Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú
-
Odporúča obchod
Veľká pochvala , komunikácia 100% , vybavenie reklamácie 100%, dodanie 100%
-
Odporúča obchod
- Dobra kvalita za super cenu
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- rychle dodanie, telefon trieda A, ako novy, objednane na 2x 3ks, spokojnosť
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
Fakt celkom ako nový stav.
Nemám čo vytknúť akor batérie je to nová, len že je to neoriginalny diel a trošku viacej žerie batériu ale môže to byť tým že to je iphone 13 mini. -
Odporúča obchod
rychle dorucenie , za nizku cenu dobra kvalita . doprucujem
-
Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 4.3.6. OP Heureka.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
Iphone prisiel v perfektnom stave a so 100% bateriou, dcera je spokojna
-
Odporúča obchod
- Super rychle dodanie
-
- Neoriginálne diely
- Poskladaný aby chvíľu vydržal
- Neochota reklamovať tovar
Pani v tomto internetovom obchode skladajú telefóny z čínskych výrobkov len aby chvíľu vydržali a mali zarobené kupovanie dva telefóny od nich. Iba telefóny majú čínske tela tým padol bez toho aby spadli pukli zašle skla na iPhone 12 mini a 13 mini ďalej sa zasekavaju tlačidla na tele. Po oprave v servise nam povedali že je to brutálna skladačka a skoro nič tam nebolo originál…takže absolútne vôbec neodporúčam….
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
Rýchle doručenie, dobrá komunikácia a produjt v takom stave v akom má byť. Toto je už moja druhá objednavka z tohto obchodu a nemám im čo vytknúť :).
-
Ak nechcete minút svoje ťažko zarobené peniaze z tej stránky ako nový.sk vám odporúčam ani neobjednávať.
Ja som síce svoj mobil dostala ako darček od svojho manžela,no nemám ho ani pól roka a mobil je čistá katastrofa. Bol mi z tejto stránky kúpený iPhone 13mini hneď po kúpe a prevzatí mobilu keď nám dorazil nefungovala kamera túto premna “maličkosť” som nechcela hneď riešiť,no bola to chyba po ďalších dňoch sa mi rozbilo zadné sklo mobil ani nespadol a bol v ochranom kryte to som začala už mierne peniť no keď o pár dni nato mi mobil vyhodil chybu a nechcel sa vôbec nabiť pretože zdravie batérie kleslo na 0% a držal v nabíjacke len 1% nebolo ho možné používať mobil vypísal chybu že nebol použitý originál diel. Po tomto som to nevydržala poslala som ho im naspäť kde vlastne mi ho poslali späť z odozvou že reklamácia a môj prípad je vlastne pre nich uzavretý pretože bol rozbitý a to bol vlastne môj problém pretože to bola mechanická chyba. Dnes som ho zaniesla do opravy kde ma to bude stať ďalšie nie malé peniaze. Nikdy viac nic od nic nekúpime a keď máte radi svoje peniaze ani vám neodporúčam -
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
- Rychle dorucenie,komunikacia obchodu.
-
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- Pekný mobil
- Batéria 95%
- Rýchle dodanie
- Neoriginálny displej telefón si po 3 dňoch začal robiť čo chce
Hneď ako bude možné mobil vrátim naspäť.
-
Odporúča obchod
- Veľmi rýchle dodanie
- Opis sedel
- Trosku biednejsie zabalené, ale cestu to “prežilo”
-
Odporúča obchod
Dakujem
-
Odporúča obchod
- dobrý výber a aj ceny sú fajn
-
Odporúča obchod
Rýchle dodanie objednaného tovaru.
-
Odporúča obchod
- OBCHOD JE KVALITNY A RYCHLY
-
Odporúča obchod
- Rýchlosť dodania, telefón je plne funkčný, ako nový -ako na popise
-
Odporúča obchod
Po mesiaci používania telefónu, je všetko OK,