Tovar neskutočne nekvalitný, hodnoty skreslené. Meranie nepresné, absolútne nereálne.

Vysoká cena oproťi konkurencii

Zásielka nedodaná na termín, dodaná o 4 dni neskôr .
    Na dotaz nikto nereagoval.

Dobry den
    informovali sme vas telefonicky v den objednavky ze tester bude dodany s malym oneskorenim. Nasledne sme vam pisali mail o termine expedicie. Ak si pozriete vsetky nase recenzie pochopite, ze tato recenzia nie je pravdiva a snazi sa len o poskodenie naseho dobreho mena. Dreger.sk

• Tovar nebol doručený do dnešného dňa

Dobry den
    tovar bol expedovany v den objednavky. Kurier vas nezastihol , neodpovedali ste na telefon.
    Vase hodnotenie je hodnotenie kurierskej spolocnosti, nie nasej, ktora poslala tovar presne ako bolo objednane.

• tovar skladom nemaju skladom
    • v mojom pripade dlha doba dodania

tovar maju uvedeny skladom nemali na sklade, slaba komunikacia-5 dni od zaplatenia objednavky mi az po mojom telefonate povedali ze tovar bude na dalsi pracovny den odoslany, po dalsich 5 dnoch mi povedali ze poslali a stale nic neposlali…maju napisane ze posielaju do 24 hod-v mojom pripade neposlali ani po 240 hodinach ☹️

Dobry den
    tovar ktory ste si objednal, sa v ten den vypredal. Naskladnenie je 3-5 dni. O tom sme vas informovali telefonicky. Zasielka je pripravena uz treti den na prevzatie v zasielkovni, po ktoru ste si neprisiel.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar mal byť doručený do 2 týždňov a je 4 týždeň a stale neprišiel. Žiadne informácie o stavu objednávky alebo podobne.

dobry den
    objednali ste si tovar ktory mame oznaceny ako "nie skladom", informovali sme vas ze vyrobca ma celosvetovy vypadok, ponukli sme vam alternativu, na ktoru ste nereagovali.
    Dreger.sk

• komunikacia vinikajuca
    • nekvalitný, nepresný tovar

Reakcia obchodu alkoholtestery.sk

Dobry den, tester meria uplne spravne, kedze bol viac krat preskusany pred odoslanim. Subjektivny pocit, ze 130kg chlap ma nafukat po jednom pol deci viac ako ukazal tester je mylny. Odporucam si pozriet clanok: