Perfektný obchod...Objednal som,tovar prišiel s predstihom o jeden deň skôr.Kvalitný a nie z Číny...Presne to,čo som si objednal...Super doporučujem.Boris

• Rychlo lacno

Rychle dodanie super cena

Ďakujeme

Ceny sú síce super, ale záleží čo Vám pošlú. Ja som si objednal tenisové gripy wilson a poslali mi niečo čo pripomínalo čínsky obchod. Komunikácia neexistuje, číslo je tam len pre srandu a komunikácia mailom je ako keby som si písal s mongolom...

Reakcia obchodu AK SPORT

Dobry den. Este ste akosi pozabudol napisat ze za gripy sme vam vratili peniaze a tie vam zostali vlastne zadarmo.

• Komunikácia žiadna

Takže po dvoch mesiacov zadná odpoveď ani nijaká snaha mam doma dve plážové lehátka ktoré sú mi na nič a stoja spolu 19e ja som si objednal terč na šípky za 33e
    samozrejme dobierka bola 33e neodporúčam objednávať z tochto obchodu komunikácia úplne žiadna idem to skúsiť dat na inšpekciu

Reakcia obchodu AK SPORT

Dobry den. Za chybu sme sa vam ospravedlnili s tym ze nam treba lehatka poslat najskor naspat a my ich vymenime za terc pripadne vratime peniaze.

• Najnižšia cena za tovar na webe

• Rýchla odpoveď na mail , super cena, rýchle dodanie tovaru.maximálna spokojnosť

• Rychle dodanie tovaru

Maximálne spokojný....

• Suverénne najnižšia cena tovaru ktorý som kupoval
    • Rýchla odpoved na mail

Objednával som detskú hojdačku. Dostupnosť som si overil cez mail , na ktorý mi hneď promptne odpovedali. Na druhy deň od uhradenia bol tovar u nás doma.

• Tovar objednany v nedelu a doruceny v utorok.

Velmi velka spokojnost s obchodnodom. Davam 100% :)

super nakup objednane v nedelu vecer a uz v utorok som mal nakup doma.. spokojnost maximalna

• Objednal som si tovar cez eshop s predpokladaným doručením do 8 pracovných dní. Deviaty pracovný deň som sa pokúšal informovať o stave mojej objednávky, alebo bohužiaľ neúspešne. Opäť som sa pokúšal spojiť s dodávateľom po 11 dňoch už aj telefonicky, ale bolo to zbytočné číslo nebolo funkčné ani v čase kedy podľa stránky malo fungovať. Zázrakom som dostal som mail od dodávateľa ktorý sa vyhováral že už ma viac krát informoval o tom že mi nieje schopný doručiť tovar a teraz dobre počúvajte pre jeho "váhú!
    • Objednal som si tri činky váha spolu 48 kg. Namiesto toho aby sa ospravedlnili a povedali že bude potrebné doplatiť niečo za dopravu tak sa len vyhovárali. Po niekoľkých mailoch ktoré nič neriešili a po mojom naliehaní mi odpísali....Ospravedlňujeme sa.

Záver: neodporúčam, zlá komunikácia, zlý reakčný čas, telefón zbytočný, výsledok žiaden

• rýchle doručenie
    • super tovar

doporučujem nákup v tomto shope

• Rychle vybavenie
    • Rychle dodanie
    • Ponúkali najlepšiu cenu za produkt, ktorý som hľadala
    • Nemám čo vytknúť

Odporucila by som nákup aj známym. Ak budem niečo potrebovať, tak určite znova zavítam na túto stránku :-)

• rýchlosť dodania
    • ceny
    • neviem o žiadnych

Tovar jeden deň objednaný, dostal som info o odoslaní tovaru, na druhý deň mi volal kuriér a doručil tovar, ktorý je v poriadku.
    Odporúčam.

• Rychle dorucenie
    • Komunikacia
    • Super cena
    • Nic

Urcite by som nakupil znova

• Rychlost
    • Nic

Doporučujem. Spokojnost

• ziadne
    • Trvalo im 4 dni mi napisat, ze objednany tovar nemaju skladom bez slovka ospravedlnenia.

Nikdy viac.

• Neodporúčam

Zlá komunikácia telefónne číslo tam majú zbytočne aj tak sa tam dovolať nedá,neodpovedajú na email