• Poslali mi inu prichut ako som ziadala a nijako sa mi k tomu nevynadruju, nekomunikuju uz 4 dni

Žiadne účinky som nepobadal na sebe zbytočne vyhodené peniaze

Poslali iný tovar aký som si objednal.

• Skôr mi dorazí dotazník ako produkt a chalani na “informáciách” po 5 dňoch povedia že zásielka nebola poslaná , ale email o odoslaní zásielky už mám 5 dni .
  • Tovar som po týždni bohužiaľ ešte nedostala

Ibutamoren neobsahuje to čo má .. je tam prášok na pečenie aby lepšie trávilo waw :) z toho mi rastový hormón hore nepôjde. Skôr sadlo

Nedošiel mi objednaný tovar -došla iná príchuť

Reakcia obchodu Americkedoplnky.sk

Dobry den,

pravdepodobne nastala chyba na nasom baliacom oddeleni. Pre blizsie info nam prosim napiste email a kolegovia to urcite vyriesia :)

Dakujeme a prajeme pekny den

Tovar sice bol v online ponuke obchodu, no realne nebol na sklade. Velmi vseobecna reakcia obchodu mi nepomohla s dalsim postupom - kedy bude tovar dostupny, pripadne aky je dalsi postup a pod. Nastastie som neplatil vopred. Objednavku som teda zrusil a nakupil u konkurencie.

Reakcia obchodu Americkedoplnky.sk

Dobry den,

pravdepodobne nastala chyba v nasom systeme :) pre blizsie info nam prosim napiste email a kolegovia to urcite vyriesia.

Dakujeme a prajeme pekny den

V pohode až nato, že mi bol poslaný produkt s inou príchuťou

• Prisiel mi uplne iny doplnok aj napriek ze emailu co mi poslsli ze doplnok maju a nemali ho

9dni a tovar nedorazil. Za 3dni mi bezne pridu veci z Nemecka. Smutne.

• Dostal som iný produkt ako som si objednal
  • Prišla mi ina lacnejšia verzia bez yohimbinu.