• Klamete že do dvoch dní príde zásielka prvá
    zásielka prišla na tretí deň a táto druhá zásielka ešte neprišla čo som si pred týždňom objednal a za každým som musel dávať dorucovatelovy moju adresu

Nevidíte zretelne pri výbere produktu ako dlho budete čakať na doručenie tovaru, vidíte informáciu skladom ,ale nie že ako dlho čakáte na výrobu -- tovar bol objednaný a uhradený 20.okt.2023 a do dnešného dna nedorazili.

Po potvrdení objednávky, že tovar mi bude doručený na druhý deň. Druhý deň nič neprišlo. Písal som mail - nik ani nereagoval. Volal som, arogantným spôsobom mi bolo oznámené, že kuriér im neprišiel po tovar a tovar dostanem na druhý deň. Vravím si ok. Na ďalší deň zase nič. Stane sa hocičo, ale komunikujte so zákazníkom slušne!!! Samozrejme som musel objednávku spraviť nakoniec inde, keďže som nemal ani páru kedy tovar príde. A hlavne žiadneho prepáčte som sa nedočkal.

Pečiatky sme objednali dňa 21.februára a do dnešného dňa nám neboli doručené a samozrejme už sú aj uhradené.
    Do dnešného dňa žiadne pečiatky ani peniaze.

Reakcia obchodu 123peciatky.sk

ďakujeme za reakciu a hodnotenie.
    22.2.2022, 8:37 sme Vám písali e-mail ohľadom upresnenia návrhov a doteraz sme nedostali odpoveď.

123peciatky.sk

• Je to veľmi zlý obchod vôbec ho neodporúčam

Žiadna spokojnosť

Reakcia obchodu 123peciatky.sk

ďakujeme za reakciu, ale bohužial nepodporujeme výrobu a falšovanie úradných / školských / lekárských pečiatok. Z toho dôvodu vám bola zrušená objednávka.

0 komunikacia, zavádzanie, neskoré dodanie. Posledný krát som objednavala

• Slabá podpora zo strany dodávateľa.
    • Možnosť sledovania stavu zásielky nulová.
    • Kód na preberanie alebo postup prebrania zásielky cez ParcelShop mi nebola do dnešného dňa zdieľaná.

Reakcia obchodu 123peciatky.sk

ďakujeme za reakciu, ale link na sledovanie zásielky máte pri svojej objednávke v profile.
    Robíme čo môžeme, snažíme sa kontaktovať a odpisovať na e-maily v čo najkratšej dobe.
    Ak je viacero e-mailov pred vaším, bohužial všetky riešime postupne.
    Kód alebo postup prebrania zásielky rieši kuriérska služba, bohužial k tomuto my nemáme prístup.
    Ak máte sťažnosť, môžete nám ju napísať na náš e-mail a budeme ich kontaktovať ohľadom nespokojnosti zo službami.

• Obchod nereagoval/neodpisoval na moje maily.
    • Nebolo možné si preverit kedy si môžem poslať kuriéra po vyzdvihnutie tovaru.
    • Obchod nedviha telefón a keď som sa na jedenásty krát konečne dovolala, neochotný pan na linke mi povedal, že tovar bude pripravený až o 4pm a že o pol piatej zatvárajú. Keď sme dotelefonovali, prišla mi sms, že je tovar ready (bolo cca 11am), takze je jasne, že personál nebol ani len ochotný preverit reálny stav objednavky.

Nulová komunikácia obchodu so zákazníkom.

• Celé zle,zlá aplikácia na návrh projektu,čisloce mimo priestoru na návrh ,neskutočne dlhá doba dodania,nikdy viac.

• Ponúkajú aj viacfarebné pečiatky.
    • Pečiatka dorazila 9 dní po objednávke.
    • Pečiatka bola v inej farbe.
    • Pečiatka je nepodarok, razí dole hlavou.

Reakcia obchodu 123peciatky.sk

ďakujeme za reakciu a hodnotenie.
    Za omeškanie sa ospravedlňujeme, ale pri viacfarebných pečiatkach je predĺžená doba výroby ako to aj informujeme pri obchodných podmienkach.
    Po telefonickom rozhovore sme dospeli k tomu, že pečiatka razí správnym spôsobom a farba strojčeka bola vybraná podľa dostupnosti v správnej farbe, ktorú máme ako jedinú skladom.

