Obchodník nevedel objednať tovar napriek tomu, že pri položke bolo uvedené na objednávku do 7 dní.

Reakcia obchodu 4STUDIO.sk

Mrzí nás, že ste u nás neboli spokojný. Žiaľ nedokážeme ustrehnúť dostupnosť každého produktu u nášho dodávateľa. Po prijatí Vašej objednávky sme dostupnosť ihneď overili a informovali sme Vás o tom, že tento tovar nebude možné doručiť, nakoľko ho nie je možné objednať u dodávateľa. Na mail ste nám žiaľ nereagovali a preto sme Vašu objednávku stornovali.

Slavomír Vavrek - 4studio.sk
    Obchod foto a videotechniky

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Ponuka na web stranke sa nezhoduje s realitou ktora je nasledne dorucena

Na web stranke je v ponuke znackovy tovar
    Po doruceni zistite ze ide o NoName produkt !

Reakcia obchodu 4STUDIO.sk

Mrzí nás to, ale zákazníkom objednaný tovar bol tovar dodaný výrobcom, značka Selens je čínska značka a žiaľ nemáme vplyv na to či nám dorazí s logom alebo nie. Tovar ste mali možnosť vrátiť v lehote 14 dní, ale rozhodli ste sa filtre si nechať.
    Tovar ktorý je na stránke sa zhoduje vždy s tovarom ktorý odosielame.

Vavrek - 4studio.sk

• Písali ste že do prvého pracovného dňa a od vtedy sa nič nestalo, žiadny email ani mi to neprišlo
    • Vôbec sa nestarajú o zákazníka, dobre že som neplatil kartou lebo by som mal po peniazoch

Radšej tu nekupujte

Reakcia obchodu 4STUDIO.sk

objednávku ste si dali na OSOBNÝ ODBER. To je v Spišskej Novej Vsi, preto som Vám to neposielal hneď ale skúšal som Vám volať. Číslo neexistuje, tak som myslel, že sa zastavíte alebo ozvete keď budete môcť. Je mi ľúto, že nastalo takéto nedorozumenie ale nebolo to schválne.
    Tovar skladom zasielame ihneď s doručením nasledujúci pracovný deň...
    Lorman - 4studio.sk

Ponukaju tovar ktory nemaju. A nie je to prvy krat.

• Tovar uvedený ako "na sklade" nie je v skutočnosti k dispozícii a dozvedel som sa to až po telefonickej urgencii po nedodržanom termíne dodania.

• Ziadne kedze mi tovar nedodali
    • Pravdepodobne nemaju sklad a ponukaju veci iba na objednavku.

Dlhe cakanie na tvovar, zaver nedockate sa vobec, mate hodnotit daco co sa neuskutocnilo cize predaj!

Reakcia obchodu 4STUDIO.sk

Zákazník si objednal tovar a omylom zvolil ako spôsob platby prevodom namiesto dobierky. Tovar mu nebol zaslaný ihneď z dôvodu čakania na prijatie platby. Po telefonickom kontakte a zistení omylu sme tovar hneď zaslali na dobierku zákazníkovi.
    Všetok tovar uvedený v eshope "na sklade" je fyzicky na sklade na Slovensku a zasielaný ihneď.

Lorman - 4studio.sk

• Náhodne som našla, že máte na sklade blesk, tak som neváhala a objednala s tým, že budem mať ten, ktorý som pôvodne chcela.
    • Častejšie si zisťujte, či daný blesk na sklade na objednanie je alebo nie je.
    • Chcela som pôvodne blesk za 105€ a nakoniec mám za 135€, prečo som si asi objednala lacnejší? No preto, že na drahší som nemala!
    • Prišiel mi v poriadku, som spokojná, ale takáto situácia by sa nemala opakovať, aby som ja kvôli vám platila viac, ako by som mala.

Každý má iné skúsenosti, vyskúšajte a uvidíte.

Reakcia obchodu 4STUDIO.sk

Blesk o ktorý mala zákazníčka záujem sa už nevyrába a posledný kus sa predal tesne pred jej objednávkou.
    Ako kompenzáciu a riešenie jej náhlej potreby blesku, sme jej ponúkli vyšší model so zľavou 10€ s čím súhlasila a na druhý deň jej bol doručený (ešte v piatok pred fotením svadby).

• Ponukate nekvalitny tovar

Reakcia obchodu 4STUDIO.sk

ak nie ste s tovarom spokojný, tak stačí nás kontaktovať a tovar Vám vymeníme, prípadne vrátime peniaze. Mohlo sa stať, že tovar bol od výroby menej kvalitný, dá sa to vyriešiť reklamáciou. Zlé hodnotenie problém nevyrieši.
    S pozdravom Lorman - 4studio.sk