Tovar došiel, ale som sklamaný z kvality už nikdy viac.

• rychle dodanie
    • tovar je otrasny

otrasna matcha nanhnusnejsia ktoru som vobec mala nekvalitna a nema nic spolocne s ozajstnou a vyzera jak blato fuj chcem spat peniaze

Náramok sa mi roztrhol, hneď ako som si ho chcela dať na zápästie

• Široká ponuka
    • Možnosť podporiť útulok pre mačky
    • Nekomunikujú. V prípade potreby vrátiť nejaký tovar, na mail so žiadosťou o odstúpenie od zmluvy, neodpísali vôbec. Formulár na odstúpenie od zmluvy tiež nemajú.

Ak nakupujete pravidelne a bez problémov, asi je to obchod v pohode, ale keď potrebujete niečo vrátiť, nereagujú. Ja konkrétne som chcela vrátiť želatinové tobolky, v neotvorenom balení. Očakávala som veľkosť použiteľnú pre mačku na podávanie liekov. Tobolky z ponuky sú ale obrovské, dlhé 2 cm a pre mňa nepoužiteľné. Zbytočne vyhodených 5€.

Tie vône vôňajú inak ako by mali!

• Ani na 13 deň my tovar neprišiel,ale prišlo my ako som spokojný tovarom?

Nemám informamácie o zaplatenom tovare.

Tovar objednaný 01.01.2020 nebol do dnešného dňa doručený (15.01.2020)

Reakcia obchodu Altevita.sk

ako sme mali uvedené v e-shope. od 23.12.2019 do 07.01.2020 sme mali sklad z dôvodu sťahovania zatvorený. Objednávky sme začali odosielať po tomto termíne. Vaša objednávka bola odoslaná kuriérom 9.1.2020. No pravdepodobne na strane kuriérskej služby došlo k omeškaniu a balík bol naložený na doručenie až dnes. Ďakujeme za pochopenie, Altevita.sk

• Nedorucena zasielka, obchod na moje vyzvy nereaguje

Reakcia obchodu Altevita.sk

Dobrý deň, ako máme v e-shope uvedené od 20.12 do 6.1.2020 mame sklad uzavretý z dôvodu sťahovania skladu do nových priestorov a objednávky začíname odosielať od 7.1.2020. Ďakujeme za pochopenie.

Nič mi nedošlo !!!!!!!

• Tovar prišiel poškodený

Objednávku som stornovala no neakceptovali to a tovar aj tak poslali

• 1 olej prišiel vytečený, asi nebol dotiahnutý uzáver na flaštičke

Otváracia doba na Depe kde som si mal vyzdvihnúť tovar nesedela s informáciami na stránke, bola extrémne krátka a nedostihnuteľná - do 14.30 hod., takže som mal na vyzdvihnutie iba 1 šancu a to v sobotu doobeda !!!!

Tovar,ktorý mi bol poslany je chybný, nefunguje. Určite si nabudúce nebudem objednávať z tejto stránky nič.

Krátka trvanlivosť dodaných produktov. Niektoré zakúpené produkty majú len mesačnú trvanlivosť iné zase dvojmesačnú a jeden mi zabalili s dlhšou expiráciou. To ma presvedčilo o tom, že objednané produkty majú dlhšiu trvanlivosť ako jeden mesiac a nie sú rýchlo kazivé. Myslím si, že keď sú produkty v balíčku mali by mať rovnakú expiráciu, ktorá by bola aspoň 3 mesiace. Pri mojom balíčku mám pocit, že sa toho potrebovali len zbaviť a tak mi to poslali rôzne dátumy expiracie, ktoré sú však veľmi krátke. Ako som spomínala mesiac max. 2 mesiace. Už si viac nebjednám z vašej stránky a neodporúčam ani ostatatným.

V Altevite som si objednala tovar, rovno zaň aj zaplatila internetbankingom. Krátko na to mi bol zaslaný e-mail, že mi bude tovar doručený cez spoločnosť DPD ...čakala som deň..dva dni...a nič....tak som zavolala do DPD a v DPD mi povedali, že medzi Altevitou a DPD prebieha vo veci mojej objednávky reklamácia (o ktorej som dovtedy nevedela) a nech sa ďalej obrátim na Altevitu, lebo DPD bude Altevite vracať balík aj peniaze za prepravu....tak som napísala mail do Altevity (tel. číslo na stránke nemajú uvedené, len e-mail) s tým, že či mi nevedia poskytnúť info o mojej objednávke, nakoľko je zaplatená, ale nedoručená....neodpísali....tak som písala ďalšie dva maily, ani na jeden mi doposiaľ nebolo nijako odpovedané....Altevita má odo mňa zaplatený tovar, DPD-čko balík Altevite vrátilo....čiže Altevita si zrejme rieši svoje reklamačné konanie, s ktorým ja nemám nič spoločné, proste som len zaplatila vopred za tovar, ktorý som nikdy nedostala....peniaze mi vrátené neboli, tovar doručený tiež nie, na maily absolútne neodpovedajú...s peniazmi som sa už rozlúčila...
    Nejde mi ani tak o to reklamačné konanie, veď stať sa môže balíku po ceste hocičo, ale nerozumiem, prečo mi v Altevite absolútne neodpovedajú na moje otázky o objednávke, aspoň niečo v zmysle, že tovar mi bude zaslaný až po vybavení reklamačného konania alebo že mi budú vrátené peniaze a oni si budú ďalej riešiť reklamáciu, proste AKÁKOĽVEK odpoveď, ale nič..
    Altevitu v žiadnom prípade neodporúčam, žiadna komunikácia, žiadny tovar, žiadne peniaze, len jedna skúsenosť - ALTEVITA NIKDY VIAC :)