• dobrá cena, rýchlosť doručenia

výhodná cena

• flexibilita , ochota
    • nic

odporucam

Ďakujeme

• pokiaľ kupujete sú milý a nápomocný, rýchlo vám tovar dodajú.vidia vo vás len peniaze.
    • ak už ale reklamujete alebo vraciate tak to určite nebude. podávajú si telefony medzi sebou, stále tam niekto nie je koho potrebujete.

ja som sa veľmi škaredo popálila s touto malou firmičkou ( euroline computer), ktorá sa skrýva za veľkolepím názvom ZEN-SHOP. vy sa nemusíte sklamať, stačí ak nakúpite inde.

• rychlost dodanie, prehlad stranok, to je asi všetko
    • len vtedy zistíte, či je obchod dôveryhodný, ak sa vyskytne problém. mne sa vyskytol a môžem vám potvrdiť, že som hroze sklamaný z ich prístupu. rozmyslite si to kde kupujete, tento obchod radšej obídte. kúpil som si telefon, kedže som s ním nebol spokojný, po 6 dňoch som ho vrátil. neuznali mi vrátenie, vymysleli si škrabanec na telefone, ktorý tam určite nebol, ked som im povedal, že telefom mi aj blbol, takto ,,prezreli,, a povedali mi, že nesprávne držím, ale že sa pozrú na to. vôbec sa mi neozvali, ked som volal ja po niekoľkých dňoch, tak mi povedali, že technik tam nie je, to som už nevydržal. nakoniec mi telefon vrátili tak ako som ho im zaslal, bez škrabanca. radšej kupujte v osvedčených obchodoch- datart, mall, alza, hej atd., kde pracujú profesionáli. tento obchod radšej vynechajte.

neodporúčam, nakúpte inde, pokiaľ sa vám vyskytne problém budete to lutovať že ste tu nakúpili.

• - rychlost dodania
    • - komunikacia s e-shopom

odporucam pre kvalitu komunikacie a rychlsoti dodania tovaru

Ďakujeme

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Rychle dodanie, skvele poradili

Odporucam. 100% spokojnost