Ziadal som o zmenu fakturacnych udajou do dnesneho dna. I nic neprislo

• Tovar som si objednal, zaplatil a o pár dní mi boli vrátené peniaze na účet, že objednaný tovar nemaju k dispozícii...

neochota zo strany predavajucich roky robim z ludmi ale keby som takto vystupovala nepredala by som nic

• Vôbec neodporúčam, je to oteplene a ta biela plsť z vnútornej strány je všade a po prvom praní ani nehovorím rovno vyhodiť.

• Stále nemám tovar, koli prepravcom

Tovar prišiel nie originánom a poškodenom obale a bol špinavý.
    Tak že sklamanie a už asi z Yakuza shopu objednávať nebudem..

Reakcia obchodu YAKUZA SHOP

Objednávku máte asi mesiac doma, prečo ste sa neozvali, ak bola mikina špinavá? Čo si nemyslím, že nebola. Originálny sáčok nebol preto, lebo ste si kúpili výpredajovku z predajne.

Objednavka bola vytvorena 6.12.
    7.12 napisali že je odoslaná.
    Dodnes neprišla, mobil nedvihaju, na emaily neodpovedaju. Rušim objednavku

Reakcia obchodu YAKUZA SHOP

Dnes sme ste nám poslal mail a dnes sme vám odpísali, tak neviem prečo klamete, že na maily neodpovedáme. Odpoveď do 4 hodín je už neskoro? A áno telefón dvíhame, len vtedy, ak nemáme inú prácu. A inej práce máme "vyše hlavy", takže skoro nikdy nedvíhame :) Vaša objednávka sa stratila v preprave, nie je to naša chyba, čo sme sa zistili až dnes, keď nám napísal, že nemáte balík. Je nám to ľúto a v konečnom dôsledku škodu máme my, zlú recenziu máme a vôbec za to nemôžeme. Takže "ďakujeme pekne" za vašu nepravdivú recenziu.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Objednaný tovar za týždeň nedorazil s obchodom viazne komunikácia

Reakcia obchodu YAKUZA SHOP

Ospravedlňujeme sa za oneskorené doručenie balíka. Chyba bola na strane prepravcu, nie u nás. Nerozumiem však, že píšete, že viazne komunikácia s obchodom ... túto recenziu ste napísali skôr o 2 dni, ako ste nám napísali mail, na ktorý sme vám aj do nasledujúceho dňa odpísali.

Objednala som si mikinu bez kapucne a prišla mi s kapucňou tak zamňa je to sklamanie.A keď som to chcela hneď reklamovať tak je to možné až po 9.11 kôli dovolenke

Svieti na nete veľkosť a potom zrazu není...už ss mi to stalo 3x

Reakcia obchodu YAKUZA SHOP

U nás iba 1 raz, tie ostatné 2 razy sa vám to stalo inde, lebo u nás ste objednávala prvý krát. Stávajú sa také veci, nie je to nič neobvyklé v obchodoch.

Tovar mi nebol doručený nakoľko mali klamlivé informácie uvedené. Mikinu vôbec nemali na sklade ako mali uvedene na espohe.

Reakcia obchodu YAKUZA SHOP

To sa stáva pri toľkých predajniach a takom množstve tovaru. Aj to pracujú iba ľudia. Je nám to ľúto.

Dlhá dodacia lehota čakám už sedem dní a stále nič.

Reakcia obchodu YAKUZA SHOP

Dlhá, dlhá... pri tovare pri objednávaní bolo uvedené do 10 dní a že nie je skladom.
    Doručený bol na 9. deň. Na dobré sa dlho čaká niekedy :)

• Nedorazila mi bunda ktorú som objednal

Reakcia obchodu YAKUZA SHOP

Vy nepreberáte objednávky, tak sme vám ich prestali posielať. Načo aj?

Objednal som si veľkosť ktorú nosím xxl a ešte pre istotu 3xl prišli čínske veľkosti hrozne som sklamaný

Reakcia obchodu YAKUZA SHOP

Stačí si prečítať popis tovaru, tam sú presné rozmery pre každú veľkosť, viac sa spraviť nedá z našej strany, aby ste trafili veľkosť.

S kvalitou to ide dolu vodou uz druhe teplaky co musim zasivat na poslednom tovare som mal potrhane vrecko

• Špinavé oblečenie

Šaty mi boli doručené neskoršie ako bolo deklarované a vyzerali akoby ich už niekto nosil. Nabudúce určite zas použijem radšej český obchod, kde bolo doručenie na čas , s milým pozdravom a malým prekvapením a aj kvalita bola lepšia.

Žiadna komunikácia z ich strany keď som chcel zistiť či by sa nohavice dali vymeniť

• Tovar čo mi prišiel absolútne velkostne nesedel s veľkosťou ktorú si bežne kupujem v kamennom obchode.

Myslím ze radšej ostanem pri nákupe v normálnom obchode