Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť, že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.
    Kedykoľvek sa na nás zase obráťte, či už s výberom ďalších spotrebičov, alebo iných produktov.

• Rýcle dodanie

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Robí nám radosť že ste s nákupom v našom obchode spokojný/á, zákaznícka spokojnosť je vždy na prvom mieste.
    S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Ceny, rychlosť dodania tovaru, široký sortiment

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť , že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.

• Ok.

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Rýchle dodanie a dobrá komunikácia s obchodom.

• RYCHLOST

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Patrí do skupiny spoľahlivých obchodov.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, veľmi si ho vážime. Veríme, že zostanete aj naďalej našim spokojným zákazníkom. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.
    S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Dnes som bol osobne v ANDREA SHOPE v Šali a zisťil som že som nevidiťelný chcel som kúpiť karakoe reproduktor ale obsluha riešila vlastné problémy tak radšej som odišiel aby som ich nevyrušil takže u mňa nula

obrý deň,
    Ďakujem za recenziu, Mrzí nás, že ste mali takú negatívnu skúsenosť. Spätná väzba od zákazníka je pre nás veľmi dôležitá , preto posuniem na príslušné oddelenie na preverenie pre skvalitnenie našich služieb.

• Som Max spokojny

• Super obchod

som velmi spokojná.

• Super výber, rýchle vybavenie

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Tovar zatial nebol doručený na odberné miesto (predajňa), objednávka zo dňa 26.4, online podpora odpovedala že bol vyskladnený 27.4.... Eshop neuvádza telefóne číslo v kontaktoch...(asi nevedia po slovensky, "môj predpoklad").
    pozn.: Tovar musí prejsť asi podľa máp 56km, asi idú skratkou cez lamanšský prieliv....

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Po preverení na predajni sme dostali informáciu, že Vás predajňa kontaktovala ohľadom možnosti vyzdvihnutia zásielky hneď v deň dodania objednaného produktu na predajňu (28.05.) t.j. 2 dni po vytvorení objednávky, taktiež nám potvrdili, že ste si vyzdvihli objednávku v priebehu minulého týždňa. Keďže sme Vám dodali zásielku na predajňu v určenej lehote, poprosíme Vás o prehodnotenie tejto recenzie. Z našej strany sme spravili všetko preto, aby sa objednávka dostala k Vám čo najskôr.

• žiadna komunikácia

obchod mi nedodal faktúru s tovarom ani nezaslal mailom, hoci v texte mailu tak tvrdí. po mojej mailovej výzve, aby mi faktúru zaslali, obchod nekomunikuje ani nereaguje.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Faktúru posiela automat automaticky mailom v čase vyskladnenia objednávky na zákazníkom uvedenú mailovú adresu ktorú uvedie v objednávke. Bohužiaľ neevidujeme medzi emailami požiadavku z Vašej strany o jej zaslanie. Pošleme Vám ju manuálne na uvedenú e-mail adresu v objednávke. Keďže sme neboli informovaní o tejto skutočnosti poprosíme Vás o prehodnotenie tejto recenzie.

• Kvalita, rYchlost

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Rýchle vybavenie objednávky zo dňa na deň.

• Výber
    • Ceny

Nakupovala som tu už niekoľkokrát a vždy som bola spokojná.

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

So spoľahlivosťou tohoto obchodu mám dlhodobo len dobré skúsenosti, preto ho uprednostňujem vždy keď je to vzhľadom na sortiment tovaru možné.

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

+ dobré ceny, rýchle dodanie

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Rýchle dodanie, dobrá komunikácia.