• prehľadné stránky

• dodacia lehota
    • komunikacia

spokojnost :-)

• Expresné doručenie
    • Výborná komunikácia a osobný prístup

• najnizsia cena produktu asus s pomedzi ostatnich internetovich obchodov

tento obchod velmi nepoznam no kupil su tu NB o 100€ lacnejsie nez inde. No dufam len ze sa obchod ukaze v dobrom svetle ak by doslo na reklamaciu.

odporucam obchod,maju prehladne stranky aj s videami pri jednotlivych prodkutoch a aj ceny su dobre. Jedine co mi vadilo,ze tovar nemavaju vsetkych farbach.

vyborna komunikácia a prístup

• rýchlosť dodania
    • skvelá komunikácia so zákazníkom
    • nízke ceny
    • prehľadnosť stránky

• Všetko bolo v poriadku, komunikåcia dobrå,rŷchlosť dodania hneď na druhŷ deň.
  • Nekupujte kryty na telefon vobec nepasuje na telefon,neda sa nabijat,fotit,nepocujem,tlmi repraky no uz nikdy viac skoda penazi

p. Misko
    Predpokladám,že recenzia nemala patriť k nám.
    1. Neposielame slovenskou poštou, ako ste uviedli.
    2. Kryt na telefón ste u nás nekupovali.

• značka a kvalita

Ďakujeme

• Přehledne stranky jednoduche dobry popis vyrobku rychle dodani vyborna komunikace

Rychla dodavka jednoduche objednani skvěla komunikace i s dopravcem

• rychlost
    • ziadne

Ďakujeme

• Dobré ceny a kvalita produktov.
    • Mobilny telefon (vystavny kus) prisiel zablokovany

Odporucam.

Reakcia obchodu ZEN-SHOP.SK

Ďakujeme za recenziu. Každý vystavený ks, kontrolujeme a nastavujeme továrenské nastavenia. Zákazník čo si ho pozeral, musel byt vynaliezavý. Smutné je, že to sa s tým stretávajú predajcovia často. Každopádne sme radi,že to nakoniec všetko dobre dopadlo.

• Výborná komunikácia.

• Dobrá cena

• Ziadne, ked nieco kupite, neda sa to rekalmovat, len vyhovorky a ziadna seriozna snaha riesit problem.
    • Poslali mi krive a zle vyrezane sklo, ktore ani nedoliehalo na displej, proste nekvalitny vyrobok.

Chcel som tovar reklamovat, ale technik sa iba vyhovaral, ze mi sklo zle nalepili v servise a reklamamciu mi slovne zamietli, aby som tovar neposielal. Rozhodne tento obchod neodporúčam, nakolko im vôbec nezalezi na spokojnosti zakaznika a uz vobec nekupovat nieco od nich na dobierku cez internet.

• Väčšinou najlepšia cena.

Bezproblémový nákup. Objednával som 8.3. vo večerných hodinách, vykonal prevod online a na druhý deň ráno telefonickým kontaktom oznámené odoslanie tovaru.
    Len škoda neprofesionálneho prístupu prepravnej služby, nakoľko tovar som mal obdržať na nasledujúci deň (t.j.10.3.). To sa však nestalo a keby som telefonicky neintervenoval u UPS, tak by som ntb dostal ešte o nejaký ďalší deň neskôr. Bolo by fajn k emailovej komunikácii pripojiť aj číslo pre sledovanie zásielky.

• Sortiment, seriózny
    • Zatiaľ neviem

Vrelo doporučujem

• Velmi dobrá komunikácia a hlavne tovar ( laptop) co tvrdili ze budu mat az o dva dni, dodali hned na druhý :) ( real story )
    • Uvidíme po 2 rokoch :))

• Prehlad produktov a skvele ceny

Odporucam