• Rychlosť a kvalitu.

super

• Tento konkretny produkt som inde nenasiel
    • Na tovar cakam uz cez 10 dni, nikto neodpisuje, slaby vyber.

Prvy a posledny, neodporucam

• Dlha cakacia doba skoro mesiac.

Krajac NICER DICER je vyrobeny z nekvalitneho materialu slovom haraburda, za taku cenu som uz jeden kupila v Coopydoo, velmi kvalitny.Nadobky na varenie vajicok EGGIES som namiesto 2ks dostala len jedenu sadu a aj z tej sa jedna nadobka neda uzavriet. Na email mi odpoved ani po tyzdni neprisla. Cez internet objednavam casto a takuto neprijemnu skusenost som este nemala. Obchod urcite neodporucam.

• Ponúkajú tovar, ktorý vôbec nie je k dispozícií a pri produkte píšu, že je skladom alebo expedícia do 7 dní

Objednal som tovar, ale objednávku zrušili z dôvodu, že uvedený tovar nie je skladom a nemá ho ani dodávateľ, pričom pri produkte bola informácia, že tovar bude expedovaný do 7 dní. Po tomto ako mi zrušili objednávku tak zvýšili aj cenu tovaru o 6 € a ponúkali aj napriek tomu, že ho nemôžu dodať

• Zatial ziadne
    • Nekomunikuju, slubia ze zavolaju a tyzden nic

NEpouzivat

• Spoľahlivosť

Vrelo odporúčam!

• vec ktorá ma zaujala, pomer kvalita a cena

- tento tovar som nenašiel inde len vo Vašom obchod,
    - skúsenosti s nákupom mám dobré,
    - odporúčam aj ostatným
    - pre vyššie uvedené ÁNO

• cenovo dostupný tovar
    • Žiadali sme poslať montážny návod z dôvodu prípravy vodoinštalácie, nebol nám doručený, v termne dodávky sme boli kontaktovaní s otázkou, či budeme akceptovať iné farebné prevedenie

• Web

Velmi dobry a rychly shop

obchod v poriadku, ale kvalita asi veľmi nie

• tovar za super ceny, oplatí sa v tomto obchode nakupovať

odporúčam, bola som spokojná aj ked nastali s mojou objednávkou problémy ale vyriešili sa rýchlo a s vybornym vysledkom. bola som velmi spokojná aký utretový sú predávajuci v tomto internetovom obchode.

Ked napíšu,že do 7 dni bude doručený tovar,tak nech je tak aj doručený.Ked je nejaký problem s tovarom a preto meška si myslím,že by im ruky neodpadli keby napísali aspon spravu,nech zákazník stým počíta.

• Kvalita tovaru
    • Reálne ceny
    • Zatiaľ som nezbadala :)

Prvý krát som tu kupovala dve papuče,a s tovarom sme veľmi spokojný všetci.
    Rýchle odoslanie tovaru k zákazníkom po uhradení na účet.
    Dobrá a jasná komunikácia v mailoch.
    Jednoznačne odporúčam !
    Dakujeme :)

• rýchly a velký výber
    • nesedia niektoré velkosti a farby.

ešte neviem posielala som nejaký tovat spat na výmenu, uvidím...

• Tovar, kt nemaju slovenke e-shopy v ponuke.
    • Obmedzeny sortiment, ocenila by som viac druhov tovaru od znaciek, kt obchod ponuka.

Vyborna prva skusenost. Odporucam vyskusat a presvedcit sa.

• rýchle dodeanie tovaru
    • zatiaľ nezistené

odporučam

našla som Vás náhodou a určite si niekedy objednám a odporúčim známym.Komunikácia výborná, tovar kvalitný,aj dodanie v poriadku a hlavne schvaľujem platbu pri prevzatí tovaru,že sa nemôže stať,že nemáte ani tovar ani peniaze.Dˇakujem Liptajová

• pohodlný nákup
    • neviem zatiaľ o žiadnych

spokojnosť

• Ignoraciu!

Neseriozny!
    Objednala som si tovar, ani sa neozvali a na moju reklamaciu mi neodpivedali!

Reakcia obchodu ZPolska.sk

vámi zaslané boty k nám dorazily až dnes (zboží jste zaslala obyčejně). Nejednalo se o reklamaci (zboží nebylo nijak poškozeno), ale o vrácení. Internetový obchod má ze zákona lhůtu 14 dni od obdržení zboží na vyřízení vrácení a tato lhůta začala běžet dnes. Naše zákaznická podpora se samozřejmě Vaši záležitosti bude věnovat k Vaši spokojenosti. V žádném případě ale Vaše zakázka není ignorovaná a toto nařčení odmítáme.
    Doufáme, že se Vám zboží, které jste si ponechala bude líbit.

Hezký den

Tým Zpolska

• prehľadnosť a dobré ceny
    • dodacia lehota

dobré ceny, kvalitný nákup, ale lehota dodania je dlhšia,ako píšu na stránke