• Tovar som objednala 1.Augusta. Dnes je 13. August a tovar nikde. Cez týždeň som skúšala kontaktovať obchod, telefónne čislo čo som našla na stránke je vypnuté. Nedá sa tam proste dovolať, skúšal som celý týždeň!!To čerpadlo by som potreboval súrne, nie o mesiac!!!

Nikdy, nikdy viac, nekomunikujú, neposielajú, proste neobjednajte od nich!!!

nedodanie tovaru na cas 4 tyzdne!!!
    tovar skladom nemajú!!!
    komunikacia

• Solídny výber tovaru za relatívne dobrú cenu
    • Tovar, ktorý deklarujú, že majú na sklade, nie sú schopný v priebehu týždňa doručiť.

Pre tento obchod som sa rozhodol len z jedného dôvodu. Objednával som tovar, ktorý bol deklarovaný, že je na sklade a predpokladal som teda, že bude v priebehu týždňa aj dodaný. Čo sa nestalo! Preto som objednávku zrušil. Tovar som kúpil u iného dodávateľa a došiel mi v priebehu 24 hodín a ešte k tomu s 10% zľavou. Neodsudzujem však pre to tento obchod, len ma zaráža, že tovar, ktorý mali na sklade nie je schopný exportovať v priebehu jedného týždňa.

Na webstranke bolo uvedene ze je tovar "na sklade" tak som objednal.
    Po 3 dnoch som sa informoval ze aky je status objednavky a bolo mi povedane ze tovar nemaju na sklade a naskladneny bude v pondelok.V pondelok mi pani volala ze to bude na dlho pretoze ani dodavatel tovar nema.nasledne som zrusil objednavku.
    7 dni cakania na nieco co bolo " na sklade" a skutocnost ina.

• Prvý nákup bol OK Druhý nákup 11.11.potvrdená objednávka zatiaľ som tovar nedostal ani žiadnu odpoved

• tovar skladom nemajú!!!
    • nedodanie tovaru na cas a nedostatocna informácia ze tovar uz nevyrába apritom mi potvrdili objednávku

• objednanie a nedorucenie

P. Agocs
    Ospravedlňujeme sa za meškanie dodávky tovaru, ale bohužiaľ dodávateľ nemal konkrétny tovar skladom. Tovar sa Vám dnes poslal. Ešte raz sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.
    S pozdravom 2wip.

• nikto nezavola kde je problem

• je mi jasne ze nie vzdy je mozne dodrzat termin, ale toto ma avizovat obchod zakaznikovi a nie aby sa zakaznik kazdy druhy den dopytoval...

Reakcia obchodu 2WIP, s.r.o.

Dobrý deň p. Valášek. Ak Vám v obchode povedia, že tovar skladom nemáme (vypredal sa) a zavolajte si cca o dva týždne, tak nemusíte každý druhý deň volať, či nám už daný tovar prišiel. Ak by tovar prišiel, ozvali by sme sa my.
    Pekný deň. 2wip

• Napriek uvedeniu informácie že tovar je na sklade to nebola pravdivá informácia. Následne som dostal výzvu na úhradu.
    • Až po prevode platby mi bolo oznámené že tovar nemajú a už ani nedodávajú.
    • Do dnešného dňa som nedostal platbu späť. Aj napriek dvom výzvam z mojej strany.

Dúfal som v rýchle dodanie tovaru.
    Teraz už týždeň čakám na vrátenie platby. Stratené poplatky za prevod a čas kedy nám chýba objednané náradie.
    Firma nekomunikuje.
    Neodporúčam

