• na stránke mal obchod informáciu, že tovar majú na sklade, keď som tovar objednal, zavolali, že tovar na sklade nemajú, že dodávka bude trvať dva týždne a pôvodnú cenu zvýšili z 360€ na 440€ ... do videnia

• Tovar ani 7 dní po úhrade neprišiel, obchod nereaguje na moju otázku kedy tovar doručia. Zvažujem storno objednávky

Neseriózny obchodník, treba sa mu vyhnúť oblúkom !

• Nekomunikuju so zakaznikom.
    • Dlhotrvajuce problemy na ich webovej stranke pri objednavke cez 1olej.sk
    • Same vyhovorky, preco im web nefunugje, ako by mal.

Tovar som objednal v nedelu v januari 2022 s vyzdvihnutim na predajni. Styri dni sa neozvali, ci tovar je alebo nie, dorazil, nedorazil, ani sms, ani email, az som musel zistovat sam, kde to viazne. Na cislach na predajnu a na sklade pre objednavky nedvihaju. Vyhovaraju sa na technicke problemy, obmedzeny rezim a podobne, co mna nezaujima. Toto sa mi u nich nestalo prvy raz ale z ich strany za vyse rok nedoslo k naprave, ani ospravedlnenie alebo nieco podobne. 1olej.sk viac nie.

Po tyzdni od objednavky stale neviem ci olej bude doruceny alebo nie. Nemam ziadne info k objednavke iba automaticky email o jej prijati. Pri tovare nie je uvedena dostupnots. V objednavke nie je link na zrusenie objednavky, zrusenie je potrebne vybavit telefonicky.

• Tovar som objednal 6.7. Dnes je 13.7., tovar stále nemám, zato už tu mám dotazník. To je normálne?

• Tovar bol objednaný 13.6 a dodaný bol až 18.6 a to až po zavolani

• Tovar nedodaju na čas
    • Nemajú šajnu kde sa produkt nachádza. Povedali ze je na predajni , potom ze ho ešte nemajú nikde , celé zle ...
    • Vac ako 2 týždne a vyplatený tovar nikde .
  • Žiadna odozva na objednávku až po osobnom telfonate.

Nulová komunikácia, do mailu mi prišla len faktúra. Žiadne info že si môžem prísť pre tovar.

• Nedodany tovar

Stále čakám na tovar, žiadna info kedy a ci vôbec pride

Moja objednávka bola evidovaná 7.10.2020, a tovar ešte stále nemám. Komunikácia obchodu žiadna, ani mail ani sms...nič.

• zlá komunikácia

• Obchod reklamoval na stranke dostupnost tovaru, pricom v skutocnosti ho nemal k dispozicii

• potvrdili ste objednávku s dobou dodania 2-3 dni, na šiesty deň som si musel zavolať aby som zistil že dodávku neuskutočníte ani do ďalších 7 dní,,,,,?????!

Treba niečo hodnotiť???????????

• Predávajú produkty ktoré vôbec nemajú skladom a tak sa dodanie naťahuje a naťahuje proste celé zle keď vám to súri.

Keď e-shop neznazornuje reálny stav na sklade tak sa mu už radšej vyhnem.

• ziadne nekomunikuju
    • Od zadania objednavky mi sa mi nikto neobtazoval ani len ozvat a neda sa ani dovolat. Podvodnicky obchod zablokovat urcite nic nekupovat.

Neobjednavat podvodnici.

• Nevybavili objednávku

Objednávku som vytvoril 1.4, dnes je 12.4 a tovar stále nemám. Objednávka nie je vybavená.

Reakcia obchodu www.1olej.sk

Tovar bol pripravený ale zrejme neprišla SMS -ka začo sa vám chceme ospravedlniť :(

• Zatiaľ čakám 13 dní na tovar ktorý je skladom

Reakcia obchodu www.1olej.sk

Dufame, ze tovar Vam uz davno dorazil a ospravedlnujeme sa za zdrzanie

• Doposiaľ som nemal s týmto obchodom negatívnu skúsenosť , no teraz ma fakt naštvali... Potrebujem vymeniť olej tak som si 29.12.2019 objednal olej a filter. Dnes je 11.01.2020 olej ani filter stale nemám... 2x mi bolo povedané že predajňa bude otvorená , stále nič... Nakoniec že sa mi ozvú a prídem si po objednávku do veľkoobchodu taktiež nič... Viackrát mali nefunkčnú stránku .... Na email nereagujú , dovolať sa je problém ...

Reakcia obchodu www.1olej.sk

Mrzi nas Vasa negativna skusenost, aj taketo veci nas posuvaju vpred aby sme sa mohli stale len zlepsovat

• Tovar som objednal, zaplatil 9.12.2019 a do 9.1.2020 mi nemol doručený.
    • Na email k dodávke tovaru zo dňa 20.12.2019 nikto neodpovedal.

Totálne nespoľahlivý obchod. Po tejto skúsenosti neodporúčam.