Tovar nemajú skladom ani sa neuračili ma informovať že objednaný tovar nemajú že čakajú na subdodávateľa,urobili tak až po mojom urgovani.Keby som sa neozval tak neviem do kedy by som čakal

• Ked nepride tovar po viac ako tyzdni a mate dobierku nemusite zaplatit
    • Neprisiel mi tovar ktory som si objednal pred viac ako tyzdnom pricom bol skladom.
    • Nikto so mnou nekomunikuje

Prišli polámané Police / dosky
    Plus je že obchod chcel vymeniť ale negarantoval vymenu do Vianoc což potrebujem regal využívať už ….
    Je dosť labilný vôbec nieje extra pevný
    Za mna druhý krat by som už neobjednala no za tu sumu až na tie dolamane dosky by to bolo ok

Tovar prišiel poškodený a reklamáciu mi neuznali.

• Tovar mi neprišiel ani po16 dňoch, ani ste sa neozvali, vôbec vám nechýbajú peniaze, za objednávku. Takže určite neodporúčam.

• Nemaa

Bez komunikacii, vsetko je skladom , potom nič nemaju.kuriek je 0. 4 dni cakat na tovar v 2021.smiesne

• Tovar nebol dodaný komplet, chýbali z toho 3ks

Reklamovali sme chýbajúce diely a zatiaľ sa nám nikto neozval.

• Slaba komunikacia

Nakolko bol tovar odoslany dopravcovi,musite sa obratit na neho. Kludne mohli napisat aj ze,moment, do hodiny vam mailom napisem kde sa tovat nachadza.

• Veľmi nekvalitné náradie. Nie je možné použiť ani pre hobby. imbusove T kľúče sa po prvom dotiahnutí rozlámali.

Tovar bol doruceny,.no som sklamaný s kvalitou, tovar som vratil a peniaze mi do týždňa neprisli, ešte ich stale nemam, takže vyjadrujem nespokojnosť nielen s dodanym tovarom za ktorý MOŽNO obchod nemôže, ale PENIAZE sa dajú poslať okamžite.

• Nikdy viac. Popis nezodpovedá reálnemu produktu. Zavádzajú zákazníkov. Keď na to boli upozornení vyhovárali sa, že kvôli množstvu produktov nestíhajú sledovať chyby v popisoch. Pričom zákazník sa na to spolieha a podľa popisu tovar objednáva. Nezaujíma ich to. Dokonca tovar bol akoby už používaný. Odretý a špinavý. Rozhodne neodporúčam.

Reakcia obchodu AHprofi

je pro nás velmi těžké, když vidíme, jak jsme zklamali zákazníka. Máte pravdu, že v popisu zboží byla chyba a hned jsme na základě Vašeho upozornění chybu napravili, ale věřte, že to nebylo záměrně a nechtěli jsme nikoho klamat. Občas se chyba v popisech vyskytne, ať už třeba špatným překladem nebo jen lidskou chybou, ale nikdy se záměrem klamat zákazníka. V dnešní době máte tu výhodu, že když se vám dodané zboží nelíbí nebo vám jakkoliv nevyhovuje, můžete ho vrátit do 14 dní a vrátili bychom vám peníze nebo by jste si vybrala jiné zboží, stačilo se domluvit s reklamačním oddělením.

• Rychle dorucenie
    • Komunikacia pred objednanim
    • Po doruceni tovaru ziadna komunikacia, reakcie na mail!!

Kompresor ktory sme si kupili, je nepouzitelny. Prepusta, fuci vsade. Tesnenia su stare, rozpadnute. Šruby hrdzave.Musel niaky cas, rok niekde stat na sklade. Kryt na motore bol prasknuty. Nenafukal nam ani koleso na aute. Aj po vymene tesnenia je onicom. Stale ide, zapina, a je hlucny! A vraj kategoria profi...Mozno tak balony na oslavu by snaaad nafukal.

Reakcia obchodu AHprofi

moc nás mrzí, že jste nebyli spokojeni s kompresorem. Je to produkt, který se dobře prodává a zatím jsme neměli žádnou zpětnou vazbu nebo reklamaci, že by špatně fungoval. Ani od zákazníků, kteří od nás berou pravidelně a komunikují s námi. Myslíme, že celý problém byl v tom, že kompresor se poničil při dopravě a měl proběhnout klasický průběh reklamace. Kolegyně Vás po emailu požádala, aby jste kompresor poslali zpět a bude se vše řešit. Nic nám zpět ale nepřišlo a ani další komunikace již neproběhla. Naše firemní politika je vždy vyhovět zákazníkovi a určitě bychom vymysleli způsob řešení, aby jste byli spokojeni. Základem ale vždy je, aby nám bylo poškozené zboží doručené, jak je uvedeno v obchodních podmínkách, a my mohli jednat dál.
    Váš tým AHProfi

• Absolútna neschopnosť vybaviť reklamáciu či vrátenie tovaru, mailom, telefonicky, ani on line. Predajca by sa mal nad svojimi službami vážne zamyslieť.

