Tovar ešte neprišiel a obchod vôbec nekomunikuje.

• Neskoro vybavenie objednávky prebieha už 8 deň tovar ešte nemám

Reakcia obchodu zvaracka.eu

Aj napriek tomu že ste si objednali tovar na objednávku s dlhším termínom dodania, bola Vaša objednávka vybavená do 2 dní.
    Žiaľ v tomto hektickom období sa chyba stala u doručovateľskej služby a balík omylom prešiel cez nesprávne doručovacie depo na Slovensku, kvôli čomu vzniklo zdržanie za ktoré sa ospravedlnujeme.

Prajeme všetko dobré.
    Zvaracka.eu

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Tovar este som nedostal!!!

Reakcia obchodu zvaracka.eu

áno žiaľ na tovar ste museli dlkšie čakať :( Ale verím že teraz s ním už naplno zvárate.

Aktuálne je s tovarom rôznych značiek problém a dodanie nám nedokáže garantovať ani priamo výrobca.
    Každý deň robíme všetko preto aby mal zákazník tovar včas.

Prajeme všetko dobré
    Zvaracka.eu

Zvaracku pravdepodobne nikto neodskusal . Nejde chladenie a tym zvaracka nefunguje . Poslal som ju spat na opravu . Je to skoda .
    Kovac

Reakcia obchodu zvaracka.eu

mrzí nás že zváračka nefungovala.
    Každá zváračka ktorú posielame je odskúšaná. Nikdy nebolo našim úmyslom posielat niekomu zváračky, ktoré nefungujú.
    Žiaľ pri preprave balíka mohlo prísť k poškodeniu, čo už ovplivniť nevieme.
    Vaša reklamácia zváračky sa už vybavuje a verím že už budete skoro zvárať čo treba.

Prajem všetko dobré.

Viliam
    Zvaracka.eu

• dlhá doba čakania na tovar

Reakcia obchodu zvaracka.eu

Ďakujeme za Vašu reakciu.
    Je nám ľúto že ste neboli spokojný s nákupom.
    Žiaľ objednali ste si tovar, ktorý bol dostupný do 14 dní.
    Napriek tomu sme Vám tovar dodali už do 7 dní. Čo je o 7 dní skôr ako sme informovali na našej stránke zvaracka.eu.

Ďakujeme

• tovar označený "na sklade" nebol ihneď k dispozícii. Dodací termín 14 dní

Reakcia obchodu zvaracka.eu

veľmi nás mrzí, že ste neboli spokojný s naším internetovým obchodom.
    Žiaľ, tovar ktorý ste objednali sme nemali skladom vo Vami požadovanom množstve. Skladom bol v malom množstve aj u našeho dodávateľa a preto sme Vám okrem inej náhrady tohto tovaru nevedeli objednávku promtne vybaviť ako ste požadovali.
    Verím, že do budúcna sa na nás opäť obrátite a Vašu objednávku budeme vedieť vybaviť promtnejšie.

Viliam Boor
    Zvaracka.eu

po objednaní kladivka na strusku,toto prišlo v takom stave -pružina/rukoväť/zlomený zvar a koniec kladivka na jednej strane diera na plochom konci !!!! už nikdy nebudem z toho debilného obchodu nič objednávať !!! trotly v obchode si asi myslia,že keď to kladivko stalo cca 2,50€ , tak to musí byť šmejd ??? a pošlu nejaký odjebok ?!! už nikdy nič ...asi toľko,nespokojný zákaznik

Reakcia obchodu zvaracka.eu

Uvedená skutočnosť nás veľmi mrzí.
    V takomto prípade nás treba kontaktovať a okamžite by sme Vám tovar vymenili, aj keď sa jedná o malé kladivko za cca 2,50 €.
    Naším cieľom je spokojnosť zákazníkov. A preto v prípade akéhokoľvek poškodenia vzniknutú situáciu riešime, ale treba nám dať vedieť :)

Viliam Boor
    Zvaracka.eu

• V e-shope tohto obchodu je tovar, ktorý inde nemajú.
    • Ponúkajú tovar, ktorý nemajú a ani zrejme mať nebudú.

Objednal som si tovar, koncovku zváracích káblov 70-95 kolik, koncovku zváracích káblov 70-95 diera a náhlavný držiak 725s. Po doručení tovaru som zistil, že mi bol namiesto koncovky zváracích káblov 70-95 diera, zaslaný úplne iný tovar a to panelová spojka 70-95, ktorý si vôbec neobjednal. Reklamoval som takto zle zaslaný tovar a po komunikácii s obchodom som zistil, že mnou objednaný tovar, konkrétne koncovku zváracích káblov 70-95 diera, predmetný e-shop nemá a zrejme asi ani mať nebude. Pred objednaním z tohto e-shopu preto odporúčam dopredu si telefonicky zistiť, či tovar, ktorý je ponuke e-shope, vôbec môže e-shop dodať, nakoľko e-shop ponúka aj tovar, ktorý nemá.

Reakcia obchodu zvaracka.eu

Veľmi nás mrzí že Vám bol omylom zaslaný nesprávny tovar.
    Po našej telefonickej komunikácii a okamžitom zaslaní správneho tovaru. Nás ešte viacej mrzí že ste neboli spokojný s Vašim nákupom u nás.
    Urobíme všetko pre to aby sme boli pri balení tovaru ešte viac obozretný a zamedzíme takýmto prípadným omylom.