123peciatky.sk

Do dnešného dňa sme vôbec nedostali balík s pečiatkami, ktoré súrne potrebujeme.!!!

Reakcia obchodu 123peciatky.sk

ďakujeme za reakciu a hodnotenie, ale doteraz ste nám nenapísali alebo sa neozvali, že máte problém so zásielkou.
    Ak by sme vedeli, že máte problém so zásielkou, snažili by sme sa ho promptne vyriešiť a kontaktovať dopravcu. Pretože od nás balík odišiel v poriadku.

123peciatky.sk

• peciatky su vyrobene ale neviem ich vyzdvihnut kedze obchod je stale zatvorenyba telefon nedvihaju

Reakcia obchodu 123peciatky.sk

Dobrý deň, ďakujeme za reakciu.

Predajňu máme otvorenú od pondelka do piatku v hodinách od 8:00-12:00 a 12:30-16:30. Volali ste medzi 12:00-12:30 takže tým pádom bola predajňa zatvorená a nedvihol vám nikto telefón z dôvodu obedovej pauzy.

• Zatiaľ mi nič neprišlo a žiadna komunikácia nikomu ho neodporúčam

2 týždne obchod nereaguje na dopyt

Reakcia obchodu 123peciatky.sk

ďakujeme za reakciu, ale v ten istý deň vám bol zaslaný návrh na odsúhlasenie ( Zaslaný návrh
    17.03.2021 10:30 ) a doteraz sme nedostali od vás reakciu či súhlasíte alebo nesúhlasíte s návrhom.

Neprofesionálny prístup

Tovar neprisiel telefon nikto nedviha

Reakcia obchodu 123peciatky.sk

28.01.2021 09:52 Vám bol zaslaný návrh, ktorý ste doteraz neodsúhlasili. Nevieme určiť presne kedy ste nás kontaktovali telefonicky, pretože podľa telefónneho čísla z objednávky ste nevolali na ani jedno z naších čísiel. Stačilo ak by ste nás kontaktovali aj napr. cez e-mail a bol by vám následne návrh ešte raz preposlaný.

Zlá komunikácia s obchodom

• Odtlačok nezodpovedá podkladu v rozmiestnené textu.

• rychlosť
    • Pre Color printer R40a R30 (kruhové pečiatky ) som objednal po dva kusy , ale vy ste mi poslali dve kruhové a dve štvorcové neviemprečo ,nasralo mato a som ich zahodil .

vyberiem si kruhové a vy mi pošlete štvorcové - načo sú mi ?

Reakcia obchodu 123peciatky.sk

po skontrolovaní vašej objednávky, máte v objednávke 2 kusy podušiek pre Colop Printer R 40 a 2 kusy podušiek pre Trodat Printy 4923 (hranatá pečiatka).

Pri objednávaní vám prišla e-mailom sumarizácia objednávky a tak isto aj po jej expedovaní s faktúrou. Takže ste mali možnosť si skontrolovať objednávku, či je v nej všetko správne objednané ako si vy želáte.

Ak by ste nám zavolali alebo napísali, že ste spravili chybu. Bez problému by sme vám ich vymenili.

s pozdravom
    123peciatky.sk

Objednala som si 2 peciatky 27/10. Po tyzdni som kontaktovala obchod kde mi povedali ze vyroba trva dlhsie. Doteraz neprisli, ziadna komunikacia od dodavatela ( je to skoro 2 tyzdne).
    Som sklamana a dnes som objednavku zrusila lebo dalej cakat nemozem.

Reakcia obchodu 123peciatky.sk

ospravedlňujem sa vzniknuté problémy.

V objednávke bola pečiatka Royal Mark ktorá má iný druh výroby ako klasické pečiatky. Do gumičky sa musí aplikovať a vsiaknuť farba. Farba sa vsiakala dlhšie ako je štandardné. Kontaktovali ste nás s tým že pečiatku potrebujete ihneď. Naša odpoveď bola že vieme odoslať s doručením na ďalší deň. Odpoveď či pečiatka aj napriek tomu chcete som neobdržal a z online chatu ste sa odpojili. Na email uvedený v online chate som Vám napísal či máte stále záujem o pečiatky, bohužiaľ sa mi mail vrátil ako nedoručiteľný.