Reakcia obchodu AHprofi

chápeme, že jste byl rozčílený z podle Vás nefunkčního zboží. Nemůžeme ale souhlasit s tím, že s Vámi nebyla reklamace řešena. Byla řešena zcela běžným postupem dle reklamačního řádu. Bylo s Vámi komunikováno emailem i telefonicky. Po prohlídce naším technikem bylo zjištěno, že zboží nevykazuje Vámi uváděný problém. Vše fungovalo tak, jak má. I přes to, že reklamace nebyla uznána, byly Vám vráceny v rámci zachování dobrých vztahů peníze.

• Popis tovaru nezodpovedá skutočnosti

za tovar som zaplatil vopred bankovým prevodom , po 10 dňoch od platby neodpovedajú na moje emaily. Tak nemám ani tovar ani správu čo je s objednávkou.

Reakcia obchodu AHprofi

mrzí nás Vaše nespokojenost.

V objednávce jste si vybral produkty, které byly s konkrétní dostupností, tedy neskladem. Kolegyně Vám telefonovala a upřesnila položky, na které se čekalo. Zároveň Vám posílala i několik emailů.

Bohužel se zásilka zpozdila z důvodu Českých státních svátků, ale nyní je již zboží odesláno a měl byste jej v brzdké době dostat.

Za nepříjemnost se omlouváme.

Tým AHProfi.sk

tovar prišiel poškodený a nesprávne zabalený.

Reakcia obchodu AHprofi

snažíme se balit vše dle nejlepšího vědomí a svědomí, ale i přes to, dopravní společnosti s balíky zacházejí velmi nešetrně a pokud produkt nejde v dřevěné bedně, pak se občas stane, že jej poškodí ač je zabalen sebelépe.

Pokud bylo balení poškozeno, neměl jste balíček přebírat a vše bychom řešili s dopravcem. Pošlete nám fotografie poškozeného produktu a pokusíme se vyřešit Vaši reklamaci.

• Dodávka do troch dni a prišlo to po 10 takze nič moc

Reakcia obchodu AHprofi

do tří dnů je naskladnění k nám, jakmile jsme kleště naskladnili, tak jsme je ještě tentýž den odesílali. Bohužel, prodleva byla na straně dopravce a víkendu, za což se omlouváme. Snad příště si naši pověst napravíme.

S pozdravem Tým AHProfi.sk

• kompresor je slaby, uvádzali ste , ze aj na SUV, stym to nenafukáte, v ponuke nebolo uveden ,ze po 10 min. treba vypnut, take som mohol kupit aj za 20 eur.

Reakcia obchodu AHprofi

Mrzí nás, že Vami zakúpený produkt nemá požadované parametre, tie sú prevzaté od dodávateľa. Ak nie ste s produktom spokojný, pošlite nám ho späť a vymeníme ho za silnejší. Avšak s týmto produktom máme osobné skúsenosti a funguje dostatočne.

• Ziadne
    • Nedodrzia co slubia

Neodporucam

Reakcia obchodu AHprofi

mrzí nás existujúca situácia. Bohužiaľ ste si objednal tovar s dostupnosťou "Skladom u dodavaťela" v množstve, ktoré už skladom nemal. Ponúkli sme Vám zaslanie čiastočné dodávky s dátumom doposlanie zvyšné časti. Toto riešenie ste bohužiaľ odmietol. Mrzí nás to, ale toto sa bohužiaľ môže stať. Ospravedlňujeme sa.

Tým AHProfi.sk

Objednal som z tohto obchodu dva kované bity Torx tx35 od výrobcu Hazet. Obrovské sklamanie, bity sa zlomili hneď pri prvom použití ako keby boli z masla. Cena jedného bola cca 15€. Podotýkam, že bity zo supermarketu za 3€ vydržali viac! Mám podozrenie, že sa jedná o fake tovar, ale to je iba moja domnienka.

Reakcia obchodu AHprofi

Podľa telefonického dohovoru riešime reklamáciu a produkt po zaslaní fotodokumentácie vymeníme za nový. Za problém sa ospravedlňujeme, jedná sa o ojedinelú poruchu.