• Tovar rýchlo doručili.
    • Nedoručili mi objednaný produkt ale niečo úplne iné.

Otrasné, nikdy viac odtiaľ nebudem nič objednávať!

Reakcia obchodu Zvierací raj

Vážený zákazník, tovar sme vám doručili akurát farebné prevedenie nezodpovedalo vašim očakávaniam. Pritom pri produkte je jasne napísané, že sa farebné prevedenie môže líšiť v závislosti dostupnosti.

Mrzí nás váš nepriateľsky postoj pretože sme vám navrhli vrátenie peňazí aj ak nie ste spokojná no ani to vám nevyhovovalo.

O vašom "nepriateľskom" postoji hovorí aj fakt, že za dodaciu lehotu ste nám dali 2,5 hviezdičky a ako + uvádzate rýchle doručenie, čo si značne odporuje.

• prehladny a fajn ceny
    • do 10dni a tovar mi stale nedosiel

komu nesuri co kupi,kludne moze objednat

Reakcia obchodu Zvierací raj

Dobrý deň vážený zákazník. Váš Tovar bol dňa 18.2.2015 odoslaný Slovenskou poštou. Mrzí nás omeškanie vybavenia vašej objednávky, ktoré vzniklo výpadkom daného produktu na sklade. Snažíme sa odosielať tovar ihneď pokiaľ ho máme skladom. Aj napriek tomu urobíme do budúcnosti všetko preto aby sme objednávky našich zákazníkov vybavovali ešte rýchlejšie.

Platba kartou nie je

Reakcia obchodu Zvierací raj

Ďakujeme za vašu recenziu. Keďže ste úplne neboli spokojný s našimi službami radi by sme sa aj vďaka vám z našich chýb poučili a zlepšili sa. Viete nám poskytnúť spätnú odozvu v čom vidíte najväčší problém? V čom bola stránka neprehľadná ? ďakujeme