• Veľký výber

Termíny dodania vôbec nesedia, ja som objednávala pred 17timi dňami, nič mi doposiaľ neposlali. Uvítala by som, keby mi aspoň napísali alebo zavolali, prečo im odoslanie mojej zaplatenej objednávky trvá tak dlho. Komunikácia je teda zlá, myslím, že by mi mali poslať aspoň tovar, ktorý majú skladom, keďže som ho už zaplatila. V budúcnosti teda budem riešiť platbu dobierkou, pri prevzatí. Možno by mi to poslali skôr.

Super nákup

• Dobrý výber
    • Dobrá komunikácia

Hľadala som obchod kde by ponúkali granule pre axolotlov, v akva-terasom našla široký výber. Vždy som objednávala z konkurenčnej stránky avšak tam už dlhodobo nemajú granule JBL novo lotl, neustále odďalujú odoslanie objednávky,nakoniec som zvolila akva tera a som úplne spokojná. Mali tu hľadané granule, dokonca aj ďalšie druhy tak som ich objednala tu. Balíček bol so 2 dní zabalený a odoslaný, za ďalšie 2 dni bol u mňa doma. Absolútna spokojnosť s obchosom, granulky odteraz určite kupujem iba tu

Super

• jednoducho a rýchlo

Rychle vybavenie objednavky

• Veľmi ochotný personal na call centre
    • Pridali mi aj darček do objednávky
    • Rýchlo spracovaná objednávka

Cena, dobrý výber, rýchle dodanie.

• Nedá sa platiť kartou keď zvolíme platbu na dobierku

veľký výber

Rýchle doručenie

Bezproblémová mailová komunikácia, rýchle dodanie.

odporúčam: od ponuky až po dodanie - za 10.

Rýchle doručenie tovaru

Som spokojný s obchodom aj doručením.

• Veľmi rýchle doručenie
    • Dobré ceny

• v zasade som dostal tovar 2× obchod nereagoval dlho na 1. objednavku bol som presvedčeny, že objednavka neprešla tak som urobil 2. objednávku. a tak som po dlhom čase dostal tovar 2x. nepovažujem to len za moju chybu. som nespokojný,ale tovar sa mi nechce vracať

Bezproblemovy priebeh dorucenia tovaru, mozem odporucit

• Rýchlosť

Žiadna komunikácia

Reakcia obchodu AKVA-TERA.SK

Obj. 17.6., expedice 3.7. Chyběl 1 produkt, dodán z DE se zpožděním. Za zdržení se omlouváme.