• Zatiaľ žiadne
    • Nedostatočná komunikácia

Ani po zaplatení vopred, neviete, ako dopadnete

• dostupnost tovarov
    • ceny v pohode. Ani premrstene, ani super akciove.
    • info o dodani sa nezhoduje so skutocnostou

pisane maju, ze im zalezi, aby zakaznik mal tovar co najskor, no ked mi dorucenie den meskalo (medzicasom mi od faktury neprislo ziadne info), pisal som im so ziadostou o preverenie stavu. Ziadny pokus o prozakaznicke "ospravedlnujeme sa...". Len "Dobry den, tu mozete zasielku sledovat...". Mozno som len ja uz narocny. Nastastie na tom nezalezalo az tak velmi, ale niekomu mozno bude, preto to pisem.

Objednal som si tlačiareň ktorá nebola vybavená funkciou ktorú potrebujem , chcel som ju vymeniť za inú , ale to už nebola vôľa , samozrejme ani snaha.
    Takže niky viacej

• Lákavé ceny
    • Slaba komunikacia zo zákazníkom
    • Tovar mal v popise skladom ihneď k odoslaniu, prešli dva týždne od objednávky a tovar stále nebolo doručený

• Veľmi zlá komunikácia....vlastne žiadna.
    • Objednaný tovar nemajú vôbec skladom, ako uvádzali.

E-shop Apollo vôbec neodporúčam. Indukčná varná doska objednaná 27.12. 2022. Objednávka zaplatená prevodom. Dodnes (12.1.2023) nemám tovar ani peniaze. Obchod vôbec nekomunikuje. Neodpovedal ani na výzvu e-mailom z mojej strany.
    Objednaný tovar nemajú vôbec skladom, ako uvádzali. Peniaze vrátili až po dvoch urgenciach. Veľmi zlá komunikácia....vlastne žiadna. ABSOLÚTNE NEODPORÚČAM.

• Nesprávny popis výrobku a obsah balenia. Produkt som si objednal na základe príslušenstva v balení. Bohužiaľ v balení nebolo všetko ako bolo v popise. Vyhovárali sa na dodávateľa. Ze im taký popis zadal. Príslušenstvo je v hodnote 49€. Tovar som mohol vrátiť alebo si nechať tak ako prišiel. No zaplatil som plnú sumu. Ani neboli ochotný dať voucher na ďalší nákup.

• Strašne dlhé dodanie

Potrebovala som súrne nový telefon do par dni. Keďže tento e-shop mal napísané skladom, odoslanie ihneď tak som to tam objednala. Čakala som že mi bude balík doručený za 2-3 pracovné dni. Balík prišiel po týždni už úplne zbytočne.

• Ponukaju produkty za nizke ceny, nakoniec radsej zrusia objednavku.

• ponúkajú produkty, ktoré v skutočnosti nemajú
    • nevedia dodať, čo majú na web-stránke
    • ďalší obchod, ktorý nespĺňa podmienky predaja

Nekomunikovali o nemoznosti dodania
    Klamali v komunikacii o expedovani
    Tovar nemali skladom

• Ponúkajú tovar, ale ho nevlastnia

• Nikdy viac!

Objednal som mobil ako Vianočný darček. Prišiel mi rozbalený! Porušené pečate, obchod na moje správy neodpovedá. Darčeky sú od toho, aby si ich ľudia rozbalili sami. Mobil za 600€. Mám fotodokumentáciu, budem to riešiť.

• Tovar mi prišiel rozbity

• údajne sa poškodil tovar pri nakládke, a ďalší už neobjednávajú

nedoporučujem

• doba dodania 6 dní napriek deklarovaným 2 dnom
    • sledovanie objednávky až po urgovaní emailom
    • tovar nebol nijako dodatočne zabalený, prišiel v originálnej krabici od výrobcu s kuriérskou nálepkou

Objednávka bola aktualizovaná až keď som napísal na podporu. Deklarovaná dodávka je 2-3 dni, trvalo to 7 dní a tak dlho odchádzal tovar zo skladu.
    Dvakrát som kontaktoval podporu, odpovedali, že "tovar sa nezmestil do auta"! Telefón objednaný. ako sa tam mohol nezmesti? to nie je chladnička!
    Stále čakáte na produkt, žiadne aktualizácie, žiadne zmeny stavu – nič.
    Neodporúčam tento obchod

• Zlá komunikácia
    • Nemajú telefónicky kontakt
    • Tovar prišiel poškodený
    • Za tovarom sme dlho čakali ...za mňa obrovské sklamanie...už nikdy viac

• Nevhodný spôsob jednania pri zrušení zákazky.
    • Nikomu nedoporučujem u Vás nakupovať!!!

V ponuke daný tovar majú, ale v skutočnosti ho nemajú a nebudú mať. Tak mi bolo povedané po týždni čakania.

• relatívne priaznivé ceny
    • zla komunikácia, nie je telefonický kontakt
    • uvádzajú nepravdivé informácie o termíne dodávky, uviedli 2 dni, realita bola 8 dní
    • neposielajú informáciu kedy, ktorý deň príde dodávka. Po 8 dňoch sa ozval kuriér, že za 1/2 hodiny príde.

Obchod s relatívne priaznivými cenami, ale s ťažkopádnou komunikáciou a komplikáciami s dodávkou.