Priplatil dom si postoveho kuriera a doniesla mi to nasa postarka na bicykli,to som nemusel vobec platit tych sice pár eur navise a mohol som ti to zobrat na poste aj sam....Jedna xla skusenost toto ale inak tovar dosiel vporiadku s bez poskodenia aj tak Dakujem..

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Mrzí nás ak ste so spôsobom dodania nespokojný avšak aj táto forma spadá medzi spôsoby doručenia SL pošty za ktorú si účtujú dopravné náklady ktoré ste si s objednávkou zaplatili. My bohužiaľ nemáme možnosť zabezpečiť či nariadiť spôsob ako má externý kuriér doručovať zásielky. Keďže sa nestala chyba z našej strany ako spoločnosti poprosíme Vás o prehodnotenie tejto recenzie a ďakujeme Vám za Váš nákup.

S pozdravom tím Andreashop

Ôk.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Robí nám radosť že ste s nákupom v našom obchode spokojný/á, zákaznícka spokojnosť je vždy na prvom mieste.
    S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Bolo mi doručené len polovičné množstvo tovaru ako som chcela nakoľko tovar v požadovanom množstve nebol na sklade a bolo mi oznámené, že ani v blízkej budúcnosti tovar nebude. chcela som aj ďalší tovar od rovnakej firmy ale nebol dostupný v eshope, na účte v eshope objednávka v zozname objednávok nebola uvedená, nebolo možné sledovať stav objednávky

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Situácia s Vašou objednávkou nás mrzí. Mali sme posledný dostupný ks skladom od dodávateľa a bohužiaľ nám dodávateľ viac ks dodať nevie. Keďže sa jednalo o krmivo pre zvieratá tak sme Vás chceli kontaktovať nech môže byť zásielka čím skôr doručená k Vám. Za nedodanie ďalšieho ks ako aj nedostupnosť inej varianty sa ospravedlňujeme aj v mene dodávateľa.

S pozdravom Tím Andreashop

rýchle dodanie, kvalitne zabalené a zabezpečené proti vyliatiu

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť , že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.
    S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Bola to najlepšia cena a rýchle doručenie.

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Rychle vybavwnie objednavky a dorucenie

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Tovar ktory som objednala bol chybny nechladil a teraz cakam kedy dojde nahradny diel aby mohli to opravit tak prisiel zobrali a dodnes nemam cakam

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem za recenziu, Mrzí nás, že ste mali takú negatívnu skúsenosť. Spätná väzba od zákazníka je pre nás veľmi dôležitá , preto posuniem na príslušné oddelenie na preverenie pre skvalitnenie našich služieb. Môžem Vás uistiť , že táto situácia nie je našim štandardom a verím , že sa nebude opakovať.

• Velka spokojnost
    • Rychle dodanie

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť, že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.
    Kedykoľvek sa na nás zase obráťte, či už s výberom ďalších spotrebičov, alebo iných produktov.

• Rýchlost

Max. spokojnosť

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Veľmi rýchle dodanie. Všetko super.

• Rýchle dodanie tovaru

• Rýcle dodanie

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Ceny, rychlosť dodania tovaru, široký sortiment

• Ok.

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Rýchle dodanie a dobrá komunikácia s obchodom.

• RYCHLOST

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Patrí do skupiny spoľahlivých obchodov.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, veľmi si ho vážime. Veríme, že zostanete aj naďalej našim spokojným zákazníkom. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.
    S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Dnes som bol osobne v ANDREA SHOPE v Šali a zisťil som že som nevidiťelný chcel som kúpiť karakoe reproduktor ale obsluha riešila vlastné problémy tak radšej som odišiel aby som ich nevyrušil takže u mňa nula

obrý deň,

• Som Max spokojny