Do dnešného dňa objednávka nedorazila,aj keď píšu do 48 hodín. Na email taktiež nereagujú. Nikde sa človek nevie dopátrať, v akom stave sa objednávka nachádza.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Nyní jsme zaurgovali expedici Vašeho balíčku a o jeho odeslání Vás budeme informovat emailem. Prosíme o strpení, děkujeme.

• Klamú

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Objednávka je již připravená k odeslání. Ohledně odeslání Vás budeme informovat emailem. Prosíme o strpení, děkujeme.

Lucie B.

• Po týždni doprosovania, ako je na tom moja objednávka, prišiel mail, ze nie je skladom... Neviem, čo toto je za obchod, objednával som prvý a určite aj posledný krát...

Vážený zákazníku,

Vaše zkušenost nás velmi mrzí. Situaci již s Vámi řešíme prostřednictvím emialu.

Lucie B.

• Slabá komunikácia so zákazníkom. Potvrdenie objednávky až po štyroch dňoch.

Vážený zákazníku,

potvrzení objednávky je zasíláno automaticky na email po vytvoření objednávky. Objednávka byla vytvořena 22.2.2024 a doručena Vám byla dnes. Na našich stránkách nyní uvidíme dobu dodání 5-6 dní, což bylo v pořádku splněno. Děkujeme za pochopení.

Lucie B.

• Tovar mešká .. ani len mail sa neunúvali poslať o tom že objednávka bude meškať …

• ceny
    • výber produktov
    • dlhé dodacie lehoty
    • nedostatočne zabalený tovar

Výrobok mi prišiel dolámaný, hoci balík bol neporušený, čo pravdepodobne spôsobilo nešetrné zaobchádzanie dopravcu a nedostatočné balenie výrobku

Vážený zákazníku,

mrzí nás, pokud Vám bylo doručeno nevyhovující zboží. Máte možnost produkt reklamovat. Prosím kontaktujte v takovém případě náš zákaznický servis prostřednictvím emailu a poskytneme Vám bližší informace, děkujeme.

• Nedodanie tovaru ani po 13 dnoch

Vážený zákazníku,

objednávka je již v přepravě a doručena bude v nejbližších dnech.

Lucie B.

Na otázky mailom odpovedá neskoro, tovar je zaplatený a neviem kedy mi bude doručený

Lucie B.

• Prešiel týždeň a ešte nič neodoslali

Lucie B.

• Chcete hodnotě je a nic zarial nepřišlo ani info to tam máte super prehlad

Lucie B.

Žiadna odpoveď na objednávku.

• .Tovar objednaný .
    • Tovar objednaný 07.01.2024 do 21.01.024 nebol dodaný a eshop nepodáva žiadne informácie o dôvode nedodania tovaru.

Lucie B.

• som nespokojný lebo prešiel týždeň a objednany tovar mi nedošiel

Lucie B.

• predaj tovaru ktory nemaju na sklade a nie je uvedena doba dodania v pripade ze nie je na sklade

Vážený zákazníku,

v době objednání byl produkt označen jako není skladem a to bez data naskladnění. Jakmile bude produkt naskladněn, budeme Vás informovat ohledně odeslání.

Lucie B.

Tovar mi stále nebol doručený aj napriek tomu, že platbu prijali 18.12.23. Na stránkach majú uvedené, že rýchle doručenie to však žiaľ nie je pravda.

Lucie B.

• Nemôžem hodnotiť uz 2 tyz čakám na žiarovku hlavne ze je uz vyplatená tak nikoho nič nezaujíma!! Nie ze uz nebudem objednávať ale ani prepravcu GLS tie neodporúčam.

Vážený zákazníku,

podle sledování již evidujeme objednávku jako doručenou, a to dne 21.12.2023. Doufáme tedy, že je vše v pořádku.

• Neviem
    • Dodacia lehota a komunikácia.

Lucie B.

• Pošlú dotazník a tovar mi ešte stále neboli schopný od 2.12. odoslať pritom ho majú skladom v 21.storočí nechápem!!!

Čakám na vybavenie objednávky už 9dní od objednania ho niesu schopný zabaliť a odoslať pritom je tovar skladom! Ako toto môže byť pri internetovom obchode keď sa tovar skladom odosiela v ostatných eshopoch do 24hod vôbec možné??? Pokiaľ si vážite zákazníkov treba stým niečo spraviť!!!

Lucie B.

• Tovar mal byt naskladneny 8.12.2023, prisiel mi mail, ze tovar bude naskladneny az 10.1.2024

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí posunutí termínu naskladnění. Pokud byste již nemohla na zboží čekat, kontaktujte nás prosím na email, děkujeme.

Lucie B.

• Čo tak poslať dotazník až keď obdržím objednávku