Dobrý deň pán Prof. Kovačovský

Máte pocit, keď nezdvíhate telefón, alebo nereagujete na email, tak že s Vami nik nekomunikuje.
    Tovar sa dopredal, preto sme Vás hneď kontaktovali telefonicky na čo ste doteraz nereagoval.
    Tak isto sme vám 14.7.2015. písali email, na ten ste tiež nereagoval.
    Pokiaľ treba vrátiť úhrady za tovar pre nedostupnosť na sklade, tak tie sa vykonávajú posledný deň v týždni, a to je v piatok, a nie ako nám budú vyvolávať zákazníci.
    Je to v rámci zákona .Máme svoj firemný postup, ktorý sa snažíme dodržiavať, aby nedošlo k nedorozumeniu. Pri veľkom množstve objednávok ani nie je možné posielať peniaze tak, ako nám to nariadi zákazník .
    Preto, keď píšete recenziu píšte pravdivo a nesnažte sa nás očierňovať čo nie je pravda.
    Prijali sme peniaze 14.7.2015.
    Vrátili sme peniaze v piatok 17.7.2015. na účet VUB .
    Telefonovali sme 10.7.2015. nedvíhal telefón.
    Zasielali sme e mail 14.7.2015 8,50 hod nereagoval.
    Pokiaľ nás kontaktujete cez víkend tak Vám neodpovedáme, lebo cez víkend nepracujeme.

• Tovar bol označený skladom a nemali ho.

Reakcia obchodu 2WIP, s.r.o.

Tovar sa dopredal čo nás mrzí
    Máme Viac zákazníkov preto sa tovar dopredá a musíme čakať na ďalší ktorý tiež mešká podľa určenia dodania.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme.
    s pozdravom 2WIP

• komunikácia nulová :(

• chyba komunikácia-informácie o zaplatení tovaru prevodom odošlu okamžite a potom sa už neozvu!!!

objednal som kosačku,okamžite ju vyplatil prevodom a čakal až mi ju doručia, po týždni čakania sa nik neozval, tak som tak učinil ja. vtedy som dostal informáciu, že kosačku ktorú som objednal nemajú skladom, že bude až ďalší mesiac, tak som sa rozhodol objednávku stornovať.

• nulová komunikácia

neodporúčam

• Komunikácia so zakaznikom
    • Ceny
    • Na internetovej stranke pisu ze tovar je skladom no v skutocnosti skladom nieje.

Pri stornovacii som im pisal mail ze stornujem objednavku no ziadny potvrdzujuci mail ze je stornovana objednavka mi neprisiel ani ked som ich prosil po telefonickom kontakte.

• obchod inzeruje tovar skladom, aj keď ho reálne skladom nemá

Môj jediný nákup v 2WIP prebehol zhodou okolností bez problémov a dlhšieho čakania, ale nemusí to byť pravidlom. Rád by som upozornil na niekoľko skutočností. Firma 2WIP s.r.o. reálne existuje, skutočným dodávateľom tovaru v tomto e-shope je však firma SCHIPRO-SK s.r.o. Na tom by v princípe nebolo nič zlé, ale k tejto firme odporúčam pristupovať opatrne. Firma SCHIPRO-SK s.r.o. je prevádzkovateľom viacerých e-shopov s podobným sortimentom pod rôznymi názvami. Zrejme pre všetky je spoločná politika zavádzania zákazníka v tom zmysle, že inzerujú tovar skladom, aj keď tovar reálne skladom nemajú a snažia sa ho naskladniť až po vytvorení objednávky. (Seriózne e-shopy nemajú problém uvádzať doby donania napr. 2-3 dni, ak tovar reálne nemajú skladom). Síce vám SCHIPRO-SK bude tvrdiť, že sa tovar dopredal práve v čase vašej objednávky, ale považujem to za obligátnu výhovorku. Stav tovaru "skladom" sa totiž na stránke e-shopu nezmení, ani keď už týždeň čakajú na naskladnenie. Takúto skúsenosť mám s e-shopom, ktorý SCHIPRO-SK s.r.o. prevádzkuje pod doménou bosch-sk.eu [dôležité je koncové .EU v adrese]. Po objednaní tovaru "skladom" a mailovej notifikácii o spracovaní objednávky sa týždeň nedialo nič, žiadna komunikácia, a keď som tam zavolal, tak mi ani po týždni nevedeli povedať, kedy bude tovar naskladnený. Tak som objednávku zrušil s rozčarovaním a prekvapením, ako môže takto fungovať autorizovaný predajca produktov BOSCH. Áno, v tom čase (marec 2015) web e-shopu bosch-sk.eu o sebe v hlavičke (aj vo vyhľadávačoch) prehlasoval, že je autorizovaným predajcom BOSCH. Situácia sa však v týchto dňoch (apríl 2015) zmenila, e-shop bosch-sk.eu zmenil grafiku a informácia o autorizovanom predaji sa stratila. Zrejme im niekto klepol po prstoch (alebo sa spamätali sami od seba?). Objednávku som potom urobil u skutočného autorizovaného predajcu BOSCH, ktorého e-shop funguje (na zodpovedajúcej úrovni) na adrese bosch-sk.sk [všimnite si tú podobnosť - doležité je koncové .SK v adrese] a prevádzkuje ho Ing. Ján Buchanec BB Trade.
    Nie som od konkurencie, som reálny zákazník, ktorý má skúsenosť s oboma.
    Obchody spoločnosti SCHIPRO-SK sa orientujú na získanie zákazníka na prvý nákup za každú cenu. Ak by som sa mal vrátiť, museli by zmeniť prístup. Dokonca by ani nemuseli byť najlacnejší.

