• rýchlosť
    • dodali iné rozmery matracov, ako boli objednané

Objednané matrace boli dodané v špatnej veľkosti, ktoré sa vrátili kuriérom naspať. Od tej doby sa obchod neozval s novým termínom doručenia matracov.

Reakcia obchodu Zdrave spanie

děkujeme za Váš názor. Ze skladu byly bohužel chybně vyexpedované matrace v jiném rozměru, než který jste si objednala. O chybě jsme kolegy na skladu ihned kontaktovali a matrace Vám byly doručeny v náhradním termínu. Ještě jednou se velmi omlouváme za veškeré zdržení a komplikace.

Zdrave-spanie.sk

Parametre a hrúbka matraca nezodpovedá deklarovaný parametrom na eshope.

• Pýtate sa na objednávku, ktorú som zatiaľ nedostal.

Reakcia obchodu Zdrave spanie

děkujeme za Váš názor. Objednala jste si matraci, u které je uvedena doba dodání do 14 pracovních dnů. Toto je uvedeno jak na webu, tak v košíku při vyplňování objednávky a následně i v jejím emailovém potvrzení. Dnes je to 9. pracovní den a matrace je stále ve výrobě. Jakmile bude vyrobená a budeme mít nahlášenou její expedici, budeme Vás informovat emailem.
    Omlouváme se za dotazník, který Vám přišel dřív, než Vaše zboží. Tento dotazník společnost Heureka.sk zasílá bez ohledu na jeho vyexpedování.

Zdrave-spanie.sk

• Keď som objednávala matrace 1+1 bolo uvedené tovar ihneď k odberu.Potelefonickom uistení o mojej objednávke mi pani oznámila,že moje matrace idúu do výroby. Tak ponuka na internete je zavádzajúca. Kuličková

Reakcia obchodu Zdrave spanie

děkujeme za Váš názor. U matrace Klasik Plus, které jste si objednala, byla uvedena doba dodání 15-20 pracovních dní. Toto bylo uvedeno přímo na webu u Vámi požadovaného rozměru, následně v košíku při vyplňování objednávky a nakonec i v jejím potvrzení, které Vám přišlo na email. Toto jsem Vám potvrdila i telefonicky.
    O expedici Vás budeme informovat emailem.

Zdrave-spanie.sk

Tovar mal byt doruceny pred tyzdnom, ziadne info od obchodu o stave objednavky.

Reakcia obchodu Zdrave spanie

děkujeme za Váš názor. Na webu, v košíku při vyplňování objednávky i v potvrzovacím emailu byla uvedena doba dodání "Január 2021". Tzn., že matrace skladem nebyly a byly zadané do výroby. Aktuální doba dodání je 15-20 pracovních dní od objednání.

Zdrave-spanie.sk

Reklama sľubuje, že do 24 hodín od pripísaná peňazí na účet posielate matrace.Žiaľ,ani upozornenie,ani matrace.Šetrila som si rok na matrace, pretože som bola len na invalidnom dôchodku.V noci nespávam,mám problém s kolenami a chrbticou.Dúfam , že do sviatkov tie matrace prídu.

děkujeme za reakci.
    Z důvodu přetížených přepravních společností došlo ke zpoždění. Za tyto komplikace se Vám moc omlouváme. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit a my záležitost vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Zdrave-spanie.sk

Napriek tomu, že platba odišla s potrebnými údajmi (variabilný symbol), pracovníčka firmy, ju nedokázala vyhľadať a objednávku mi zrušili. Po mesiaci mi bolo oznámené, že akonáhle som poslal mail ohľadom dopytovania sa po tovare, platba sa našla, ale objednávka je už zrušená. Pán mi sľúbil, že tovar mi obratom pošlú, lebo je na sklade. Po ďalšom týždni som volal do firmy a pán mi oznámil, že pôvodná objednávka bola zrušená a nová v systéme nie je zadaná. Postele mám zmontované v izbe, chodiť nemáme kadiaľ, tovar vyše mesiaca zaplatený, ale nedoručený.

