• ***

Odporúčam

Ďakujeme veľmi pekne :-)

• moznost objednania viac produktov na jedno postovne a rychlost dorucenia do szasielkovne tak isto ako aj moznost odoslania tovaru do zasielkovne
    • ziadne

Reakcia obchodu Zlavolam

Veľmi pekne ďakujeme, teší nás Vaša spokojnosť :-)

• dobré ceny, dobrá kvalita
    • na základe inzerátu na facebooku
    • pre mňa žiadne

Dobrá cena a kvalita,
    rýchle dodanie tovaru
    odporúčam aj iným zákazníkom

Reakcia obchodu Zlavolam

Veľmi pekne ďakujeme, teší nás Vaša spokojnosť :-)

• Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Zlavolam

Teší nás Vaša spokojnosť :-)

• Nakupovanie priamo z domu,dodanie tovaru na miesto, ktoré mi vyhovovalo v primeranom termine
    • Nepoznáte kvalitu výrobku,treba sa spoľahnúť na recenzie

Odporúčam, treba sa osmelit

• Pohodlný nákup.

Doporučujem.

• Nemá

Dobrý

Reakcia obchodu Zlavolam

Ďakujeme veľmi pekne za reakciu :-)

tovar susic na riad prisiel zhrdzaveny

Reakcia obchodu Zlavolam

Ďakujeme za Vašu reakciu. Je nám samozrejme ľúto, že balenie obsahovalo poškodený tovar. Tovar pred odoslaním z kapacitných dôvodov však nemáme možnosť kontrolovať. Preto je potrebné v takom prípade tovar zaslať na našu adresu a v rámci reklamácie bude tovar vymenený, prípadne podľa požiadavky zákazníka budú vrátené peniaze na účet :-)

• Dobre ceny,rychle dodanie

Odporúčam

• Výborne zľavy na všetko
    • Väčšina týchto zliav bolo mimo môjho miesta bývania

Vrelo odporúčam všetkým ktorý sixhcu nakúpiť

Reakcia obchodu Zlavolam

Ďakujeme veľmi pekne :-). Pobočku máme len v Košiciach, preto ponúkame možnosť odoslania tovaru do Zásielkovne, kde je niekoľko pobočiek, z ktorých si je možné vybrať miesto doručenia.

• extra rýchle dodanie

Veľmi pekne ďakujeme :-)

• rýchly výber a objednanie
    • rýchle dodanie tovaru
    • tovar je kvalitný
    • nie je možné tovar osobne vyskúšať pred kúpou

je to v pohode, dokonca sa tak dajú zohnať aj veci, o ktorých vôbec neviem, že existujú.

Reakcia obchodu Zlavolam

Veľmi pekne ďakujeme za reakciu :-). Áno, je nevýhodou, že ide o nákup na diaľku, ale tak to je v prípade zásielkového predaja. Stále je však možnosť odstúpenia od zmluvy v prípade nevyhovujúceho tovaru :-)

Doprava nedodrzala dohodnuty cas

Reakcia obchodu Zlavolam

Ďakujeme veľmi pekne za reakciu :-). Je nám ľúto, doručenie na čas z našej strany nevieme ovplyvniť, je to v réžii kuriérskej spoločnosti.

• Rychlost dodania
    • Mal som problem z prevodom....ich postoj bol dost smutny...a to som chcel zaplatit...keby som chcel reklamovat tak nechcem vediet ako by to dopadlo

Maju co vylepsovat

Reakcia obchodu Zlavolam

Ďakujeme za Vašu reakciu. Pri problémoch s úhradou objednávky zasielame na základe informácie od zákazníka mail s konkrétnym číslom účtu, potrebným k uskutočneniu bankového prevodu. Zákazníkovi bol v rámci postupov zaslaný predmetný mail s informáciou a následne bola platba zrealizovaná. V prípade reklamácie postupujeme štandardným spôsobom a zákazníkom vychádzame v ústrety. Našim cieľom sú spokojní zákazníci :-)

• Prehladnost a roznorodost zaujimaveho sortimentu.

Odporucam-pozitivny pristup ku zakaznikovi.Dlzka dodacej lehoty kratka-super.Roznorodost zaujimaveho sortimentu.

Reakcia obchodu Zlavolam

Veľmi pekne ďakujeme, tešíme sa Vašej spokojnosti :-)

• Komunikacia poslal som 3 emaili a ziadna odpoved a este iny tovar aky som mal vybrany posledny krat som tam nakupoval

Neodporucam

Reakcia obchodu Zlavolam

Ďakujeme za Vaše upozornenie a reakciu. Na základe Vašej recenzie sme prekontrolovali našu mailovú schránku a zistili sme, že v danom prípade bolo z našej strany odpovedané na všetky dotazy a to dňa 24.4. 1x a 28.4.2017 2x.
    V prípade, že odpovede neboli doručené adresátovi, muselo dôjsť k technickému problému na stránke, čo je nám veľmi ľúto. Na maily odpovedáme priebežne v poradí v akom prišli a je našou úlohou nevynechať ani jeden. Samozrejme ak sa tak stane, nie je to nedbalosťou, ale prípadnými technickými problémami, ku ktorým občas dôjde. Je nám to skutočne ľúto.

• objednala som z domu to, čo som potrebovala a nemusela som behať po obchodoch

Doporučujem takto nakupovať. Nakupovanie je rýchle, vyberiem si to, čo potrebujem a šetrím drahocenným časom.

Reakcia obchodu Zlavolam

Veľmi pekne ďakujeme za reakciu a Váš čas :-)

• Nanizsie ceny
    • Obmedzene mnozstvo tovaru

Kvalita ,najnizsia cena obm.mnozstvo tovaru aj tak sa oplati nakupovat.

• Rychly nakup

• široký výber tovaru
    • dobré ceny
    • dobrá kvalita služieb aj tovaru
    • rýchlosť vybavenia objednávky

Rada nakupujem cez internet a zľavové portály, všetko mám ako na dlani, len si vybrať a nemusím naháňať po obchodoch. Ak si tovar dám poslať cez zásielkovňu, ani nemusím ďaleko chodiť a stáť v dlhých radoch na pošte.
    Odporúčam využívať takéto služby aj ostatným záujemcom.

Reakcia obchodu Zlavolam

Veľmi nás teší Vaša reakcia, je našim cieľom všetky Vami uvedené plusy zabezpečovať neustále :-)