Pán Zajdel,

ak si niekto prečíta túto recenziu, tak hneď každého napadne, že to mohol napísať jedine niekto z konkurenčnej firmy a možno dokonca aj tá, ktorú spomínate.
    Keď už tak podrobne píšete, tak ste zabudol pripomenúť koľko e-shopov má spomínaná firma .
    A neverím, že ste tak naivný a veríte tomu, že všetko čo uvádzajú na stránke tak majú skladom .
    Vedel by som Vás o tom viac informovať keby ste dokázal dvíhať telefón, ale asi viete prečo nedvíhate.
    Tak ako má niekto viac firiem alebo viac kamenných obchodov, tak nie sme jediná firma čo má viac e-shopov. Napríklad aj firma BB-Trade ktorú spomínate.
    Zaujímavé je, že ste si ju tak podrobne nepreveroval ako nás. Viacero zákazníkov nás kontaktovalo, že tovar uvádzajú skladom, ale tovar nemajú tak si ho chcú objednať u nás.
    Podľa toho čo píšete, usudzujeme a je aj zrejmé, že máte dosť podrobný prehľad.
    Slušný zákazník nemá dôvod sledovať prečo má jedna firma viac e-shopov ( čo nie je nikde zakázané) a preto veríme tomu, že ste jedine len konkurenčná firma, ktorá nedokáže pochopiť, že nie je jediná na trhu a uchyľuje sa písať takéto recenzie.
    Naša firma by sa nikdy neznížila písať takéto recenzie a polopravdy ako píšete Vy .

Norbert Kráľ

• tovar na sklade nieje

• Promptnosť vybavenia objednávky.
    • Doručený tovar bol starostlivo zabalený.
    • Rýchlosť vybavenia objednávky bola OK.
    • Po prevzatí motorovej píly a následnom rozbalení som zistil, že má poškodený (t.j. nepoužiteľný vzduchový filter a chýba tesnenie pod vzduchový filter.
    • Myslím, že to nebol problém skontrolovať ešte pred expedíciou.
    • Som presvedčený, že tento druh zásielok by ste mali skontrolovať ešte pred ich vyexpedovaním, aby ste si udržali u zákazníka pozitívny dojem.

Reakcia obchodu 2WIP, s.r.o.

Dobrý deň, p. Gaisl to, že ste mali poškodený vzduchový filter nemusí byť naša vina, ale mohlo sa to stať aj pri prevoze od nás k Vám. Preto vždy pripomíname zákazníkom, že je nutné si skontrolovať tovar ešte pred prevzatím od kuriéra.
    Prajeme pekný deň. 2wip