• Už je to 6 dní od objednania a nereagujú ani na email čo s objednávkou je.

Reakcia obchodu www.55.sk

Dňa 15.4.2024 sme Vám posielali na Vašu e-mailovú adresu správu ohľadom objednaného tovaru, kde stále čakáme na odpoveď.

• tovar stále neprišiel

Reakcia obchodu www.55.sk

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie.
    Vami objednaný tovar dňa 31.1. má termín dodania do cca 2-3 týdždne.
    Skvelá správa je, že tovar k nám dorazil už včera a Vaša objednávka 9968 je už dnes na ceste k Vám.
    Váš team Showtechnic

Objednala som 3 produkty, po potvrdení objednávky ma dodatočne z obchodu kontaktovali, že ani jeden z produktov mi nevedia dodať za uvedenú cenu. Nemali aktuálny obsah na e-shope.

Reakcia obchodu www.55.sk

veľmi nás mrzí, že vznikol problém s Vašou objednávkou, pretože nám v Showtechnicu naozaj ide o to, aby náš zákazník bol spokojný
    Žiaľ, Vaša objednávka bola vytvorená na produkty, ktoré už nie sú aktuálne a ich výroba bola krátko pred tým, ako Ste si objednali, ukončená.
    Ďakujeme Vám, že Ste nás upozornili na neaktuálnosť informácií, ktoré máme uvedené na stránke. Budeme usilovne pracovať na tom, aby sa daná situácia už nezopakovala.

V prípade, ak by Ste mali záujem o prípadnú alternatívu k danému produktu, prosím, kontaktujte naše oddelenie podpory predaja. Ako prejav vďaky, že Ste našou vernou zákazníčkou, Vám poskytneme 5% zľavu na Váš budúci nákup. :)

Váš Showtechnic

• Keď som tovar objednával mali na sklade 1 kus podľa eshopu. Ale skutočnosť bola asi iná. Mal to byť osobný odber.

Reakcia obchodu www.55.sk

Naozaj nás mrzí, že Vaša skúsenosť s nákupom v našom obchode nenaplnila Vaše očakávania.
    Bohužiaľ, vytvorili ste si objednávku na tovar, ktorý momentálne nie je skladom a čaká sa na jeho naskladnenie. Naša stránka sa neaktualizovala so skladom, a tak vznikla táto situácia. Za danú situáciu sa ospravedlňujeme a ako prejav našej vďaky, za to že Ste naším cteným zákazníkom, Vám ponúkame 5% zľavu Váš budúci nákup.
    V prípade, ak by ste mali záujem o prípadnú alternatívu k danému produktu, prosím, kontaktujte naše oddelenie podpory predaja.

S úctou
    Showtechnic

Uplynulo už 10 dní od objednávky. Dodnes mi ani neboli schopní vystaviť faktúru. Písal som minulý týždeň e-mail, aby mi ju poslali. Ani neodpovedali. Takže ani neviem čo si mám myslieť a či vôbec mám ešte čakať na tovar a faktúru. ???

Reakcia obchodu www.55.sk

Bohužiaľ, v danom momente sme mali výpadky na stránke a nechodili nám emaily. Za danú situáciu sa ospravedlňujeme a ako prejav našej vďaky, za to že Ste naším cteným zákazníkom, Vám ponúkame 5% zľavu Váš budúci nákup.

S úctou
    Showtechnic

• Kupil som ta vela veci vetšina už odišla predavaju šmejdy

Dobrý deň p. Ševčík,

Ďakujeme za reakciu, podľa našej objednávkovej databázy ste u nás nakúpil 1x dňa 12.04.2019 konkrétne zariadenie
    - Bublinkostroj s nabíjateľnou batériou - ADJ Bubbletron GO s kvapalinou ktorý roky predávame bez akýchkoľvek problémov.

Pokiaľ sa Vám výrobok pokazil - máte plné právo využiť 2 ročnú záruku. Pokiaľ sa Vám čokoľvek od nás pokazilo po záručnej dobe, poskytujeme kvalifikovaný, profesionálny a férový servis.

Mrzí nás že ste nič z ponúkaného nevyužil a dal ste nám takéto hodnotenie.
    Veríme že do budúcna budete využívať plne všetky naše služby k Vašej plnej spokojnosti

Tím Showrechnic