• Obchod už neexistuje
    • Všetko

Ak je tu niekto kto podaval uz trestne oznamenie alebo tak planuje, napiste mi prosim na mail, rad by som sa pridal. Reklamovany tovar mi nevratili a ani nevratili peniaze. Kontakt [email protected]

• Nedoručený tovar sa nedá hodnotiť.
    • Nekupujte v obchode ktorý Vám ešte nedoručil objednaný tovar a už ho máte hodnotiť

• Napisane na stranke, ze produkty skladom...no nieje to pravda a potom dlho cakate na tovar.

• -zdanlivo výhodné ceny
    • -tovar ,,akože´´ skladom
    • podľa mojich skúseností:podvodníci

Bohužiaľ som neprečítal recenzie obchodu pred objednaním!
    Zaplatil som dopredu kvôli rýchlejšiemu dodaniu,ndeostal som ani správu o prijatí platby.
    Raz sa my podarilo spojiť sa s predávajúcim,vyhováral sa že nakoľko tovar nevie dodať do 14 dni,zruší objednávku a vráti zaplatenú čiastku.Doteraz sa to nestalo(16 dní) na email nereaguje,telefón nedvíha.
    Budem to riešiť cez políciu!

• ziadne
    • komunikacia,klamanie zakaznika,peniaze zobrat a viac sa nestarat,proste jeden velky odrb

cista tragedia to som tie peniaze mohol radsej spalit vetsi by bol s nych uzitok neustale klamanie do telefonu ze peniaze vratia,cista tragedia takto si robit hanbu pre 11 eur.

• Ceny, ale napísať sa dá všeličo, horšie je s plnením záväzkov
    • Tovar údajne skladom, no vôbec ho nemá. Ignoruje e-mailovú komunikáciu a aj telefon.

Nemám ani tovar ani peniaze. Postúpil som vec na SOI a podávam tresné oznámenie a súdne vymáhanie vrátenia peňazí.
    Obchod neodporúčam!!!

• komunikácia na nulovej úrovni, aj po mojom telefonáte a prísľube odoslania tovaru som tovar neobdržal a ni nijakú snahu o komunikáciu...

NEDOPORUČUJEM !

• Žiadne.
    • Uvádzajú tovar skladom a v skutočnosti ten tovar nemajú.

Neseriózny obchod. Nedodali mi tovar, ani peniaze nevrátili.

• Vyhováranie sa, nedodoržaná dodacia doba

Dúfam, že objednaný tovar dôjde, v žiadnom prípade
    neodporúčim ostatným.

• Podvodník

Určite nakupovať nič, nechce ani vrátiť peniaze

• Ziadna komunikacia zo strany obchodu. Napriklad: pred 10 dnami, prakticky hned po vystaveni objednavky som uhradil tovar a neprisla mi ziadna notifikacia o prijati uhrady ani informacia v akom stave je moja objednavka.
    • Podvona firma

Podvodníci

• všetky

Tento e-shop je podvod, tovar reálne neexistuje a nebol mi doručený. Majiteľ obchodu mi odmieta vrátiť peniaze, ktoré som žiaľ platil dopredu, namiesto toho som od neho dostal len kopu naozaj absurdných výhovoriek. Podávam na neho sťažnosť do SOI. Na podanie trestného oznámenia môj nákup nemal dostatočnú hodnotu, no ak sa nás nájde viac, čo určite áno, ozvite sa mi na mail [email protected], podáme ho hromadne. Je nemysliteľné aby niekto ľudí takýmto spôsobom už niekoľko rokov beztrestne okrádal.

• ani neviem nájsť svetlý bod
    • otrasná komunikácia so zákazníkom
    • nemajú prehľad o objednávkach
    • objednáte tovar a čakáte- oni ho nemajú a ani zákazníkovi nedajú vedieť
    • problém s vrátením peňazí, až po opakovanom žiadaní boli vrátené

zbytočne premárnený čas čakaním na niečo, čo nedostanete, hoci ste za to zaplatili.
    rozhodne NEodporúčam

• Objednala som tovar pred 10 dnami. Stale cakam, ziadna komunikacia. 2x som volala a informovala sa,kedy pride, povedali, ze daju vediet a stale nic.

• Ziadne
    • Neserioznost-nekomunikuje so zákazníkom,po zavolani zamestnanci nevedeli o objednávke vobec nic, 10 dní po objednávke tovar, ktorý bol na "sklade" nedorazil

Neodporúčam

• -komunikácia zo zákazníkom nie je židna

• dobré ceny ,vyber

v pohode,rychle dodanie aj cena o.k.-jediné čo je - ale to je koro všade až na mall cena poštovného./mohli by mať pri nakpe trebárs nad 20e grátis/

• Majitel je podvodnik. Po serii vyhovoriek, preco mi este objednany tovar neposlali, som bol nuteny objednavku zrusit. Doteraz vsak nemam peniaze naspat.

Neplatte nic vopred! Doporucujem pozriet sa po inom obchode.