• Rýchle dodanie, skvelé ceny

• Rýchlosť

Odporúčam

• Rychle, jednoduche objednanie, bezkonkurencna cena pre SK zakaznikov

Super

• Objednávka bola potvrdená, ale zálohová faktúra na zaplatenie objednaného tovaru aj po urgencii nebola doručená a tiež firma nereagovala na urgenciu

Nedoporučujem túto firmu a to z toho dôvodu, že sa tvária ako mŕtvy chrobák. Nereagujú ani na písomnú žiadosť.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

mrzí nás že sme vám zatiaľ neposlali zálohovú faktúru k objednávke, kolegyňa ktorá to má na starosti mala dlhšiu dovolenku a bohužiaľ sa muselo vyčkať na ňu, dnes by ste to mal dostať na email upravené.
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie ktoré sme týmto spôsobili, veríme že sme vašu priazeň nestratili .

S pozdravom,

Alfazoo

• Stále očakávam objednávku , ktorá je v nedohľadne a pritom mi bolo sľúbené dodanie do 2ch dní.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

mrzí ma že ste musela dlho čakať na vašu objednávku, pozrela som sa na situáciu prečo sa to stalo a vidím že sme nemali stavom vami objednaný sprej na okusovanie, ktorý bol na objednanie , takže sme čakali na dodávateľa a balíček sme posielali hneď vo štvrtok a vy ste ešte komunikovala s dopravcom ohľadom zmeny miesta doručenia, čo predĺžilo jeho dodanie.
    Mrzí nás dlhšie čakanie na balíček.

Alfazoo

• Prečo chcete vyjadrenie na tovar, keď ešte tovar nedorazil ?

Reakcia obchodu ALFA Zoo

skontrolovala som vašu objednávku, vybral ste si platbu bankovým prevodom a platbu dodnes nemáme takže objednávka bohužiaľ nemohla odísť.

S pozdravom,

ALfazoo

Rýchle vybavenie objednávky,dobré ceny,dobrá komunikácia.

Veľmi rýchlo dodaný tovar,nemám žiadne negatívne skúsenosti a objednávala som už viackrát .

• Rýchly, spoľahlivý

Vždy som bola spokojná.

• som spokojný už dva roky

• Ďakujem spokojná.

Ďakujem pekne. Objednám opäť.

• Rýchle dodanie, kvalitné produkty, havinovi konečne chutí a to je max spokojnosť

• Rychlo dodanie a ceny dobre

• Nemusím behať po obchodoch, doručia mi to domov

Rada v ALFA ZOO nakupujem, lebo je to lacnejšie než v iných obchodoch, rýchlo mi to dodajú a hlavne v poriadku ..nikdy som nemala žiadny problém .

• Dobre ceny

• Rýchlosť