Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Netreba nikam chodit
    • Mohlo by byt viac veciciek

    Určite treba skusit

  • Odporúča obchod

    80 %

    • priehladna web stránka a nízke ceny
    • dlhé doručenie tovaru
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • tovar je rozdelený prehľadne podľa veku dieťaťa, druhu, veľkosti, stavu
    • nevšimla som si žiadne slabiny

    vzhľadom na to, že dieťa rýchle rastie je potrebné neustále obmieňať jeho šatník.
    Je preto výhodné nakúpiť v takomto obchode
    z druhej ruky, kde sú ceny priaznivejšie
    a môžem si vybrať tovar viac alebo menej
    používaný, niekedy aj nový.
    Preto tento obchod vrelo odporúčam.

  • Odporúča obchod

    90 %

    • Jedinečné kusy oblečenia, nízke ceny
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • komunikácia s objednávateľom, rýchle vybavenie objednávky
    • v niektorých prípadoch zlý odhad veľkosti oblečenia

    Som spokojná, pretože ceny boli super, dodaný tovar bol v stave ako bol opísaný, akurát dve veci boli menšie ako som objednávala, ale to je pochopiteľné, pretože ide o obnosené veci. Mám ich komu dať. Na moje prekvapenie mi bolo oznámené, nakoľko tri veci neboli v dobrom stave, že sa mi ospravedlňujú, ale tieto veci mi nezašlú, lebo sú viac poškodené a nebola by som spokojná, a že peniaze mi za ne zasielajú späť, čo aj tak bolo. Peniaze prišli na účet skôr ako tovar ku mne. Som milo prekvapená. Obchod som odporučila kamarátkam.

  • Odporúča obchod

    80 %

    • dobrá cena
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 3 dni

    • rychlost,velmi prijemna komunikácia
    • žiadne

    sim velmi spokojna,tovar je bezchybnt,budem nakupovat aj dalej!!

  • Neodporúča obchod

    ako mam odporučiť tento obchod ked stale čakam na tovar...ktory mi ešte neprišiel objednala som si pred 10 dnami

  • Odporúča obchod

    80 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • objednam si doma a nemusim behat po obchodoch
    • jednu hned prvu skusenost mam.objednala som detske sako.v popise ste mali na 5-6rokov ale ked bolo dorucene bolo ovela vacsie a na saku oznacene na 8r..cize ho budeme nosit asi az za 3r a to je velka skoda lebo maly sa velmi tesil a nevedel sa saka dockat....to nas dost mrzi

    myslim ze su tu dobre ceny a veci ktore mozno tazko zozenetie len som mala problem z velkostou.pri inerate bola popisana ina velkost ako bola na uvedenej veci a preto tu vec momentalne nemozme nosit...inak kominukacia je dobra..som spokojna...

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 deň

    • Výber a kvalita tovaru
    • páčili sa mi jednotlivé tovary
    • Komunikácia bola na super úrovni
    • Nemá žiadne

    Veľký výber tovaru,
    Veľmi dobrá komunikácia

  • Odporúča obchod

    100 %

    • výborná komunikácia a rýchle dodanie tovaru

    ste supeer, ďakujem

  • Odporúča obchod

    90 %

    • znackovy tovar za prijatelne ceny
    • Dlho nacitava stranky
  • Odporúča obchod

    90 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • Priateľná cena
    • Značkové oblečenie
    • Je uvedené aj stav oblečenie - teda či je v bezchybnom stave, alebo iba v dobrom
    • Stránka je veľmi "spomalená"

    Super vecičky pre naše ratolesti :)
    Som spokojná, tovar vyzerá ako na foto - a ako bolo uvedené v bezchybnom stave.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 3 dni

    • kvalitný tovar
    • pekné veci ktoré tam nájdem už sú rezervované

    odporúčam pre každého

  • Odporúča obchod

    60 %

    Tovar dorazil za 2 týždne

    • Velky sortiment oblecenia
    • Dlha dodacia lehota

    Moj nazor ja velmi kladni ja som bola spokojna zo svojim nakupom a oporucala by som vsetkym zenam aby si ho pozreli

  • Odporúča obchod

    80 %

    • tovar v dobrom stave
    • dobre ceny
    • tovar iba pre deti

    oslovil ma tovar a ceny
    pacilo sa mi ze na tovar som nemusela dlho cakat
    uz som ho odporucila

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    • kvalitny tovar,nizke ceny,

    pekne,kvalitne oblecenie,nizke ceny,rychle dorucenie,ako s novym zakaznikom po telefone s nami rozpravali velmi milo i laskavo.Dakujeme za vysoko profesionalnu obsluhu.Ano ja robim Vam reklamu.

  • Odporúča obchod

    90 %

    • lacne veci
    • ma zle oznacenie napr detskych ciapok.

    inac dobre.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 deň

    • Kvalitny tovar za vyhodne ceny.
    • Ustretovy pristup.
    • Rychle vybavenie objednavky.
    • Najlepsi tovar je rychlo prec.
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 deň

    • Perfektná komunikácia s majitelkou
    • nenašla som žiadne

    Perfektné a odporúčam každému