• Nenaskladneny tovar ktory prezentuju ako naskladneny.
    • Zdlhava komunikacia.

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

Ospravedlňujeme sa, oneskorenie v reakcii spôsobuje pandémia, ktorá oklieštila náš pracovný kolektív. Ďakujeme za pochopenie ,Karin Fuljerová.

• Tovar ktorý som si objednala nebol ten ktorý mi prišiel

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

Chyba nás mrzí, ale myslím, že sme ju expresne napravili a odoslali chýbajúcu časť zásielky. Fuljerová.

• Objednané veci neboli dostupné
  • Ani 10 dní po objednaní a zaplatení tovaru sa nik neunúval mi aspoň napísať, že tovar nemajú na sklade, že ho zháňajú, alebo také niečo. Vôbec netuším, na čom som. Či som iba naletel podvodníkom?

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

Veľmi sa ospravedlňujeme, že sme nereagovali skôr. Pekný deň. Karin Fuljerová.

Zatiaľ nemám objednaný tovar. Kvôli podmienke nad 100€ bez poštovného som urobil veľký nákup a pán z AkváriumOnline mi volal že nakoľko beriem ryby tak mi zaúčtuje 15€ Nemyslím si že je to v poriadku

• chcete ohodnotiť tovar,ale prečo si nezistíte či ste ho vobec doručili...ešte stále neprišiel hoci platba bola doručená 6.7.2021

• zaplatil som zálohu - 3 mesiace čakám na vybavenie objednávky

Ani po troch týždňoch tovar nedorazil , zato som dostal kopec zavádzajúcich informacii o tom ako bol už dva krat expedovaný a pritom ho nemaju ani skladom. Je neseriozne natahovat zákaznika za učelom zisku a tovar nemat ani skladom . aj Vdaka ich neserioznosti mi uhynula velká čast akvária.

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

Dobry den, ospravedlnujem sa za oneskorenie. Vyrobok sme naozaj nemali skladom, nakolko sa jedna o starsi typ filtra. Sklad, z ktoreho tovar odoberame, prechadzal na novy skladovy system, preto bol dlhodobo uzatvoreny. Mrzi nas vzniknuta situacia, ospravedlnujeme sa.

11.5. odoslaná objednávka, nasledujúci deň telefonát, že objednávka bude dva tri dni meškať. Je 27.5. a objednávka nikde a ani obchod nereaguje na správy. Človek nevie na čom je... objednať inde? Počkať?

• Poslali mi vitamíny pre agamu po skončení minimálnej trvanlivosti ( balík objednaný - doručený 05/2021 koniec minimálnej trvanlivosti produktu 03/2020)
    • Obchod spočiatku komunikoval a prislúbil vratenie fin. prostriedkov no ubehlo 15 dní a nič sa nedeje. Peniaze mi doposiaľ vrátené neboli a na mail už nereagujú.
  • Bohužel mi zboží zatím nebylo ani odesláno,tedy nákup z tohoto obchodu nemohu hodnotit.

• Tovar je zaplatený a zatial ani neodoslaný už týždeň, poštovné jedno z najdrahších a za týždeň nesú schopný odoslať tovar a neodpevedajú ani na maily. Neosporúčam

Tovar bol doručený v poriadku, ale filter ktorý som si objednal nie, bol mi zaslaný iný - lacnejší model. Zaúčtovaný bol ale samozrejme ten drahší.

Stále mi tovar nedorazil a už čakám 2 týždne. Na budúce to takéto veci objednám u rýchlejšieho dodávateľa.

to co maju na stranke v skutocnosti nemaju skladom

• Obchod po 11 dňoch poslal aby som ohodnotil nákup,ale žiadny nákup neposlali. ani len nereagoval na moju objednávku.

Zatiaľ sa neozvali, nevieme ako to vyzerá s tou objednávkou.

Tovar už po druhé zostal doručený nekompletne. Po telefonickom rozhovore o náprave sa nič nezmenilo tovar stále nieje kompletný a nepoužiteľný už skoro dva týždome.

Zaplatil som a obchod ani obraz ani zvuk- mŕtvy chrobák... .
    Snáď zajtra, zajtra, zajtra, no nie dnes...

• Ani potvrdenie objednávky som nedostala

Po odoslaní objednávky a zaplatení ma ani neinformovali o stave objednávky. Tovar mi doteraz - 9.12. nebol doručený a doteraz sa mi nikto neozval.
    Považujem ich za nespoľahlivých a stále teda čakám..