo to odo dna objednavky po dorucenie 10 dni. Objednaval som si raz hodinky priamo zo Singapuru, neboli zrovna najlacnejsie, islo to aj cez colnicu a od objednania po dorucenie, aj s preclenim to trvalo 5 dni. Takto by mal fungovat eshop! Z mojej strany velka nespokojnost, uz by som v tomto shope nikdy nenakupoval, aj keby mali najnizsiu cenu.

• Tovar je na stránke ako dostupný no potom príde mail že nieje skladom

• sem tam cena
    • Veľmi dlhá doba dodania, minimálne 5.dní po objednaní, čo je neprípustné.
    • Úplne komplikované vrátenie tovaru a navyše si musí zákazník platiť poštovné pri vrátení.

• Znacenie velkosti topanok Nike v US mierach bez upozornenia.Topanky boli automaticky o cislo mensie, co ma stalo pri vrateni tovaru dalsie 4 eura.A vrchny lem topanky nesedel s farbou na obrazku.Na druhej strane komunikacia s obchodom vyborna

• Stránky sú prehľadné, ceny za dodanie primerané, komunikácia promptná a ústretová

Veľkosť objednanej obuvi bola na ehope k dispozícii, v skutočnosti však k dispozícii nebola. Tento stav mi bola oznámený zo strany obchodu, pričom komunikácia bola ok, prístup ústretový.

Neviem ale keď si objednam 30eurove šľapky a pošlú mi.ich poškodené to už je trošku moc,takže od tejto firmy už neobjednavam....

• Reklama velka,ale komunikacia a dlzka dodania katastrofa. Napisete kam moze clovek pisat ak ma otazky k objednavke a neozvete sa. Od 10.6 cakam na svoj tovar a nic.

Reklama velka,ale komunikacia a dlzka dodania katastrofa. Napisu kontakt, kam moze clovek pisat ak ma otazky k objednavke a neozvu sa. Od 10.6 cakam na svoj tovar a nic.

Reakcia obchodu Aprosport.sk

ak máte akýkoľvek problém s objednávkou, kontaktujte zákaznícky servis. Kontakt aj telefónne číslo máme na web stránke e-shopu.
    Link: http://www.aprosport.sk/sk/zakaznicky-servis
    Telefón: 0917-791064; 033-32602 44
    Email: [email protected]

S pozdravom,

• Dlha dodacia doba objednal som v stredu a do piatku mi to nedoslo ale az v pondelok u konkurencie som si objednal stvrtok v piatok som tovar mal ked platim kuriera 4 az 5€ tovar ocakavam do 2dni takze tu konkurencia vyhrala uz viac neobjednam v tomto obchode

• Dlha doba spracovania objednávky, neochota zamestnancov pri telefonickom rozhovore