• Celkom slušná podpora, rýchle kontaktovanie
    • Nefunguje stránka Andrea shopu Šaľa,horší prehľad o stave zásielky..

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť, že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.
    Kedykoľvek sa na nás zase obráťte, či už s výberom ďalších spotrebičov, alebo iných produktov.
    S pozdravom tím ANDREA SHOP

• rýchle doručenie

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, veľmi si ho vážime. Veríme, že zostanete aj naďalej našim spokojným zákazníkom. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Každá objednávka bola k úplnej spokojnosti.Samozrejme,najlepsie ceny;)

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Robí nám radosť že ste s nákupom v našom obchode spokojný/á, zákaznícka spokojnosť je vždy na prvom mieste.
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Tovar som dostal hneď v druhý pracovný deň od objednania funkčný a bez závad. Som spokojný.

• Veľmi spokojná. Tovar objednaný a na druhý deň doručený.

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Výborná a expresne rýchla komunikácia. Vysoká spokojnosť.

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Výborná komunikácia a rýchle doručenie

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť , že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.

• Dobrý výber tovarov.

Rýchle dodanie. Kvalita tovarov.

• Priaznivé ceny

• Ok

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Som velmi spokojna, moja objednavka bola rychlo vybavena

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Rýchle dodanie a dobrá cena

• výhodné ceny
    • od času prijatia objednávky až po čas vyskladnenia ubieha dlhá doba

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme za recenziu. Veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie s doručením Vašej objednávky . Pri doručovaní niektorých objednávok môže dôjsť k meškaniu dodania. Žiaľ, aj to sa stalo vo Vašom prípade. Môžem Vás uistiť , že táto situácia nie je našim štandardom a verím , že sa nebude opakovať.
    V prípade nedostupnosti dopytovaného modelu snažíme zákazníkovi ponúknuť vhodnú alternatívu, ktorá je vo voľných kusoch skladom.
    V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete vždy obrátiť na náš zákaznícky servis, kde Vám vždy radi pomôžeme. Kontaktovať nás môžete telefonicky na našej infolinke 031 590 18 18 alebo písomne cez kontaktný formulár na našom eshope - [email protected].

• rýchlosť doručenia

• Vsetko ok

Vsetko je ok. Velmy som spokojný

• spoľahlivý

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Tešíme sa na Váš ďalší nákup a recenziu.
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Prvé skúsenosti-dobré 9 z10.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Tešíme sa na Váš ďalší nákup a recenziu.

• Arogantná komunikácia so zákazníkom

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem za recenziu, Mrzí ma, že ste mali takú negatívnu skúsenosť. Spätná väzba od zákazníka je pre nás veľmi dôležitá , preto posuniem na príslušné oddelenie na preverenie pre skvalitnenie našich služieb.
    V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete vždy obrátiť na náš zákaznícky servis, kde Vám vždy radi pomôžeme. Kontaktovať nás môžete telefonicky na našej infolinke 031 590 18 18 alebo písomne cez kontaktný formulár na našom eshope - [email protected].