• Dobre ceny
    • Dobra komunikacia
    • Vela nedostupneho tovaru priamo v ponuke eshopu ktory tvori len placebo efekt velkej ponuky.

Na prvy pohlad vela zaujimaveho tovaru, ale vacsina je vypredana a nedostupna. Prehladnost shopu je skor priemerna, ale ceny maju ferove. O kazdom pobybe mojej objednavky prisiel mail.

dopravca

• dodacia lehota
    • predavaju bootlegy figuriek + na jednej boli ulomene casti podstavca keby aspon nebolo uvedene ze su to originaly tak mi to jedno
    • "vyrobena z velice kvalitního PVC"
    • bol mi dodany iny tovar ako som si objednal

neoporucam , viac uz nemam zaujem

Prvý krát som nakupoval a bol som max.spokojný.Hlavne rýchlosť dodania a to bolo pred sviatkami (!).Takže iba spokojnosť.

• má čo inde nemajú
    • neviem o nich

spolahlivá investícia

• Cenovo výhodný
    • Trošku neprehľadný

Bola som spokojná s komunikáciou, cenou a rýchlosťou dodania

Dopravou sa výrobok predražil o 100% - teda namiesto 10 eur som platila skoro 20 eur, čo je pri jednej hračke veľmi veľa. Takže už si
    nič neobjednám.
    Inak som bola spokojná s kvalitou, dopravou, ...

• Poštovné na Slovensko bolo veľmi vysoké

• Veľký výber, kvalitný tovar, rýchle dodanie. Tovar, aký v iných obchodoch nie je.
    • neviem o žiadnych

figúrky, ktoré som hľada, som nenašla nikde na Slovensku ani v Čechách, iba v tomto obchode.
    Sú veľmi kvalitné, žiadnen napodobeniny a cena je tiež veľmi prijateľná.
    Obchod veľmi odporúčam.

• Figurky, ktore ine online obchody neponukaju.

• výber, komunikácia, rýchlosť

Moc dekujeme :)

Kupila som figurku na Vianoce, ale obal vyzera, ako stary a riadne zniceny. Toto nie je prva WoW figurka, ktoru som kupila cez internet, ale z tohto obchodu uz urcite nikdy nic nechcem.

Reakcia obchodu Akcni Figurky

Od nas odesla figurka naprosto v poradku. Nedostali jsme od vas zadny email nebo info o poskozeni s fotkami. Obal byl v poradku.

• prehľadnosť tovaru
    • doručovacie službu

tovar ok, ale doručenie zlé

Reakcia obchodu Akcni Figurky

Doručení na Slovensko proběhlo naprosto v souladu s dobou uvedenou na našich stránkách, tedy 4-5 pracovních dní. Navíc pokud volíte platbu převodem je potřeba počítat s tím že to trvá dalších několik dní navíc a to je dané bankou a ne přepravcem.

• Zaslanie tovaru ihneď po obdržaní objednávky, a bolo vyhovené aj požiadavke , ktorú som mala, platba v hotovosti, nie prevodom.
    • --

Veľmidobrá komunikácia, dokonca aj po dodaní tovaru, tovar bol poslaný na Slovensko do 3 dní, a majú tu tovar oveľa lacnejší, dokonca aj s dovozom, ako v našich predajniach. Vrele doporučujem!!!

Veľmi som bola spokojná a taktiež s komunikáciou s obchodom. Veľmi príjemný a ústretový personál. Doporučujem novým zákazníkom.

• Pekné hračky.Dobré ceny.Skvelá komunikácia.
    • Neviem.