• Kúpila som mikinu JAKO. Podľa veľkostnej tabuľky, ktorú uvádzate, by som pre vnuka potrebovala cez prsia 108 cm. Objednala som teda XL veľkosť. Po rozbalení som zistila, že má až 128 cm cez prsia. Uvádzate, že je 100% bavlna. Je to čistý silón. Zavádzanie zákazníka. Musím vrátiť, to sú ďalšie náklady a starostí.

Dobrý deň, Eva,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Je nám to ľúto, že tovar, ktorý ste si u nás objednala Vám veľkostne nesadol. Ako materiál však uvádzame recyklovaný polyester, z ktorého je mikina skutočne vyrobená. Samozrejme, spomínanú položku máte možnosť vrátiť bezplatne cez zásielkovňu cez naše ID do 30 dní od zakúpenia, tak aby ste nemali s balíčkom žiadne ďalšie náklady.

• Rychlost objednavky +dodanie v poriadku
    • Zial zaplateny tovar dodnes nemam doruceny z dosledku technickych problemov so schrankou packety.

Reakcia obchodu 11teamsports.sk

vážime si Vaše hodnotenie a odporúčanie, aj napriek komplikáciám s doručením.

Momentálne by už mala byť zásielka na ceste na výdajné miesto, veríme, že sa už nič neskomplikuje a bude Vám, čo najskôr doručená.

Ďakujeme Vám za ústretovosť a prajeme príjemný deň,
    Majka, tím 11teamsports.sk

• komunikácia pri reklamácii tovaru bolo bezproblémové
    • tovar prišiel poškodený a takto poškodený už musel byť zabalený a vyexpedovaný, preto že obal balíka poškodený nebol.

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za dodanie tovaru v nevyhovujúcej kvalite. Ako sme Vám už aj v e-mailovej komunikácii avizovali, do budúcna sa budeme snažiť byť pri balení dôslednejší. Veríme, že ešte budeme mať možnosť túto našu chybu napraviť pri Vašej ďalšej objednávke.

Majka, tím 11teamsports.sk

• Objednal som si 2 pary ponoziek jedny modre / jedny cervene. Prisli 2x modre.

Pekný deň,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu, aj keď negatívnu.

Zároveň sa Vám ospravedlňujeme za dodanie tovaru v nevyhovujúcom farebnom prevedení. Samozrejme, v prípade, že je tovar nenosený v originálnom balení, máte samozrejme možnosť jeho vrátenia buď bezplatne cez Zásielkovňu, alebo kuriérom na naše náklady. Doposiaľ sme však od Vás nezaevidovali e-mail či telefonát ohľadom tejto komplikácie, ak by ste si to rozmysleli sme Vám však k dispozícii.

Majka, tím 11teamsports.sk

Veľkosti tohto tovaru nezodpovedajú oznaceniu
    Prilozil som vaše dodané tričko veľkosti XL na moje doma XXL a ešte vaše XL prekrýva LO moje XXL. Vracať tovar ale nebudem, lebo sú to starosti a čas navyse

ďakujeme Vám za spätnú väzbu, aj keď negatívnu.

Je nám to ľúto, že objednaný tovar Vám veľkostne nesadí, niektoré značky majú trošku odlišné číslovanie. Veríme však, že aspoň druhá položka z Vašej objednávky Vám vyhovuje a poslúži.

Majka, tím 11teamsports.sk

Napriek tomu, že tovar mal byť dodaný 21.-22.12.23 ešte nebol dodaný.

Dobrý deň, Dia,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Ospravedlňujeme sa Vám za oneskorenie súvisiace s dodaním Vašej objednávky. Hneď na druhý deň po jej prijatí sme Vám ju odoslali, avšak v dôsledku meškania dopravcu Vám bola doručená až o niekoľko dní. Dopravcu sme sa snažili urgovať, no po odovzdaní zásielky nemáme na ňu dosah, teda častokrát rýchlosť doručenia nevieme ovplyvniť, je v rukách dopravcu.

Veríme, že nám dáte ešte v budúcnosti šancu Vašu negatívnu skúsenosť napraviť.

Poslali mi zlu velkost

Dobrý deň, Adam,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu, aj keď negatívnu.

Zároveň sa Vám ospravedlňujeme za dodanie tovaru v nesprávnej veľkosti. S prihliadnutím na väčší počet objednávok v predvianočnom období si kolegovia nevšimli pri balení nesprávnu veľkosť. Hneď ako ste nám danú komplikáciu nahlásili sme Vás informovali o ďalšom postupe. Do budúcna sa budeme samozrejme snažiť takýmto chybám vyhnúť. Budeme vďační, ak nám dáte v budúcnosti možnosť, Vašu skúsenosť napraviť bezproblémovým ďalším nákupom.

