Reklama

Zobraziť recenzie

  • Neodporúča obchod

    50 %

    Tovar dorazil za 2 týždne

    • Nie je vidno kvalitu tovaru.

    Pocitat s tym,ze kvalita tovaru nebude celkom taka ako sa moze zdat na obrazku cez web.

  • Neodporúča obchod

    10 %

    • webová stránka neaktuálna, bol mi ponúkaný náhradný tovar

    nespoľahlivý

  • Neodporúča obchod

    50 %

    • pekne veci v dobrom stave za vyhodnu cenu
    • tovar, ktory by mal byt na sklade niekedy chyba
    • dlzka dodania tovaru (na stranke maju napisane, ze odosielaju najneskor nasledujuci pracovny den po zaplateni faktury,co nie je pravda)

    oplati sa tu nakupit,ale mali by popracovat na dlzke dodania

  • Neodporúča obchod

    30 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    • neuplny popis veci resp. pripadnych nedostatkov

    v tomto obchode som nakupovala 2x a aj posledny krat. S prvym nakupom som bola maximalne spokojna, avsak druhy uplna katastrofa - nedodanie polovice veci vraj uz boli nenositelne pritom popis a foto ako nove a dalsia polovica v hroznom stave....

  • Neodporúča obchod

    40 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • TOVAR BOL ZABALENY V PRIESVITNEJ FOLII,CO SOM PREDTYM NEMALA-SACOK BOL ASPOŃ TMAVY-TOVAR KTORY BOL OZNACENY AKO BEZCHYNY STAV ,BOL NEDODANY ,ZE VRAJ BOL PROBLEM,ALE PROBLEM BOL VYSVETLENY AZ PO MOJEJ URGENCII,KDE SU TIETO VECI?PENIAZE VRATENE SPAT BEZ PROBLEMU,ALE STRATA DOVERY VO VASOM OBCHODE,DODANIE VECI TIEZ AZ PO URGENCII ,ZE PENIAZE ODISLI PRED TROMA DNAMI A TOVAR NEBOL EXPEDOVANY,SKRATKA POKLES DOVERY Z MOJEJ STRANY
  • Neodporúča obchod

    10 %

    • Cca polovica vecí mi nebola zaslaná, no nebola som informovaná, že balík mi aj tak bude zaslaný neúplný.

    Reakcia obchodu Ameri

    Tovar ktorý našej zákazníčke nebol doručený bol rezervovaný teda už zakúpený. Snažili sme sa na túto skutočnosť pani upozorniť no informácia sa k nej žiaľ nedostala včas. Kedže nám veľmi záleží v prvom rade na spokojnosti našich zákazníkov ihneď po hodnotení sme telefonicky riešili toto nedorozumenie a vysvetlili že tovar o ktorý mala záujem už bol rezervovaný iným zákazníkom. Pani bola nakoniec spokojná a veríme že sa k nám ešte rada vráti... Prosím všetkých zákazníkov ohľadom akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom ide nám v prvom rade o Vašu spokojnosť.

  • Neodporúča obchod

    10 %

    • pýtajú peniaze dopredu a po 10 dní nie sú schopný tovar dodať!!!

    Nikdy viac od nich neobjednám!!! Ani nenapíšu prečo neposielajú, ani to že už je pripravené na odoslanie...napriek tomu, že všetko čo som objednala mali na sklade..smutné...veľakrát si z internetu objednám, ale to sa mi ešte nestalo!!! Ja ten obchod nikomu neodporúčam!!!!

    Reakcia obchodu Ameri

    Negatívne hodnotenie našej zákazníčky bolo len veľké nedorozumenie. Po telefonickom rozhovore bola zákazníčka veľmi spokojná aj s komunikáciou a aj s tovarom. Keďže sa toto negatívne hodnotenie nedá odstrániť po vzájomnej dohode sme sa rozhodli reagovať takouto formou.

  • Neodporúča obchod

    ako mam odporučiť tento obchod ked stale čakam na tovar...ktory mi ešte neprišiel objednala som si pred 10 dnami

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • strasna kvalita tovaru
    • veci vyzmolene,derave