• Predajca nerieši nekvalitu

Tovar mi prišiel poškodený. Dohodol som sa s predajcom na kompenzacii namiesto odstúpenia od zmluvy. Následne predajca prestal komunikovať. Túto skutočnosť potvrdilo niekoľko podobných recenzií na eshop ktoré som si žiaľ prečítal neskoro.

• Cena tovaru
    • Slubotechna sro

Tovar mi nebol doručený.Obchod so mnou ani nekomunikuje.Neviem či bude objednávka vybavená.Na maily neodpovedajú.Toto je moja najhoršia skúsenosť s nákupom na internete.

Objednala som si odpeňovač s vôňou citrusu. Veľmi som sa potešila, lebo obchod uvádzal, že ma posledné kusy na sklade. Všade mali len ovocné vône a tie som mala doma. Preto som objednala posledné kusy citrusových, ktoré boli na sklade. Na objednávke je uvedené, že budú dodávať citrus, ale dodali mi ovocné vône. Takze dom vyhodila 44 eur za to, čo som nechcela. Keby sa aspoň spýtali, či mám záujem, ale ani len toľko slušnosti v nich nebolo. Ešte aj krabička prišla natrhnutá. Neodporúčam.

Na stránke tovar bol skladom, pri tom na sklade nebol. Pred objednaním si zistite, či uvedený tovar majú na sklade.

• Tovar bol skladom posledný kus. Keď sa nič zo strany obchodu nedialo, žiadna komunikácia, tak som volal a až vtedy mi oznámili ich chybu a že objednávku rušia a posielajú mi spať uhradení čiastku. Ale peniaze prišli až za 4 dni a naviac ma totálne rozčúlilo že na ich stranke sa o další deň mnou žiadaný produkt objavil SKLADOM 1kus po tom čo ho pri mojom telefonáte nenašli a že musí prísť od dodávateľ. Asi v tom majú pekný bordel!!!

Reakcia obchodu AkcioveNaradie.sk

ospravedlňujeme sa, bohužial vznikla chyba u nás v systéme, ktorú sme momentálne už dali doporiadku.

Ďakujem,

S pozdravom AkcioveNaradie.sk

• uvedene, ze je tovar skladom a zatial nedorazil, ani obchod neposkytol ziadne informacie

Môj subjektívny názor
    Ozvali sa že tovar sa už nedá objednať nakoľko sa už nevyrába , v poriadku načo ho teda majú v ponuke ??
    Po telefonickom kontakte sme našli náhradu , povedali že prepustia dostupnosť a cenu tovaru a ba druhý deň sa ozvú. To bola posledná komunikácia

Nesúlad zo zákaznikom,zbyrocne obchod prišiel o objednavku v hodnote 660€, nakoniec zakupené v kemennej predajni u konkurencii,žiadna ochota

Tovar som objednala pred 10 dňami a tovar mi ešte nedoručili.Takže veľké sklamanie.A informovať o stave objednávky som sa musela sama,lebo obchod nebol schopný ani dať mi informáciu,prečo tovar mešká.

• Tovar skladom nieje skladom

• pri objednávke tovar skladom, aktuálne už čakám týždeň na doručenie.

Prešiel týždeň a o zaplatenom tovare ktorý je údajne skladom ani zmienka.

Pri preberani kurier odomna pytal peniaze aj ked uz bol tovar zaplateny on line kartou .

Reakcia obchodu AkcioveNaradie.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa. Žiaľ sme stále iba ľudia, niekto z kolegov sa dopustil chyby. Snažíme sa každú objednávku vybaviť najlepšie a najrýchlejšie. Našu chybu sme ihneď po zaevidovaní začali riešiť.

Stále mi nič neprišlo.

• Dodnes nemám tovar ani žiadnu informaciu v akom stave je moja objednávka

Čakali sm týždeň na tovar ktorý mal byť dodaný do troch dní ..keď sme volali ...taký tovqr nemali skladom ..smutné že sme čakali zbytočne , vysávač nám bolo súrne treba ...

• Pred týždňom som objednal od nich tovar.Zatial nič mi neposlali,ale chcú aby som ich vychoval,že aký sú super obchodníci!?

Moja skúsenosť. Bol mi dodaný uplne iny komponent aky som si objednal. Miesto koncovej hubice som dostal spojovaciu trubicu.

• Ani po telefonickej urgencii sa nič nezmenilo zo strany obchodu žiadna komunikacia