Majka, tím 11teamsports.sk

Na stránke majú veci, ktoré už niesú dostupné. Je to hanba, že pred Vianocami takto naťahujú ľudí. Objednávka bola uz minulý týždeň a až teraz ked mala prísť mi napíšu, že tovar nieje. Sa môžu hanbiť. Keby som vedel aký je to ,, úžasný,, obchod, tak hľadám tovar inde. A to mal byť darček (a nie lacný) na vianoce pre syna, takže ďakujem obchodu za pokazenie Ježiška.

Reakcia obchodu 11teamsports.sk

ospravedlňujeme sa Vám za nedostupnosť tovaru, ktorý ste si objednali. Hneď ako sme dostali informáciu z externého skladu, že sa stala chyba v evidencii skladových zásob a uvedený tovar už nie je dostupný sme Vás o tom informovali a zaslali Vám zľavový kód ako ospravedlnenie.

Veríme, že nám ešte dáte šancu túto chybu napraviť pri Vašom ďalšom nákupe.

Potrhané štucne

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Zároveň sa Vám ospravedlňujeme za dodanie tovaru v nevyhovujúcej kvalite. Na každý tovar ponúkame 2-ročnú záruku, v prípade dodania poškodené tovaru je potrebné túto komplikáciu nahlásiť do 24 hodín. My sa následne snažíme vzniknuté komplikácie vyriešiť promptne a k spokojnosti zákazníka. Ak by ste mali záujem tovar reklamovať, sme Vám samozrejme k dispozícii.

S pozdravom,

• Rýchle doručenie, fajn ceny
    • Nekvalitné výrobky

Kúpil som si brankárske rukavice adidas predator a hneď po prvom tréningu začal vypadávať grip

Dobrý deň, Peter,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Ospravedlňujeme sa Vám za dodanie tovaru v nevyhovujúcej kvalite, pravdepodobne išlo o chybný kus z výroby. Tak ako sme Vás už informovali aj v e-mailovej komunikácií, uvedený produkt samozrejme máte možnosť reklamovať do 2 rokov od zakúpenia.

Budeme sa snažiť túto komplikáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti.

Majka, tím 11teamsports.sk

• Nie je mozna výmena tovaru
    • Dlhá čakacia doba na tovar

ďakujeme Vám za spätnú väzbu, aj keď negatívnu.

Je nám to ľúto, avšak niektoré položky z Vašej objednávky sme mali na externom sklade v Nemecku, v dôsledku čoho bolo ich dodanie trošku dlhšie ako pri položkách na našom internom sklade. O predpokladanom termíne doručenia sme Vás však informovali tak pri samotných položkách v e-shope, ako i v potvrdzujúcom e-maily.

Mrzí nás, že Váš nákup nedopadol podľa očakávaní, avšak veríme, že nám ešte dáte v budúcnosti šancu ukázať, že vieme byť aj rýchlejší.

Majka, tím 11teamsports.sk

Mali ste tovar označený ako skladom a po tyzdni ste mi odpísali ze ho nemáte a vrátili mi platbu, nebolo to korektné od obchodu mal to byť darček pre dieťa ktorý nedostal.

Dobrý deň, Marcel,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Zároveň sa Vám ospravedlňujeme za nedostupnosť tovaru. Niektoré položky máme aj na externých skladoch v zahraničí, hneď ako sme však dostali informáciu od kolegov, že daný tovar žiaľ už nie je dostupný sme Vás kontaktovali s ospravedlnením a zľavou ako malú kompenzáciu.

Samozrejme, do budúcna sa budeme takýmto nepresnostiam v skladovej evidencii vyhnúť a veríme, že nám ešte dáte šancu našu chybu napraviť pri ďalšom nákupe.

Majka, tím 11teamsports.sk

• objednal som si kopačky najprv my poslali ine a teray čakam už 2 tzždne pokim mi odoslu yasielku a ked volam to 11temspot tak mi povedia to iste a stale mi neposali yasielku

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za komplikácie v súvislosti s doručením Vašej objednávky. Snažili sme sa vrátenie nesprávnej zásielky, čo najviac urgovať. V tejto chvíli by už mala byť tá správna zásielka na ceste k Vám. Veríme, že tovar splní Vaše očakávania a budete s ním spokojný.

