tovar, ktorý som si objednala prišiel rýchlo, ale na dvakrát, čiže som platila 2x za dopravu

Do dnešného dňa objednávka nedorazila,aj keď píšu do 48 hodín. Na email taktiež nereagujú. Nikde sa človek nevie dopátrať, v akom stave sa objednávka nachádza.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Nyní jsme zaurgovali expedici Vašeho balíčku a o jeho odeslání Vás budeme informovat emailem. Prosíme o strpení, děkujeme.

Lucie B.

• Výborná komunikácia, super rýchle dodanie.

Úplná spokojnosť

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s nákupem u nás spokojen.

Lucie B.

• Dorucenie bez problemov.

Som spokojný

Vážený zákazníku,

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen. Pevně věříme, že s našimi službami budete spokojen i nadále.

Lucie B.

• Rýchle odoslanie v skvelom stave. Ďakujem.

Zásielka mi došla v poriadku ako som očakávala. Produkt vyskúšany splnil svoj účel.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše doporučení. Věříme, že s nákupem u nás budete spokojena i příště.

Lucie B.

• Velka spokojnosť s nákupom aj s komunikáciou. Rovnako sme spokojní aj s výberom tovaru

Objednávku som platila vopred. Omylom som nezadala kompletnú adresu dodania. Predajca nás ihneď kontaktoval a tovar odoslal okamžite. Dorazil v poriadku a rýchlo.
    Predajcu odporúčam.. Veľká spokojnosť

Bola som spokojná od objednania až po doručenie

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, velice nás potěšilo.

Lucie B.

dufam ze tovar bude dlhe roky sluzit ale chcem upozornit ze zrno neprepadavalo zo zasobnika do kritiek bol ohnuty pech hned pred pouzitim som musela zohnat pana co sa na to pozrel aky to ma proble taktiez by som ocenila preklad navodu na pouzitie napriek snahe setrit nohy ludo by to ulahcilo pracu s nastaveni krmitka.Ale so veli spokojna len upozornuje na probley ktore sa ne vyskytli,Dovi

Vážený zákazníku,

velice děkujeme za Vaši recenzi.

Lucie B.

• Rýchle objednanie aj dodanie som spokojná

Vážený zákazníku,

velice děkujeme za Vaše hodnocení.

• Klamú

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Objednávka je již připravená k odeslání. Ohledně odeslání Vás budeme informovat emailem. Prosíme o strpení, děkujeme.

Lucie B.

• Korektné, promptné vybavenie objednavky, do niekoľko dní

Korektné, promptné vybavenie a doručenie do niekoľko dní

Vážený zákazníku,

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Vaše spokojenost je našim cílem.

Lucie B.

Nemala som žiadne problémy s obchodom a s doručením.

Tovar doručený v poriadku

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s nákupem u nás spokojena.

Lucie B.

• Po týždni doprosovania, ako je na tom moja objednávka, prišiel mail, ze nie je skladom... Neviem, čo toto je za obchod, objednával som prvý a určite aj posledný krát...

Vážený zákazníku,

Vaše zkušenost nás velmi mrzí. Situaci již s Vámi řešíme prostřednictvím emialu.

Lucie B.

• Rýchle dodanie spokojnosť, tovar super

• Zavádzanie zákazníka.
    • Na sklade dva kusy miagač a zrazu treba naskladnit . Doručenie do dvoch týždňov a zrazu 15.6. NEDOPORUČUJEM
    • N

Zavádzajú zákazníka. Na firmu sme si objednali miagač na obilie. Na sklade ukazovalo dva kusy. Zrazu že musia naskladniť a doručenie bude do dvoch týždňov. No po pár dňoch zasa zmena a doručenie 15.6.2024. NEODPORÚČAM firmu agrofortel.

• Slabá komunikácia so zákazníkom. Potvrdenie objednávky až po štyroch dňoch.

Vážený zákazníku,

potvrzení objednávky je zasíláno automaticky na email po vytvoření objednávky. Objednávka byla vytvořena 22.2.2024 a doručena Vám byla dnes. Na našich stránkách nyní uvidíme dobu dodání 5-6 dní, což bylo v pořádku splněno. Děkujeme za pochopení.

Lucie B.

Celkovo od objednania, po dodanie spokojnosť velká. Tovar zatial není rozbalení a poskladaní.