• Rychle dorucenie

zahradnynabytok.org

• celkom rýchle dodanie tovaru.

objednal som Záhradná ratanová zostava Family Grande celkom dobre sa to skladá aj celkom dobré vyzerá všetky diely sú pekne označené akurát taka trocha vada bola hrdza na nohe stola v hornej časti jak sa priskrutkuje k hornej časti stola tak dúfam že mi to nezhrdzavie o chvíľu celé.

• slusna cena
    • dlha dodacia lehota

dlha dodacia lehota nakup cez internet som sa s takou cakacou lehotou nestretol

Reakcia obchodu ZahradnyNabytok.org

vy ste si vytvorili objednávku na produkt kde bolo písané predobjednávka. Tak isto tam bol napísaný dátum kedy sa bude zostava naskladňovať. Táto informácia bola uvedené pri produkte. Z toho dôvodu sa zostava odosielala až po 10 dňoch od jej vytvorenia.

Zahradnynabytok.org

• Keď som nemohla dokončiť objednávku hneď sa mi ozvali.Vidieť že im záleži na zakaznikov. Je to od nich veľmi mile.

zahradnynabytok.org

Komunikacia a rychle dodanie tovaru.

Reakcia obchodu ZahradnyNabytok.org

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a prejavenú dôveru, sme radi že u nás nakupujete.

• Super podušky, hrubé
    • Dobrá cena, rychle doručenie

Som veľmi spokojná

• Za krátky čas doručený

• Rýchlosť dodania + cena

Veľmi pekný hotel

zahradnynabytok.org

• všetko ok, rýchle dodanie

zahradnynabytok.org

• Tovar rýchlo doručený .

zahradnynabytok.org

• Rýchle vybavenie objednávky.

zahradnynabytok.org

• Veľmi dobrá komunikácia s obchodom

zahradnynabytok.org

15.1. 2024 som si objednala set hliníkový záhadný nábytok a skleník v sume cca 800e. Vzhľadom k tomu, že tento tovar bol doručený do novostavby, som ho hneď nemala možnosť vybaliť , zmontovať a prekontrolovať... Keď som rozbalila krabice a zbadala ako vyzerajú hliníkové kreslá, ostala som v šoku , aký odpad dokážu predávať, a za aké peniaze...Fotky vyzerali veľmi dobre , no realita je úplne inde. Materiál na sedacej časti kresiel je nejaká lacná umelá riedka sieťovina, ktorá neviem či vydrží jednu sezónu/bez sedenia na stoličke/. Jedno kreslo pri prvom sedení prasklo v plastovej spájajúcej klbovej časti. Na kresle nie je namontovaná ani plastová /alebo kvalitnejšia kovová/ istiaca časť, ktorá bráni nechcenému samovoľnému zloženiu kresla. Ak by som bola predpokladala takú nekvalitu, bola by som celý set hneď po doručení rozbalila a obratom vrátila...Nehovoriac o stole, ktorý sa celý skladá z rúrok /plus sklo/ a "tisícky" skrutiek, na nožičkách chýbajú spodné pasty, ktoré chránia nohy stola a bránia poškrabaniu podlahy... Doma mám ešte jedno podobné sedenie, cca 10 ročné, ktoré je po desiatich rokoch užívania nielen kvalitatívne, ale aj prakticky a vizuálne niekde úplne inde... Skleník sme začali stavať, to nie je skleník , ale papierová veľká škatuľa, ktorú zmetie prvý silnejší vietor a skladať to musia 3 ľudia 5 dní...Nikdy nekupujte , ked reálne nevidíte, je to čínsky lacný odpad...nikdy viac ...

Reakcia obchodu ZahradnyNabytok.org

každý zákazník má 14 dní na skontrolovanie tovaru či je s tovarom spokojný, pokiaľ má nejaké výhrady môže tovar bez udania dôvodu vrátiť. Vami opisovaná zostava je predávaný produkt na ktorý neevidujeme žiadne reklamácie. Všetky technické špecifikácie sú uvedené pri produkte, aj to z akého materiálu je vyrobená sedacia časť kresla. Taktiež všetok tovar je v demonte, originál balený od dodávateľa kvôli bezpečnosti pri preprave. Skleník je vyrobený z hliníkových profilov a polykarbonátových dosiek tak ako je uvedené v popise pri produkte. Po zmontovaní skleníka sa samozrejme stabilita produktu spevní.
    Pokiaľ máte nejaký problém s tovarom neváhajte nás kontaktovať na našom reklamačom oddelení.

• Ok
    • Rýchlosť doručenia.

Som spokojny.

S tovarom som veľmi spokojná. Môžem len odporúčať. Ďakujem

zahradnynabytok.org

Som veľmi spokojná so službami, pretože keď mi prišla odpoveď , že moja objednávka je zaregistrovaná som zistila, že mi má prísť biely stolík a ja som chcela kombinácii biela/atracint. Po telefonickom rozhovore mi moja požiadavka bola splnená a teraz čakám na tovar. Ďakujem za ochotu.