Dúfame, že budeme mať ešte v budúcnosti možnosť Vašu negatívnu skúsenosť napraviť pri Vašom ďalšom nákupe.

S prianím pekného dňa,
    Majka, tím 11teamsports.com

• dlhá čakacia doba na doručenie tovaru. pred týždňom bola objednávka potvrdená, dodnes nebola doručená, ani odoslaná :-(

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za dlhšiu dodaciu lehotu, ktorá bola spôsobená umiestnením niektorých položiek na externom sklade v Nemecku odkiaľ nám prišiel tovar s drobným oneskorením. Veríme, že nám ešte dáte v budúcnosti možnosť ukázať, že vieme byť aj rýchlejší.

Majka, tím 11teamsports.sk

• dlho trva kym pride balik

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za malé oneskorenie týkajúce sa dodania Vašej objednávky. Tovar, ktorý ste si u nás objednali sme mali na externom sklade v Nemecku a zásielka z tohto skladu sa zdržala v preprave. Z tohto dôvodu bola dodacia lehota trošku dlhšia.

Veríme však, že objednaný tovar Vám urobí radosť a splní Vaše očakávania. Pri Vašej ďalšej objednávke sa budeme snažiť ukázať, že vieme byť aj rýchlejší.

Prajeme Vám veľa športových úspechov,

• Strašne dlhé čakanie na balík, už čakám 7 dni

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Ospravedlňujeme sa Vám za malé oneskorenie. Tovar, ktorý ste si u nás objednali sme mali na externom sklade v Nemecku, v dôsledku čoho bol termín dodania trošku dlhší ako pri tovare, ktorý máme na expedičnom sklade. Vaša objednávka však už bola odoslaná, veríme, že Vám tovar urobí radosť, aj napriek dlhšej čakacej lehote.

Dúfame, že budeme mať ešte možnosť pri Vašej ďalšej objednávke ukázať, že vieme byť aj rýchlejší.

• Kvalita katastrofa

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Je nám to ľúto, že kvalita objednaného tovaru nesplnila Vaše očakávania. V takýchto prípadoch odporúčame využiť možnosť bezplatného vrátenia tovaru cez Packetu do 30 dní od zakúpenia. Za vrátený tovar samozrejme vraciame platbu.

Veríme, že nám ešte dáte možnosť napraviť Vašu negatívnu skúsenosti pri ďalšom nákupe.

• Kvalitný tovar
    • Veľmi dlhé naťahovanie času na vrátenie peňazí.

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Máme radosť, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania, čo sa týka kvality. Zároveň nám je ľúto, že Vám tovar veľkostne nesadol a bolo potrebné jeho vrátenie. To sa samozrejme snažíme vybavovať, čo možno najrýchlejšie, najneskôr do 14 dní. Veríme, že to tak bude aj vo Vašom prípade a všetko prebehne bez komplikácií :)

Majka, tím 11teamsports.sk

• Objednal som kopačky, prišli dva kusy ľavej…. Čo to zamestnavaju preboha ked neskontroluju tovar pred odoslaním ? ‍♂️
    • Sklamanie z neschopnosti….

ďakujeme Vám za spätnú väzbu, aj keď negatívnu.

Ospravedlňujeme sa Vám za dodanie nevyhovujúceho tovaru. Pred odoslaním sa snažíme samozrejme jednotlivé zásielky kontrolovať, avšak do budúcna určite dáme na túto kontrolu väčší dôraz, aby sa takéto pochybenia nestávali.

Poprosíme Vás, kontaktujte nás a na naše náklady Vám objednáme kuriéra, ktorý od Vás príde kopačky prevziať, vrátime Vám za ne platbu a zašleme Vám zľavový kód ako ospravedlnenie za komplikácie.

Veríme, že aj napriek Vašej negatívnej skúsenosti, nám dáte ešte šancu na nápravu pri Vašej ďalšej objednávke.

Majka, tím 11teamsports.sk

• Tovar na obrázku neodpovedá tovaru, ktorý mi bol doručený.
    • Materiál je nepohodlný a nekvalitný.

Reakcia obchodu 11teamsports.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu k Vášmu nákupu.

Je nám to ľúto, že objednaný tovar nesplnil Vaše očakávania. Samozrejme, máte ho možnosť do 30-dní vrátiť, bezplatne prostredníctvom Packety. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom vrátenia sme Vám k dispozícii.

Vašu negatívnu skúsenosť sa budeme snažiť napraviť pri Vašom ďalšom nákupe. Potešíme sa, ak nám dáte ešte jednu šancu :)