• Zlá komunikácia. Objednávku som ihneď zaplatila kartou, ani po týždni mi neprišlo potvrdenie o prijatí platby. Poslala som email. Platbu im údajne zle spárovalo a jeden z tovarov nemali v danej farbe. Na môj ďalší email ohľadom alternatívy neodpísali ani po 6 dňoch, tak som tam volala. Objednávka stále nebola spárovaná s platbou, ale dostupnosť tovaru preverili a práve mi prišlo potvrdenie o odoslaní objednávky. Nevadí mi, že to trvalo dlhšie, vadí mi, že ma prístup eshopu obral o čas a bála som sa, či nejde o podvodníkov.

Reakcia obchodu Agama

velmi se omlouváme za vzniklé komplikace. Zboží bylo expedováno a je připraveno k odběru ve Vámi zvolené pobočce Zásilkovny.

S pozdravem
    Tým AGAMA

Predávajú tovar, ktorý nevedia zabezpečiť

Reakcia obchodu Agama

upřímně nás mrzí, že jsme jednu položku z vaší objednávky nebyli schopni zajistit. V případě zboží na objednávku, se bohužel občas stane, že dodavatel zboží vyprodá a tato informace se k nám dostane až poté, co na něj obdržíme objednávku. Ještě jednou se omlouváme.

Agama PRO

• Požadovaná objednávka mi bola potvrdená. Následne telefonicky mi bolo oznámené, že ani jedna položka nie je k dispozícii v požadovanej kombinácii veľkosť/farba. Objednávka bola zrušená.

Reakcia obchodu Agama

velmi nás mrzí, že jsme nemohli vaši objednávku vyřídit k vaší spokojenosti. U zboží, které není aktuálně skladem, vždy uvádíme běžnou dobu dodání od dodavatele. Bohužel v některých případech se tato lhůta může lišit a pokud je zboží u dodavatele ve výpadku, nejsme často schopni toto zboží jinak zajistit.

Agama PRO

• Dodacia doba 1az 3 dni po 6 dnoch stále nic

Reakcia obchodu Agama

ano máte pravdu, bohužel jsme nebyli schopni vám zajistit vak v uvedeném termínu. Bohužel termín je standardní a skrz coronavirus je stále problém s materiálem. Nyní je to tak, že výrobce by nám rád zboží dodal, bohužel ale nestíhá vyrábět nebo se naopak čeká na materiál. Vždy se snažíme s našimi zákazníky vše komunikovat a omluvit se za držení.

Za 6 pracovních dní byla objednávka expedována. Velmi se vám omlouváme za zdržení. Přestože, ne všechno dokážeme ovlivnit, přejeme si, aby naši zákazníci byli spokojení.

Ještě jednou se vám tedy omlouváme za prodlevu objednávky.

tým Agama

Po emajlovom potvrdeni objednavky mi telefonicky bolo oznamene, ze tovar, ktory ponukaju, mi nevedia dodat v uvedenej cene a vybave. Preto som objednavku zrusil.

Dobrý den Jozefe,

moc nás mrzí, že se tento nákup nepovedl. Pravdou je, že jsme měli u popisku daného paddleboardu měli chybně uvedené příslušenství, které náš už dodavatel nenabízí.
    Email o potvrzení objednávky je automatické, proto kolega hned volal. Ještě jednou se moc omlouváme. Pokud se vám podařilo sehnat jinde, přejeme vám mnoho zábavy.
    Krásný den,

za tým Agama

zaskrznem dobierkou a nic neprislo potom skusam zaplatit a iban nefunguje,

Reakcia obchodu Agama

omlouváme se za vzniklé komplikace. Zboží již máte v pořádku doručeno.

S pozdravem
    Tým AGAMA