• Vše v pořádku

spokojnosť

super

• Bleskové doručení

• Som spokojný a chválim rýchlosť dodania produktu

• výber
    • rýchlosť
    • doručenie do Zásielkovne
    • komunikácia

Zobrazenie na stránke predajcu nekorešponduje s dodaným tovarom. Konkrétne, v ponuke je osmotická membrána americkej spoločnosti Aquafilter Inc. TFC-75F a doručený bol čínsky výrobok ULP1812-75GPD.

• Rýchlosť

objednávka nebola úplná bez vysvetlenia

• Nikto nevolal
    • Nikto nepísal
    • Zaplatil, ale tovar nedostal

Katastrofa, tovar musíte zaplatiť dopredu, ani po dvoch mesiacoch ho nemajú, ale hlavne dodávka do 20 dní, potom klamali že tento týžden a tento týždeň, na maily a správy odpisujú po týždni, alebo aj vôbec a ešte sú urazení, keď im človek, aby sa dostal späť ku svojim peniazom, napíše výzvu na vrátenie peňazí. Celé zle!!!

• Flexibilita

• Neviem posúdiť, tovar nedodali ani v max. doručovacej dobe

Na 29. deň od objednávky som obchod upozornila, že napriek ich maximálnej dodacej lehote, čo je 20 dní, sa mi nik neozval a nemám žiadne info, v akom štádiu je objednávka. Na druhý deň sa mi e-mailom ozvali , že to preveria a ozvú sa mi. Čo myslíte, ako to dopadlo? Prešli ďalšie 4 pracovné dni a nikto sa neozval. Ešteže objednávku som si dala na dobierku, keďže to bola prvá a asi aj posledná objednávka...

• Komunikácia

V tomto obchode som nakupoval už aj predtým. Avšak TOVAR BOL NA SKLADE. Tentokrát som objednal tovar, ktorý mi mal byť doručený do 10 pracovných dní.
    Prešlo 12 pracovných dní a volal som s majiteľom, v akom stave je objednávka. Nevedel mi povedať pretože dodávateľ nemal na sklade produkt ktorý som si objednal.
    To by mi ani tak nevadilo, skôr ma sklamala komunikácia. Nedostal som žiaden mail o stave mojej objednávky keď uplynula dodacia lehota a ani po odoslaní emailu, kde som žiadal túto informáciu nereágovali.
    Aktuálne teda čakám na ďalšiu odpoveď, kde zistím či mi objednávku rušia alebo sa posnažia to dodať akonáhle to bude možné.

Po stránke ceny a kvality to je v poriadku. No komunikácia... Radšej nabudúce uprednostním Invital. Zvolil som tento obchod aby som ušetril 10€...

• Rýchle dodanie tovaru
    • Veľmi dobrá komunikácia s predajcom
    • Tovar za rozumnú cenu

• Katastrofa
    • Arogantný majiteľ
    • Neschopnosť doručiť tovar po viac násobnej urgencii

Takýto ľudia by nemali podnikať myslím, že tie negatívne recenzie sú opodstatnené. Nenechať sa nalákať na nižšiu cenu. Akurát Vám vynadajú do telefónu! Arogancia, drzosť!

Reakcia obchodu www.akvarioverastliny.sk

Pane sa preberte !!!
    Jediny arogantný ste bol Vy a z toho vyplíva že " aké požičaj také vráť", Vy ste ako prvý spustil na nás kde je tovar, že už je dávno zaplatení - nikto sa neprosil o Vaše peniaze, Vy ste ich poslal dobrovoľne, my sme ich nepýtali od Vás hned, jedna položka bola označená že je na obj od dodavatela lebo nebola skladom - toto bolo aj pri tovare označené, na čo ste reagoval že to malo byť mailom oznámené - asi čítam čo je pri tovare !!! Vaša blbá poznámka že nemusíte un nás nakupovať, tak potom kto je arogantný???? A dnes 26.4. ste to zakončil klasicky slovensky pošlem na Vás SOI, sa preberte!!! Peniaze Vám boli vrátene takže tento príad je u nás ukončený.

• Výborné sa v v ňom nakupuje
    • Rýchly šikovný ľudia

• Ochotný personál
    • Super ceny
    • Široký výber sortimentu

• rýchlo spoľahlivo doručené včas
    • žiadna

Prehľadný web, rychle doručenie. Odporúčam.

• Rýchle a promptné doručenie
    • Šikovný chlapík ktorý vie čo robí a robí to poriadne

Neuvěřitelná rychlost dodání do ČR. Skvělá cena oproti konkurenci.