Objednala som dva matrace,kuriér neochotne,nepríjemný. Rozbalila som ich,dva dni som počkala ako bolo navrhnuté,ale sú tak mäkké,že sa na nich nedá spať.

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za řidiče dopravní společnosti.
    Zakoupila jste u nás matraci Star 195x85 cm. Jedná se o středně tuhou matraci. Tuhost je v mnoha faktorech i ovlivnitelná rošty, na kterých matrace leží.
    V případě, že nejste se zbožím spokojena, máte možnost jej v zákonné lhůtě 14 dní od zakoupení vrátit.

absolútna nespokojnosť,dodaný poškodený tovar,

děkujeme za Vaši reakci.
    Za vadu na potahu se Vám omlouváme. Během reklamačního řízení Vám byl potah vyměněn za nový, bezvadný.

Věříme, že i přes vzniklé potíže jste se zbožím spokojen.

• Rýchle vybavenie reklamácie

Objednal som 2 ks matracov.
    Prišiel každý iný.

bez faktury takže ak by som chcel reklamovať???žiadny blok o zakupený

do dnešného dňa mi matrac neprišiel,ani neviem kedy príde nakoľko som sa telefonický kontaktoval, kde mi bolo povedané že musia zistiť , kde vlastné sa stala chyba. Ak by som sa ja neozval, tak neviem či by ma niekto kontaktoval/ zaplatený tovar už je , tak načo by sa niekto unúval, oznámiť čo z tovarom je.

Reakcia obchodu Zdrave spanie

omlouváme se, Vaše zboží bohužel přepravce poškodil. O tomto stavu a řešení vzniklé komplikace jsme Vás informovali. Nyní bude matrace uvedena do bezvadného stavu a opětovně zaslána na Vaši adresu.
    Za komplikace se omlouváme a věříme, že i přes vzniklé potíže budete se zbožím spokojen.

Zdrave-spanie.sk

zosmiešnenie klienta, nerešpekt voči potrebám klienta. Zdlhava a neochotná komunikácia zo strany obchodu a nasledné veľmi dlhé riešenie situácie zapríčinenej výrobcom. Maximálna nespokojnosť s obchodom.

Tovar absolutne nezodpovedal popisu a už vôbec nie obrazku, ktorý daný tovar popisoval. Matrace ktoré sme objednali nemali pôvodnú dlžku 200 cm ani týžden po rozbalení, stále nám chýba 5cm v ráme, kvalita poťahu je veľmi nízka.

• Velkost matraca nezodpoveda objednavke.

• Zatiaľ nemám tovar.

• Napísané na sklade dodanie 24 hodín a čakám mesiac

Reakcia obchodu Zdrave spanie

omlouváme se za pozdní dodání matrací. Komplikace vznikla díky technické chybě.
    O zdržení dodávky jsme Vás ihned kontaktovali.
    I přes tyto komplikace věříme, že budete se zbožím spokojen.

• Dobré ceny
    • Nezaškodilo by matrace zabaliť ešte aspoň do jednej fólie, takto sa fólia ľahko trhá až na samotný matrac.

Matrace prišli v poriadku, len boli špinavé, pretože sa potrhal obal, v ktorom boli zabalené.

Reakcia obchodu Zdrave spanie

za ušpiněný obal matrací se omlouváme.
    Věříme, že jste s matracemi spokojen.

Zdrave-Spanie.sk

• Obchod je dobrý ale vybraný tovar je nekvalitný.

Obchod je dobrý ale posteľ ktorú som si vybral bola nekvalitná. Niektoré skrutky na stohovanie dielov sa už pri malom sťahovavom momente pretáčali a hranovacia lišta bola nekvalitná ktorá sa používala na doskách pred ,, sto rokmi ,,

děkujeme za reakci.
    U nás jste si objednala pouze matraci, postele na tomto e-shopu nenabízíme.

Zdrave-spanie.sk

• pred 10 dnami som si objednaval tovar, ktory mi mal byt doruceny pred piatimi dnami. ani sa neozvali kedy mi racia tovar dodat...

Reakcia obchodu Zdrave spanie

omlouváme se za pozdní reakci na Vaši objednávku. Věříme, že jste s doručenými matracemi spokojen.