Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu
  • Neodporúča obchod

    • Žiadna komunikácia

    Človek si objedná vec ktorú potrebuje pod objednávkou píše dodanie 3-6 dní prešlo 15 dní objednávka nedorazila posielal som email kontaktoval telefonicky nabehne vám že to je neaka autopozičovna ako stránka je najskôr fake a ťahá z ľudí peniaze škoda že som tovar zaplatil cez účet že som to nenechal na dobierku ale tak každý sa raz zmili

  • Odporúča obchod

    100 %

    Krásne senzomotoricke geometrické tvary , ktoré sa ľahko skladajú do rôznych výtvorov za pomoci bočných magnetov. Úžasné na rozvoj jemnej motoriky u všetkých detí bez rozdielu.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Mám dobré skúsenosti

  • Odporúča obchod

    100 %

    Bez výhrad.Nakupoval som prvý krát . Perfektné.

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Nepošlú potvrdzovaci email o objednávke, objednávka nedorazila, ale reklamu či odporucam obchod pošlú ihneď.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Včas a v poriadku
  • Odporúča obchod

    100 %

    Objednavka bola rychle vybavena

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Včasné vybavenie objednávky

    Dobrý personál

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    • Výrazne lepšia cena
    • Rýchle dodanie

    Mám výbornú skúsenosť, cena bola výrazne nižšia ako inde, po prihlásení bola ešte znížená o dodatočnú zľavu, komunikácia bola dobrá a dodanie rýchle. Odporúčam maximálne.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • Pán Predajca veľmi nápomocný
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    Veľmi rýchlo a kvalitne

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Objednal som si lepidlá a miesto toho mi poslali nejakú batériu.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 3 dni

    všetko bolo v najlepšiom stave,spokojnost

  • Odporúča obchod

    100 %

    • rýchle dodanie objednaného tovaru
  • Neodporúča obchod

    80 %

    • Dlhé vybavenie objednávky
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Vyhodu obchodu považujem,ze predavaju aj modely,ktore je tazko zohnat,to je super.

    Som rad,ze ešte je obchod,kde predavaju pekne a kvalitne autička rozneho druhu,hlavne aj starsie modely,ktore je tažko zohnat.Určite,si ešte nie čo objednam a odporučam každemu obchod Aeromodel.sk ,každy si pride na svoje a nečakate ani dlho na svoju objednavku.Ste super

  • Neodporúča obchod

    10 %

    • Po niekolkych dnoch mi predajca oznamil ze objednanu polozku nemoze dodat a dodavku zrusil.
    • Napriek zruseniu objednavky aj nadalej ponuka na WEBe dany produkt s didavkou 2-5 dni. Neseriozny obchid.

    Je to mij prvy a zaroven neuspesny nakup. Som sklamany zo zavadzania zo strany obchodu. Ako som zistil nie je to ojedinely pripad. Ak nieco ponukam tak to aj dodam a nezsvadzam zakaznikov.

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Zatiaľ mi tovar nebol doručený

  • Neodporúča obchod

    10 %

    • Ani po 11 dnoch tovar nedodany a ti bol tovar na sklade
    • Neodporučam všetko beru z Aliexpresu
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    Všetko prebehlo v poriadku .Super rýchle doručenie presne podľa objednávky.Tovar dobre zabalený a podľa popisu.