• Prišla iná farba (namiesto zelenej ružová) a aj číslo detskej prilby( namiesto 48-50 cm, prišlo 52-56cm)Čakám na prepravcu od firmy na vyzdvihnutie zásielky, aby som mohla dostať naspäť peniaze už takmer týždeň.

Dobrý den, paní Tomanová,
    velice mě mrzí, Vaše zkušenost s objednávkou. Bohužel, jak jsme se již bavili, dodavatel nám dodal špatně označené krabice s EAN kódem. Svoz byl objednán a po doručení špatného produktu, okamžitě vracíme finanční prostředky.
    Ještě jednou se za náš tým omlouvám, Lucie

• Rýchlosť a spoľahlivosť dodavky

Děkujeme :)

• Napriek prvotnému sklamaniu z nedodania tovaru v lehote, ktorú mali na stránke mi tovar vďaka dobrej komunikácií bol doručený. Na nedodanie tovaru som sa musela dopytovat sama. Ale potom bola komunikácia skvelá. Ochota vyriešiť problém bola vynikajúca. Tvar (síce iný) ale bol doručený na ďalší deň. Takže nákup odporúčam.
    • Podľa mojej skúsenosti sa netreba spoliehať na dodanie, ktoré majú uvedené na stránke.

Děkujeme za hodnocení.
    Snažíme se doručovat zboží co nejrychleji. :)

• Veľmi rýchle doručenie, milá pani na telefóne

Děkujeme
    vaše Lucka :)

Tovar bol zčasti poškodený

Velice nás to mrzí.

• Veľmi rýchle dodanie
    • Pri prebrati tovaru od kuriéra GLS balík špinavý a po otvorení som mal závažia špinavé od piesku plus kúsky štrku v závaži pozatlacane

Reakcia obchodu 2sport.sk

Děkujeme, že jste doporučila náš e-shop. Mrzí mě špatná zkušenost s kurýre. Toto je však jedna z věcí, kterou nejsme schopni ovlivnit. Je to škoda, jelikož veškerá naše snaha příjde na zmar.

Nakupovala som prvýkrát a som veľmi spokojná

Velice Vám děkujeme za kladnou recenzi a přejeme krásný den. Lucie a tým 2Sport

Rýchle dodanie,spokojnosť aj so zakupenymi produktami ..takže super

Krásný dobrý den paní Mirko,
    děkuji Vám, že jste si udělala čas a napsala nám kladnou recenzi velice si toho Vážíme a jsme rádi, že jste měla kladnou zkušenost z našim e-shopem.
    pěkný den Lucie za tým 2sport

Dobré ceny

Vážený spokojený zákazníku,
    za celý tým 2Sport.sk Vám děkuji za pozitivní recenzi. Velice si toho vážíme.
    Lucie 2Sport

• rýchlosť dodania

Dobrý den paní Helenko,
    děkuji, že jste nám zanechala kladnou recenzi, velice si toho vážíme. Jsem ráda, že jste vyzdvihla naše rychlé dodání jelikož opravdu je to jedna z našich předností. Snažíme se objednávky expedovat nejpozději druhý pracovní den a ťuk,ťuk,ťuk .... daří se nám to.
    mějte se moc pěkně a doufám, že nás brzy navštívíte. S pozdravem Lucie z 2Sport a celý náš tým.

• Dobrà komunikacia a aj rychle doručenie

Reakcia obchodu 2sport.sk

Dobrý den, náš spokojený zákazníku.
    Děkuji za náš tým, že jste nám zanechal kladnou recenzi. Moc si toho vážíme a budeme se těšit na další Vaši návštěvu.
    Lucie z 2Sport

vemi rychle dodanie tovaru

Rýchle vybavenie, ešte rýchlejšie dodanie Dokonca príjemný ústretový telefonát za účelom upozornenia, vrúcne odporúčam

• Velmi rycjle dodanie