Co sa tyka nakupu neodporucam jeden koren nemaly v ponuke tak my telefonicky volali ci mozu dat nieaky iny ale ma neupozornily nato ze sa cena zvysi

• Tovar mi nebol doručený .
    Ani ma neinformovali z akého dôvodu .

Objednával som tovar ktorý je skladom po zaplatení došiel email že skladom nie je potom došiel email že bude naskladneny na ďalší týždeň a stále nemám nič

Reklamoval som akvarium nakolko po 4 dnoch prasklo . Vybavenue reklamacie je v nedohladne. Ani peniaze ani akvarium.
    NIKDY VIAC

• Asi najhoršia komunikácia so strany predajcu zatiaľ čo som zažil,úplná ignorácia čakám 2 týždne a žiadne informácie nemám od predajcu...
  • Doteraz som tovar neobdržal.

Tovar ktory ponukaju na stranke a dokonca maju uvedene že je na sklade, totiž vôbec nemaju..

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

Dobry den, polozka, ktoru ste si objednali, nebola zobrazena, ze je na sklade. Je pri nej info: "do 7 dni". Pravdepodobne ste si pri svojich povinnostiach nevsimli tento udaj, co ma velmi mrzi. Karin Fuljerova.

• rýchle doručenie
    • predávajú použitý tovar ako nový

Môj prvý nákup, motivovaný deklarovanou skladovou dostupnosťou AQUAEL ohrievač ULTRA HEATER 25W. Tovar dorazil pomerne rýchlo, avšak po rozbalení zásielky som zistil, že mi poslali už používaný tovar. Obal potrhaný, prelepený páskou, vo vnútri ohrievač s neforemne poskladanou prívodnou šnúrou, ktorú držala pokope gumička. Keďže mám aj 50W verziu, viem ako vyzerá originál balenie. Očakával by som pri predaji použitého tovaru zľavu. Ohrievač je zatiaľ funkčný, snád aspoň 2 roky vydrží.

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

Dobry den, ospravedlnujem sa za vzniknuty problem. Urcite vsak neslo o zamerny podvod z nasej strany. Pri baleni sa mohlo stat, ze kolegovia neskontrolovali vnutorny stav. Balenie, ktore ste dostali,muselo prist v takomto stave uz od dodavatela. Cestou podvodov a okradania zakaznikov nasa podnikatelska cesta nikdy neviedla a ani nebude viest. Vzdy sa snazime vyjst zakaznikovi v ustrety a byt maximalne ludsky. Budeme vas kontaktovat a dohodneme s vami kompenzaciu za vzniknutu neprijemnost. Karin Fuljerova.

Tovar som objednala 11.07.2022 a do dnes 26.07.2022 mi nebol dodaný.

• Tovar nebol na sklade

Dat do ponuky tovar, ktory nemate a nechat si zanho zaplatit, az potom riesit kde ho zozeniete, nakoniec ho nezohnat a zrusit objednavku, je amaterizmus najhrubsieho zrna.. diky dovi

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

Dobrý deň pán Kmeť, informácia o dostupnosti tovaru je uvedená priamo pri produkte. Je škoda, že ste si túto informáciu nevšimli...

• Objednávka mi prišla bez problémov, zaplatil som prevodom vopred a tovar mi bol následne poslaný dobierkou, ktorú som zaplatil, keďže som tovar súrne potreboval. Po následnej telefonickej reklamácii mi bolo sľúbené vrátenie peňazí. Keďže sa tak nestalo, reklamoval som formou mailovej komunikácie. Bezúspešne. Neodporúčam tento obchod.

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

Dobry den, ospravedlnujeme sa za oneskorenie vratenia platby. Fuljerova-majitelka eshopu.

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

Chcel som objednat skrinku a pár vecí. Objednávku som odoslal, zaplatil online. Kedže som nakupoval nad x hodnotou online systém mi písal, že dopravu mám zadarmo.
    Na druhý deň som dostal telefonát, že mám zaplatiť ešte dopravu, lebo pri skrinkách je to ináč, a systém je taký.

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

Dobry den, informacia o spoplatnenej preprave je napisana priamo pri popise polozky, navyse je zvyraznena cervenou farbou.
    Aj kvoli tomu, ze vela ludi necita pozorne popis, volame hned dalsi den zakaznikovi, aby sme predisli zbytocnym problemom. Tak sme urobili aj pri vas. Nie je v nasom zaujme okradat zakaznika, prave naopak, chceme byt citatelni, preto komunikujeme so zakaznikom okamzite. Karin Fuljerova.

Nic nedoslo,7dni od objendnavy.....a nic.

žiadne akvarium som nedostal.Pýtať sa na spokojnosť je od Vás vrchol drzosti!!!

• Zla dorucovacia sluzba - najdite si prosim nieco lepsie ako sps

• Nie je mozne sledovat stav zasielky

Tovar objednany 12.12., stale nedoruceny 23.12.

• Žiadna komunikácia

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

Ospravedlňujeme sa, oneskorenie v reakcii spôsobuje pandémia, ktorá oklieštila náš pracovný kolektív. Ďakujeme za pochopenie ,Karin Fuljerová.