• nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 2 týždňami

• nechápem, prečo sa musí ku každej objednávke pripočítať 1€ ako spracovateľský poplatok, to by mal mať už predajca započítané v cene
  • nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 2 týždňami

Objednane 8/10-nemali skladom. Volala som na infolinku kde mi potvrdila ze ocakavaju dorucenie na ich sklad do 5 dni.Vcera som sa opat informovala bez reakcie.Stale cakam.

• nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 2 týždňami

• zatiaľ mi tovar nebol dodaný

po desiatich dňoch mi tovar nebol dodaný

• spokojnosť
  • nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 2 týždňami

mam hodnotit to co som vobec nedostal -takze aka je asi moje spokojnost

• nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 3 týždňami

• moznost vyzdvihnut v BA s platbou cash
    • ponukaju aj tovar ktory nemaju a nevedia ho zohnat
  • nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 1 mesiacom

Po prvom e-maile keď som napísal, že nefunguje infolinka sa druhý deň zmenilo tel. číslo. Keď som zavolal tak mi niekto zodvihol. Keď som volal neskôr o pár dní znovu tak nikto nezdvihal. Komunikácia cez email je trošku pomalá.

• Neprišiel ešte tovar
  • nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 3 týždňami

Trochu dlhšie čakanie na tovar od nedele do piatku bežne do 3 dni tovar dostanem. Ale výrobok stojí za to.

• nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 3 týždňami

pohreb ešte nebol tak že ho nehodnotím neviem aká bude účasť to je ako z balíkom.

Rýchle doručenie.

• nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 3 týždňami

• platba kartou nebolo mozne po telefone bolo povedane pride vam faktura o zaplateni aj cislo uctu kde poslem peniaze nic neprislo nikdy viac papa

zavadzaju zakaznika viac neobjednam ani keby zadarmo strata casu pekny dnik

• nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 3 týždňami

• Prišiel mi dotazník na ohodnotenie obchodu, ale ako mám hodnotiť niečo čo ešte ani neprebehlo, čakám dva týždne a tovar nikde, hlavneže dotazník prišiel aspoň niečo, je to blbosť takto dlho čakať na niaku dvojplatničku. Mám sto chutí zrušiť objednávku, chcel som ju na dovolenku ale už som aj z dovolenky naspať.
    • DLHééééé čakanie asi mesiac.

• čas

nikdy viac

• nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 1 mesiacom

• Slubili urcity cas dodania po odoslani objednavky sa vyjadrili ze tovar nemaju a ze nevefia kedy ho dodavatel doruci.
    • Dalsia vec velmi zle sa s nimi komunikuje neodpovedaju a nedvihaju telefon.

Vsetko Ok

• Ziadna vyhoda
    • Velmi neseriozny dodavatel. Tovar ktory , som si objednal ze je na sklade dna 23septembra mi bol doruceny az 2oktobra aj to po intervenciach kedze na meily najskor neodpovedali a nedorucili ako maju deklarovane do 3dni od objednavky ak je tovar skladom. Po staznostiach a riesenie pripadu v Klube ochrany spotrebitela a sekcii spotrebitelskeho fora pracovnicka reagovala meilom a tovar do 48hod dorucili. Takze ak potrebujete rychlu dodavku ako je ked sa mi ladnicka pokazila a potreboval som novu urcite od tohoto predajcu nic nikdy neobjednavajte. Po prestudovani hodnoteni zakaznikov tento internetovy predajca neserioznost a nedodrzanie terminov ma uplne bezne v praxi
  • nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 1 mesiacom

• Tovar nebol po 20 dňoch doručený.
  • nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 1 mesiacom

• Rýchlosť vybavenia objednávky a výhodná cena oproti iným predajcom.
  • nakúpil v obchode Andreashop Šaľa pred 1 mesiacom

Ponúkaný tovar nemali ( o tom ma síce hneď informovali ), objednali u svojho dodávateľa, s predpokladaným dodaním na ich sklad 2-3 pracovné dni. Po ôsmich dňoch mi napísali, že tovar nebude vôbec.