Sympaticky telefonicky kontakt.

• Su rychli,ferovy a spolahlivy

• Jedinou výhodou je hádam len to, že kontrolujú tovar pred odoslaním a keďže na mnou objednaných a vopred zaplatených dámskych hodinkách zistili chybu, mailom mi oznámili, že mi nič nepošlú...bola tam nejaká ponuka 10% zľavy na iný tovar, ale to je tak všetko.

Keďže som vopred zaplatila 105,-eur čakala som, po zrušení objednávky zo strany obchodu, odozvu ohľadom vrátenia peňazí. Po troch dňoch nečinnosti obchodníka som volala na dve slovenské čísla, ktoré eshop uvádza na stránke a druhé mailom...čísla sú vypnuté. Musela som volať na české číslo a tam polhodinu vysvetľovať a bojovať za svoje peniaze, ktoré mi boli vrátené síce hneď ma druhý deň, ale až po mojich telefonátoch kade-tade.

• Tovar bol dodany rychlo,podla osobneho vyberu

• Spoľahlivý nákup.
    • Dobré ceny.
    • 100 % spokojnosť.

Nákup v 24Time.sk odporúčam, veľmi dobrý výber tovaru za dobré ceny, rýchle dodanie, dobrá komunikácia.

Moju objednavku najskor potvrdili, a az po par dnoch poslali mail, ze tovar uz nejde u dodavatela objednat. Neviem teda, ako to u nich funguje, ze az po potvrdeni zacnu zistovat, ci sa produkt vobec da dodat zakaznikovi... Ponukli mi sice iny variant hodiniek, ale na moju otazku o cene (kedze na stranke uvedena pri produkte nebola) sa mi uz viac neozvali. Som sklamana, budem skor vyhladavat ine internetove obchody.

Reakcia obchodu 24Time.sk

Velice děkujeme za vaši reakci ač není pozitivní. Velmi nás mrzí vaše negativní zkušenost s nákupem. U vámi vybraného modelu byla dostupnost "na dotaz", proto jsem vás poté ihned informovali. I přesto jsem vám nabídli alespoň jako malou omluvu slevu. Ještě jednou se vám moc omlouváme.
    Tým 24TIME

• Príjemné jednanie

• široký výber
    • fajn ceny

Rýchle dodanie, promptná výmena tovaru

Velmi milá pani mi zdvihla telefón ked som sa chcela informovať pre vianocami co mam robit aby mi bol doručený správny darček este pod stromček nakoľko som objednala zlu veľkosť naramku poradila vybavila naozaj som velmi spokojná a vrelo odporúčam každému ❤️

Veľmi dobrý prístup nemám žiadne výhrady, určite odporúčam!

Dobrý výber hodiniek. Páči sa mi.

• Ochota. Snaha.

• bezkontaktny pristup a mile potvrdenia stavu objednavky a dodrzanie terminov

• Prehladny web, rýchle a bezproblémové doručenie.