Objednal som si tašku, poslali bundu veľkej veľkosti. Vráťte peniaze

Odoslal som objednávku a po piatich dňoch mi napísali, že objednaný tovar nemajú.

Týždeň čakám na objednávku za 500 eur. Zatiaľ ani meke F. Žiadne info a zaplatené už bolo ze účet..

Dobrý den Eriku,

Kontroloval jsem Vaší objednávku a již byste ji měl mít doma. Omlouváme se za delší prodlevu, která byla způsobena přepravní společností od dodavatele. Vše již je tedy v pořádku.

Děkuji za recenzi a přeji hezký den

za Xtremeshop.sk Petr

• V ponuke veľkosti ktoré nemajú na sklade
    • Obchod Veci objednané z Wish ,alebo Aliexpress, a preposielajú to, a predražené,ďakujem neodporúčam a dodanie trvá dlho aj pár týždňov
  • Nevýhoda znova mi posielaju tovar ktory som si neobjednala

Tovar nezodpovedal popisu

Objednala som si crosssbag (malá taška cez prsia). Ak som platila za značku (Vans), tak ok. Ale normálne by som ju určite nekúpila. Snáď by som si vedela takú aj doma ušiť. Vymieňala som tovar, pretože mi najskôr prišla iná taška, ktorú som vrátila a následne mi poslali správnu, tú ktorú som pôvodne zakúpila. (S výmenou nebol problém. Bodaj by bol, keď tu, ktorú mi omylom poslali bola raz taká drahá

• Zlá informovanosť

Tovar mi nebol doručený, komunikácia na bode mrazu, po XY dní čakania mi odpísali, že tovar stále nemajú, že ak nepríde v nasledujúcich dňoch tak mi vrátia peniaze. Následne som objednávku zrušil.

• Ne ďakujem

• Produkt bol v skutočnosti iný ako v internetovom obchode!

Žiadna komunikácia.

Reakcia obchodu Xtremeshop.sk

Vážený zákazníku, po vytvoření objednávky, Vám byl zaslán email o přijetí objednávky. U zboží z vaší objednávky bylo uvedeno dodání 3-6 dní, přičemž vy jste objednávku stornoval dříve, než my jsme ji stihli vyexpedovat, tudíž moc dobře nerozumíme vaši záporné reakci. Hezký den

Tovar stale nemam ...neupozornili ma vopred na problemy v c entralnom sklade a musela som sa sama informovat kde tovar zamrzol, co by mali spravit sami pri meskani tovaru

Dobrý den ,
    omlouváme se za komplikace objednávka s externího skladu se zpozdila proto se celý proces zdržel, Váš balíček už byl odeslán měl by Vám dorazit každým dnem .
    děkujeme za pochopení .
    Tým Xtremeshop.sk

• Tovat mi stornovali vraj kvoli vypredaniu po dvoch dnoch aj ked bol este dlho dostupny na stranke

To co najdete tu inde najdete lacnejsie

objednala som si pláštenku, ktorá bola šitá pre slona

priserny vyber kuriera.

Reakcia obchodu Xtremeshop.sk

Mrzí nás, že jste měl problém s doručením vaší objednávky. My jsme udělali maximum pro to, aby Vám byl balík doručen správně a hlavně v co nejkratším termínu.

• Slabá komunikácia, ak vraciate tovar problém pri vrátení peňazí späť

• Napriek volbe dorucenia kurierom mi zasielka do dnesneho dna dorucena nebola

Nedodal co mal. Nastastie som chcel platit dobierkou, takze okrem chybajuceho predmetu dodavky som ziadnu stratu neutrpel. :-(

• Uplatnila som si zľavu - nebola odpočitaná od ceny tovaru, reklamácia

• Komunikacia.