• rýchle dodanie tovaru
    • dobrá kvalita, krásna a vyzerá, že aj kvalitná ratanová sedacia súprava na terasu
    • Keďže terasový nábytok prišiel v demonte, obávali sme sa, či nebude problém ho poskladať. Nebolo to vôbec také hrozné - jednotlivé diely pasovali k sebe na 90%. Poskladali sme celkom rýchlo.

Reakcia obchodu ZahradnyNabytok.org

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a prejavenú dôveru, sme radi že u nás nakupujete.

zahradnynabytok.org

• Stolík je kvalitný, rýchle doručenie tovaru

• Rychle dodanie
    • Domcekova postel je naozaj kvalitna aj ked sme sa trochu obavali aka bude

• Rýchle dodanie ,kvalita tovaru vyborna

• Kvalita

Reakcia obchodu ZahradnyNabytok.org

ďakujeme Vám za nákup a pozitívne hodnotenie.

zahradnynabytok.org

• široký sortiment za priaznivé ceny, tovar kvalitný, rýchle vybavenie objednávky a spoľahlivé dodanie balíka

V tomto eshope som nakupovala prvýkrát, ponúka široký sortiment za priaznivé ceny, dodaný tovar - knižnica je veľmi kvalitný produkt, moja objednávka bola rýchlo vybavená a balík došiel nepoškodený.