Zvaracka.eu

• Nedostupnost ponukaneho tovaru.

?

Reakcia obchodu zvaracka.eu

Je nám veľmi ľúto že ste neobdržali stále Váš objednaný tovar.
    Žiaľ nie ste v súčastnosti jediný, čo nás ešte viacej mrzí.

Daná situácia nevznikla ale na našej strane.
    V súčastnosti má firma OMICRON výpadok vo výrobe MIG/MAG zváračiek a preto nedokážeme tovar expedovať. Na stroje čakáme už od začiatku tohto mesiaca. Snažíme sa aby boli zváračky čím skôr pre Vás vyrobené.

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť.
    A ešte raz sa ospravedlňujeme aj v našom mene ako aj v mene firmy OMICRON za dlhú čakaciu dobu na zváračky.

tím zvaracka.eu

• posiela vadny tovar

vyhnut sa

Reakcia obchodu zvaracka.eu

v žiadnom prípade nieje naším úmyslom zaslať poškodený tovar.
    Daná skutočnosť nás veľmi mrzí. (Ale žiaľ aj to sa môže stať že pri preprave sa tovar poškodí a nefunguje)
    Ako sme sa ale následne telefonicky dohodli tak vám bude tovar vymenený za nový. Výmena je realizovaná okamžite na naše náklady.
    ///////////
    Poškodený tovar sme obdržali a je plne funkčný.
    Reklamacia teda nebola opravnena.

S prianím pekného dňa
    zvaracka.eu

• problemy s doručením tovaru

verím,že nedopadnú tak ako ja

• Dlha čakacia doba

Prešlo 11 dní a zatiaľ mi neprišla žiadna odpoveď,tak necham na každého nech si urobí o obchode obraz...

Reakcia obchodu zvaracka.eu

tovar, ktorý ste mali objednaný bol vedený ako obmedzený.
    To znamená že doba dodania je dlhšia. Žiaľ daný tovar nie je ani v jednom externom sklade a tým ho nevieme skôr dodať.
    Ako sme sa dohodli, tovar sme nahradili iným a dodaný bude v najbližšej dobe.

Mrzí nás táto komplikácia, ale sú to produkty, ktoré sú u nás nové a žiaľ ešte sme ich nestihli naskladniť.

Prajem pekný deň
    zvaracka.eu

• prijali moju objednavku,auz su to asi dva tyzdne a nic,pisal som im aj dalsi mail,ze co je s mojou obj. a nic...

Reakcia obchodu zvaracka.eu

Vaša objednávka nebola vybavená pretože čaká na schválenie od splátkového systému Qatro.
    Kedže máte zvolený spôsob platby Nákup na splátky.

Ako náhle nám príde potvrdenie od splátkového systému k expedícii budeme Vás kontaktovať a následne Vám zašleme tovar.

Na email sme Vás kontaktovali, žiaľ máte ho nesprávne uvedený a preto Vám neprišla žiadna odozva.
    Takisto máte zle uvedený telefonický kontakt na ktorý nieje možné sa dovolať.

Takže rád by som sa ospravedlniľ pokiaľ sme vám v niečom nevyhoveli.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte telefonicky 0907 224 135.

• Možno o máličko lešie ceny ako konkurencia
    • Dlhá dodacia lehota

Tovar mi nebol doteraz doručený, informácia o pohybe tovaru : po 11 dňoch iba oznam, že objednávka bola zaregistrovaná.
    Neodporúčal by som tento obchod.
    V obchodných podmienkach sa úvádza dodacia lehota 12 dni od prijatia objednávky a dnes uplynul 11. deň a nemám žiadne info o dodaní tovaru.

Reakcia obchodu zvaracka.eu

Dobrý deň, žial musím konštatovať že Vaša objednávka bola prvou v našom upravenom systéme v ktorom sme pridali možnosť dovozu tovaru naším rozvozom do 50 km ZDARMA.
    Vaša objednávka bola nejakým neznámym spôsobom zaradená naším systémom medzi vybavené objednávky a preto sme nemali možnosť objednávku vybaviť. Systém je už v poriadku a zákazníci môžu naplno využívať túto skvelú možnosť pre doručenie tovaru.
    Tovar Vám bude doručený najbližší pracovný deň.
    Ospravedlňujeme sa za danú komplikáciu a dúfame že príjmete naše ospravedlnenie a nadalej budete využívať naše služby.

zavádza kupujúceho zlou informáciou

Reakcia obchodu zvaracka.eu

Všetky popisy a informácie na našej stránke sú pravdivé a nezavádzajúce. Prosím aby ste boli konkrétny, aby sme vedeli prípadnú chybu odstrániť.

• vyhodnejsia cena ako v inom obchode
    • predajca nekomunikuje s klientom,dodanie slubuje do troch dni a tovar dodaný az o tyzden

zvazit nakup po porovnani cena-doba dodavky

Reakcia obchodu zvaracka.eu

Vaša objednávka bola vybavená do 3 pracovných dní a doručená na 4 pracovný deň.
    Čo sa týka komunikácie, žiaľ nevieme už vylepšit systém , ktorý zákazníkovi sms-kou a emailom potvrdí prijatie a vybavenie objednávky. Takisto ste boli kontaktovaný kuriérskou spoločnosťou o doručený zásielky. A žiaľ keď zákazník neuvedie správny formát telefónneho čísla nemôže zákazníka správne informovať a kontaktovať.