• cena dopravy
    • pomalsie reakcie a nepresne informacie ohladom platby prevodom

gazzaz jan nohavice. cakal som ze budu rovnako kvalitne ako gazzaz cube ktore mam doma 3 ks. bohuzial gazzaz jan z tohto obchodu je smejd. latka je uplne nekvalitna v porovnani so sortkami co mam gazzaz cube vidite ze je to uplny smejd . zvazoval som vratenie ale kvoli 10 euram sa nejdem natahovat. ak cakate kvalitu ako gazzaz cube rozhodne neodporucam a zasnem ze nieco taketo sa predava v dnesnych casoch... za minus povazujem aj to ze obchod nevie jasne povedat ci sa dat platit istym druhom kreditnej karty a odkazuje ma na svojho poskytovatela platieb kartou...

• E-shop zrejme nie je aktualizovaný pravidelne - storno kvôli tomu, že tovar už nebol dostupný.
    • platba vopred ani po 2 týždňoch nebola vratena naspäť.

• Obchod bez komunikácie
    • Po 14 dňoch žiadna odpoveď
    • Tovar ešte nedorazil

• Tovar kvoli ktoremu som robila objednavku mi neposlali a ani mi to neoznamili vopred aby som mala moznost zrusit zbytok objednavky, ktory som dohadzala len kvoli postovnemu zadarmo. Tym padom mi aj padol Vianocny darcek lebo z ineho eshopu mi to do Vianoc asi uz nedorucia. Dostala som ako ospravedlnenie nejaky zlavovy kupon na nakup v ich obchode co po tejto skusenosti nevyuzijem.

• obchod ma na stranke tovar ktory nie je schopny dodat..dokonca mi dodnes neboli vratene peniaze za nedodany tovar coz je smutne..

na internete uvádzajú, že tovar majú skladom, zaplatila som prevodom, po týždni som sa informovala (keďže žiadna ďalšia komunikácia zo strany obchodu nebola), kedy mi bude tovar dodaný, vtedy mi oznámili, že zrušia objednávku, nakoľko tovar nemajú skladom, čakám na peniaze, ktoré mi zatial neboli vrátené cca 2 týždne tomu, takže maximálne nespokojnosť. Bola to moja prvá objednávka a aj posledná !!!

som sklamana

• neinformujú zákazníka o nedostupnosti tovaru

neinformujú zákazníka o nedostupnosti tovaru po mesiaci a nekonečnom mailovaní mi vrátili peniaze, ktoré som im uhradila v deň objednávky čiže mesiac som nemala ani tovar ani peniaze, bol mi ponúknutý náhradný tovar dokonca aj zľava, ale nákupná cena bola vyššia aj po odrátaní zľavy ale bola som ochotná túto cenu akceptovať ale len pod podmienkou, že mi budú vrátene moje peniaze a až potom uhradím novú objednávku čo je podľa mňa logické obchod moju objednávku zrušil :-( strata času, Neodporúčam!!!

• pekny tovar
    • slaba prehladnost a dostupnost
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.