• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

obchod bohuzial pracuje s GLS a to je proste spolocnost na ktoru sa neda vobec spolahnut, takze olej mi neprisiel ani po 5 dnoch, kurier v gls kasle na zakaznika. Takze do buducna ked uvidim ze ma mi nieco priniest GLS radsej si nic kupovat nebudem ako sa nervovat a kazit si zdravie.

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

V týchto dňoch už začala hlavná kuriérska sezóna. Predvianočný nával balíkov a krach spoločnosti 123kuriér bohužiaľ spôsobili väčšiu vyťaženosť kuriérov, a preto Váš balík meškal.

Úprimne nás to mrzí. Za meškanie sa ospravedlňujeme.

Tovar nedorazil

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Objednávku ste urobili večer, nasledujúci deň sme ju odovzdali prepravcovi. Bohužiaľ, zo strany PACKETY nastala chyba, kedy bol balík zatriedený na nesprávne depo a preto meškal. Zásielku som preveril, balík je už pripravený na výdajnom mieste.

Vzniknutá situácia nás úprimne mrzí a verte, že pre našich zákazníkov chceme iba to najlepšie. Za meškanie zásielky sa Vám ospravedlňujeme.

• Nedodává do CZ

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Mrzí nás to, no dopravu poskytujeme iba vrámci SR ako aj máme uvedené na našej stránke.

Ďakujeme za pochopenie
    S pozdravom, Tím AOLEJ.sk

• Rychle vratenie penazi
    • Prisiel uplne inný produkt
    • Nevedel som sa dovolat na uvedene cislo ktore je na stranke

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Na Vaše telefónne číslo sme ešte v ten deň volali naspäť a situáciu sme urgentne riešili. Po dohode sme tovar, ktorý nebol podľa špecifikácii stiahli od Vás prostredníctvom kuriéra nasledujúci pracovný deň. Následne Vám bola suma vrátená na bankový účet do dvoch dní. Vaša negatívna skúsenosť nás úprimne mrzí a verte, že pre našich zákazníkov chceme iba to najlepšie.