Super nákup a hlavne veľmi rýchle dodanie

ochotný personál, kvalitný tovar, milé a promptné jednanie

Je už moja druhá kabelka a som veľmi spokojná

• Krásny tovar, kabelka pekne vypracovaná, perfektná komunikácia, rýchle doručenie, tovar bezpečne zabalený,vidno, že predajca má záujem nielen tovar predať, ale zaujíma sa aj o to, aby poskytol zákazníkovi poradenstvo a služby tak, aby tento bol spokojný , vidno záujem predajcu na tom, aby zákazník, ktorý si objednal ich tovar bol spokojný a mal poskytnutý servis v najvyššej kvalite
    • Žiadna

Už som z tohto obchodu objednávala a stále som rovnako spokojná, odporúčala so ho aj priateľkám a aj tie po objednanī tovaru boli spokojné. Určite som nenakupovala posledný krát. Veľká spokojnosť od kvality tovaru, cez komunikáciu, zabalenie až po dopravu.

Výhoda - tovar je opísaný a nafotený reálne.

• velky vyber kabeliek
    • slovenska vyroba
    • kozene produkty

Velmi krasny obchod, s mnozstvom krasnych kabeliek, clovek si nevedel vybrat.
    Paci sa mi, ze s ajedna o kozene vyrobky zo Slovenska :-)

• Dokonalé výrobky, poctivo spracované, nadčasový dizajn a vôňa kože :-) Oplatí sa podporiť kvalitnú slovenskú výrobu.

• Kvalitné produkty
    • Široký výber

Objednala som si prvýkrát minulý rok manikurovu sadu, hľadala som niečo kvalitné, čo dlho vydrží a má aj ďalšie príslušenstvo. Našla som to práve na tejto stránke.
    Preto som sa rozhodla nakúpiť tu znova a rovnako išlo o manikurovu sadu tentokrát pre moju mamku čiže to bude darček a verím, že bude rovnako spokojná ako ja.

Veľmi rýchle konanie, tovar kvalitný, komunikácia výborná

• Objednávka prišla do 24 hodín zakaždým, čo je super

• Rýchle doručenie, krásna kabelka

Volali mi z obchodu, že im je ľúto ale kabelku, ktorú som chcela zabudli vyskladniťa a nemajú ju už. V zápätí mi navrhli inú alternatívu, na ktorej sme sa dohodli. Pani s ktorou som volala bola veľmi milá a ochotná. Napriek tomu bol tovar doručený rýchlo a je prekrásny ❤️

• skvela kvalita
    • super pristup obchodu - komunikacia
    • rychle dorucenie
    • odporucame :)

Velmi dobra komunikacia s obchodom.
    Aj napriek tomu, ze tovar nebol skladom, tak ho urobili velmi rychlo na objednavku.
    Dakujem.
    Peter

• Osobný pristup
    • Autenticita
    • Super kvalita tovaru - aj napohľad to vidno!
    • Rýchla komunikacia
    • Výhodná cena za skvelú kvalitu

Kontaktovala som obchod cez Messenger keďže som chcela kabelku v inej farbe, ako mali v e-shope. Odpovedali hneď, aj keď bol už pokročilý večer. Na druhý deň mi zavolal majiteľ, podrobne popísal podmienky aj postup, ako sa o kabelku starať. Keďže mali materiál v danej farbe na sklade, kabelku mi doručili ešte v tenistu týždeň, hoci som čakala, že to bude trvať dlhšie keďže nešlo o štandardný model. Som maximálne spokojná, ďakujem!

tovar prišiel v úplne inej farbe, ako bola požiadavka. Navyše jeden tovar, prišiel poškodený.

• Komunikácia so zákazníkom
    • Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Flexibilita obchodníka
    • Možnosť výberu prepravnej spoločnosti

• Rýchla reakcia na moje dotazy
    • Ústretovosť
    • Kuriér zadarmo

Kabelku čo som chcela nemali skladom. Do týždňa mi ju ušili <3 Ďakujem za nádherný kúsok.

Bleskové vybavenie objednávky, veľmi milý a ústretový prístup, kvalitný tovar. Kabelka je krásna a praktická. Nákup môžem všetkým len odporúčať, som veľmi spokojná.