• Spolahlivosť
    • Komunikácia
    • Rýchlosť doručenia tovaru

Vrelo doporučujem tento eshop. Objednávka bola doručená včas a obsahovala všetko čo som si objednal. So strany obchodu bola komunikácia na primeranej urovni keď som niečo potreboval veľmi radi mi pomohli a dali potrebné informácie.

• Ceny a mnozstvo tovaru
    • Komunikacia so zakaznikom
    • Informacia o objednavke
    • Informacie o tovare na sklade - nie su pravdive

Pre mna nie prave naj skusenost s e-shopom.
    Objednavala som veci, ktore boli skladom. V potvrdzovacom maile bol vsetok tovar, tak som uhradila objednavku. Nasledne mi bola vratena mensia suma na ucet bez vysvetlenia, kontaktovania zo strany obchodu.
    Volala som do obchodu na kontaktne cislo zo stranky, nikto nebral a ani nezavolal spat.
    Tovar rozdelili do 2 balikov o com ma tiez neinformovali a v prilozenej fakture bol stale aj tovar, ktory mi nedodali...
    Ozvali sa a ospravedlnili az po mojich telefonatoch, maile a recenzii.

Reakcia obchodu AK SPORT

Dobry den
    za vzniknutú situáciu sme sa vám ospravedlnili a peniaze vám vratili ešte skorej ako ste nás na to upozornili. Informovali sme vás o tom, že keď položku naskladníme bude vám bezplatne doručená. Keď je v objednávke viac položiek často ich posielame ako viac kusovú zasielku čo je bežný postup a prepravca to vždy doručuje všetko naraz. Mrzí nás vaša reakcia ktorá je určite neprimeraná malej chybe.

• Rychle dodanie
    • Komunikacia s obchodom
    • Cena a kvalita vyrobku

S komunikaciou a tovarom som spokojny.
    Ludi ktori si na komunikaciu stazuju by som upozornil nech si skontroluju spamovu zalozku alebo reklamy na GMAIL kedze vsetky emaily mi hadzalo prave tam. To je mozno jedina pripomienka pre predajcu.
    Odporucil by som aby zmenil nastavenia a format emailov tak aby sa predislo zbytocnym problemom. V konecnom dosledku by to bol prinos pre vsetkych.
    Za mna super.

Absolútna spokojnosť,rýchle doručenie aj super kvalita výrobku

• super bezkonkurenčné ceny, kvalitný tovar, rýchlosť dodania
    • promptná komunikácia s obchodom pri reklamácii
    • žiadna

Tovar mi bol doručený trošku poškodený( pravdepodobne pri preprave), no vybavenie reklamácie bolo tip-top, tovar už bez chybičky, kvalitný navyše s obrovskou pozornosťou.. tí, čo píšu negatívne recenzie asi nevedia komunikovať s obchodom, alebo sú to len podpásovky od konkurencie.. Určite tento internetový obchod patrí z môjho pohľadu medzi top obchod, čo sa týka kvality tovaru, cien a komunikácie.. Keď niečo budem nabudúce potrebovať, určite sa na AK-SPORT obrátim.. Ďakujem krásne.

Odporúčam, mám veľmi dobré skúsenosti. Pri reklamácii som bol prekvapený rýchlym vybavením. Škoda že je takýchto predajcov málo.

• Super ceny, výborná kvalita, výborná kombinácia a rýchle dodanie.

Super e-shop, maximálna spokojnosť zákazníka. Už sme párkrát tu nakupovali a môžeme len odporúčať.❤️

• Rýchle dodanie tovaru
    • Ústretová a rýchla komunikácia
    • Super ceny

s tovar som sokojná.
    Odporúčam

Veľmi som bola spokojná.. Odporúčam

• Zakúpené produkty prišli v čas a v poriadku.

• Rýchla komunikácia
    • S tovarom som spokojná

Tovar uvedený skladom, objednaný (našťastie vybratá možnosť platby dobierkou), na druhý deň mail o zrušení objednávky.

Ďakujem, nabudúce sa Vám vyhnem veľkým oblúkom :)

• Kvalitný tovar
    • Najlacnejší

S vybavením objednávky, dodaním, najnižšou cenou na heureke.sk a so zakúpeným tovarom som bola nadmieru spokojná. Určite odporúčam tohto internetového predajcu

• Rýchle dorucenie
    • Kvalita produktu