Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

  • Odporúča obchod

    100 %

    Veľká pochvala , komunikácia 100% , vybavenie reklamácie 100%, dodanie 100%

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Dobra kvalita za super cenu
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • rychle dodanie, telefon trieda A, ako novy, objednane na 2x 3ks, spokojnosť
  • Odporúča obchod

    90 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    Fakt celkom ako nový stav.
    Nemám čo vytknúť akor batérie je to nová, len že je to neoriginalny diel a trošku viacej žerie batériu ale môže to byť tým že to je iphone 13 mini.

  • Odporúča obchod

    100 %

    rychle dorucenie , za nizku cenu dobra kvalita . doprucujem

  • Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 4.3.6. OP Heureka.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    Iphone prisiel v perfektnom stave a so 100% bateriou, dcera je spokojna

  • Odporúča obchod

    90 %

    • Super rychle dodanie
  • 10 %

    • Neoriginálne diely
    • Poskladaný aby chvíľu vydržal
    • Neochota reklamovať tovar

    Pani v tomto internetovom obchode skladajú telefóny z čínskych výrobkov len aby chvíľu vydržali a mali zarobené kupovanie dva telefóny od nich. Iba telefóny majú čínske tela tým padol bez toho aby spadli pukli zašle skla na iPhone 12 mini a 13 mini ďalej sa zasekavaju tlačidla na tele. Po oprave v servise nam povedali že je to brutálna skladačka a skoro nič tam nebolo originál…takže absolútne vôbec neodporúčam….

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    Rýchle doručenie, dobrá komunikácia a produjt v takom stave v akom má byť. Toto je už moja druhá objednavka z tohto obchodu a nemám im čo vytknúť :).

  • 20 %

    Ak nechcete minút svoje ťažko zarobené peniaze z tej stránky ako nový.sk vám odporúčam ani neobjednávať.
    Ja som síce svoj mobil dostala ako darček od svojho manžela,no nemám ho ani pól roka a mobil je čistá katastrofa. Bol mi z tejto stránky kúpený iPhone 13mini hneď po kúpe a prevzatí mobilu keď nám dorazil nefungovala kamera túto premna “maličkosť” som nechcela hneď riešiť,no bola to chyba po ďalších dňoch sa mi rozbilo zadné sklo mobil ani nespadol a bol v ochranom kryte to som začala už mierne peniť no keď o pár dni nato mi mobil vyhodil chybu a nechcel sa vôbec nabiť pretože zdravie batérie kleslo na 0% a držal v nabíjacke len 1% nebolo ho možné používať mobil vypísal chybu že nebol použitý originál diel. Po tomto som to nevydržala poslala som ho im naspäť kde vlastne mi ho poslali späť z odozvou že reklamácia a môj prípad je vlastne pre nich uzavretý pretože bol rozbitý a to bol vlastne môj problém pretože to bola mechanická chyba. Dnes som ho zaniesla do opravy kde ma to bude stať ďalšie nie malé peniaze. Nikdy viac nic od nic nekúpime a keď máte radi svoje peniaze ani vám neodporúčam

  • Odporúča obchod

    90 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    • Rychle dorucenie,komunikacia obchodu.
  • Neodporúča obchod

    50 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    • Pekný mobil
    • Batéria 95%
    • Rýchle dodanie
    • Neoriginálny displej telefón si po 3 dňoch začal robiť čo chce

    Hneď ako bude možné mobil vrátim naspäť.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Veľmi rýchle dodanie
    • Opis sedel
    • Trosku biednejsie zabalené, ale cestu to “prežilo”
  • Odporúča obchod

    100 %

    Dakujem

  • Odporúča obchod

    100 %

    • dobrý výber a aj ceny sú fajn
  • Odporúča obchod

    100 %

    Rýchle dodanie objednaného tovaru.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • OBCHOD JE KVALITNY A RYCHLY
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rýchlosť dodania, telefón je plne funkčný, ako nový -ako na popise
  • Odporúča obchod

    100 %

    Po mesiaci používania telefónu, je všetko OK,