More jak mam dat review ked som este nic nedostal

Reakcia obchodu Xtreme.sk

Ďakujeme za vaše hodnotenie. Je nám ľúto, že ste nespokojný. Tovar z vašej objednávky bol dlhodobo nedostupný, o čom sme vás pravidelne informovali. Momentálne je už tovar dostupný a odložený pre vás na vyzdvihnutie. Dúfame, že u nás nakúpite aj nabudúce.

Čo mám napísať

Reakcia obchodu Xtreme.sk

Ďakujeme za vašu reakciu. Prosím dajte nám vedieť, čo sa vám nepáčilo, aby sme sa do budúcna vedeli zlepšiť. :)

tovar nedošiel a ani nemám žiadne info kedy by mohol prísť alebo čo sa vlastne deje. A je to už pekne dlho čo nemám žiadne info....

Reakcia obchodu Xtreme.sk

ďakujeme za vašu recenziu, aj keď znie negatívno. Trošku pre vysvetlenie: Po prijatí vašej objednávky hneď na druhý deň, keďže ste objednávku vytvorili večer po 10tej hodine, sme vám volali aby sme si potvrdili termín dodania.
    Na webe sme mali informáciu o dodaní do 21 dní ktorú sme vám aj potvrdili (tovar išiel priemo od výrobcu DJI z Číny). Presne o 16 dní od objednávky sme tovar naskladnili a odoslali o čom sme vás aj informovali. Takže sme všetko stihli v dohodnutom termíne.

V takomto prípade ak potrebujete informáciu o objednávke, je najlepšie nám zavolať alebo napísať email a podáme vám aktuálnu informáciu ktorú máme.

Dúfam, že táto odpoveď sa vás nijako nedotlka, snažíme sa robiť veci čo najlepšie a niekedy je to náročné na čas a tak nie všetko sa dá stihnuť.

Verím, že sa k nám vrátite a pokusíme sa to napraviť :)

Volal mi predavajuci aby ma odhovoril od Karma Dronu. Vraj s nim maju zle skusenosti. Tak som ho kupila u konkurencie dronerepublic.sk a som maximalne spokojna, mam dron viac ako 2 mesiace a lietam s nim stale a vobec neni s nim ziadny problem. Odhovarali ma kvoli zavadam a kupe drahsieho modelu DJI o ktory zaujem nemam. Co mi sice prislo fajn len mi pokazili prekvapenie pre priatela. Aj vzhladom na presvedcenie ze ho kupim som to musela prediskutovat s nim.

Reakcia obchodu Xtreme.sk

Ďakujeme vám za recenziu. Je nám naozaj ľúto že ste darček museli prezradiť priateľovi, aby ste spolu zvážili či kupujete správny dron (GoPro Karma)

Naše rady a odporúčania boli myslené dobre, nakoľko všetky drony z našej ponuky máme dôkladne otestované a poznáme všetky ich dobré aj zlé charakteristiky ( na rozdiel od ostatných predajcov, ktorí vám predajú krabicu bez reálnych skúseností ). Odporúčali sme vám pozrieť testy dronu Karma na youtube a zvážiť kúpu tohto výrobku. Aj z tohoto dôvodu sme vás kontaktovali, aby sme vám pomohli vybrať si správny dron s ktorým budete vy aj priateľ na 100% spokojní. Spokojnosť zákazníka je pre nás totiž najvyššia priorita.

Objednávku u nás ste robili 4.5.2018 - nie pred 2 mesiacmi ako píšete. Budeme radi keď nám dáte vedieť aj s dlhším časovým odstupom nakoľko 2 týždne čo Karmu používate je dosť krátka doba. Taktiež môžte prísť do našej predajne aj osobne a môžme vám fyzicky ukázať a porovnať všetky modely ktoré sme vám odporúčali.

Ešte raz sa ospravedlňujeme, snažili sme sa pre vás spraviť to najlepšie, tak ako to robíme pri každom jednom zákazníkovi.

Objednal som si produkt pri ktorom bola dodacia lehota 24 hodín už je to týžden a nič mimochodom zo strany obchodu mi prišiel ohľadom objednávky iba jeden email a to potvrdenie objednávky viac nič

Reakcia obchodu Xtreme.sk

Vážený zákazník. Tovar ste si objednali štvrtok 27.7. večer o deviatej. Tento deň bol xtreme.sk zatvorený až do pondelka 31.7. To že sme zatvorení bolo to napísané na stránke v kontaktoch aj vo vyskakovacom okne pri otvorení našej stránky. Aj keď sme boli zatvorení ešte 31.7. v tento deň sme vám napísali druhý email že tovar ktorý ste si objednali bol na objednávku s označením 2-3 pracovné dni. V tomto emaili ste boli informovaný aj o predbežnom čase naskladnenia a odoslania k vám. Je možné že tento email máte v spame. V každom prípade neváhajte v takomto prípade napísať email alebo zavolať a informavať sa. Ospravedlňujeme sa

• Pomiešané objednávky

Reakcia obchodu Xtreme.sk

Dobrý deň, naozaj sa nám stalo že sme nálepku na balík omylom nalepili na druhý balik ktorý bol pripravený hneď vedľa. Stalo sa teda že zákazník dostal balík s iným obsahom. Hneď ako nám zákazník zavolal bol odoslaný okamžite jeho skutočný tovar na jeho adresu aj s prevzatím chybnej zásielky kuriérom. Správny tovar zákazník dostal hneď na druhý deň. Použili sme kuriéra aby všetko prebehlo rýchlo aj ked pôvodná objednávka bola poštou do 48h. Všetko sme telefonicky prekonzultovali zo zákzníkom a navrhli tie najrýchlejšie riešenia. Nasadenie kolegov bolo maximálne a správny tovar bol doručený o deň neskor ako pôvodný. Náklady na túto nápravu prevýšili dokonca aj sumu tovaru. Je nám lúto čo sa stalo. To neuveriteľné maximum čo sme vynaložili na nápravu si nezaslúži takúto recenziu. Ospravedlňujeme sa ešte raz. Takéto prípady sa stávajú naozaj raz za rok.

• ponukate tovarjete ktorym nedisponujete a tym zavadzate zakaznika

prvy a posledny nakup

Reakcia obchodu Xtreme.sk

Dobrý deň. Ďakujeme za recenziu. Sme predajňa ktorá si zakladá na tom že tovar je vždy skladom, že informujeme zákazníka okamžite a toto prísne dodržiavame každý deň našej práce. Sme jediná predajňa GoPro na Slovensku ktorá má všetko príslušenstvo skladom a v takom širokom rozsahu.

Objednali ste si večer baterku na GoPro so statusom dodania 2-3 dni - lebo bol tovar vypredaný. Na druhý deň ráno Vás kontaktoval kolega 3x telefonicky ale nezdvíhali ste telefón ani ste nezavolali späť. Druhý kolega Vám hneď napísal email ktorý znel takto: Vážený zákazník, vašu objednávku evidujeme ako predobjednávku. Batérie pre GoPro HERO3 / 3+ momentálne nemáme skladom, podla informácií od dodávatela by mohli byť dostupné koncom februára. Priebežne vás budeme informovať o termíne dodania tovaru. Ďakujeme. Xtreme.sk

Odpísali ste na tento email a prišiel ku mne so žiadosťou stornovania objednávky a to sme hneď spravili.

Toto všetko sa odohralo v troch pracovných hodinách po objednávke, kde sa vám naplno venovali traja ludia z xtreme a upozornili Vás na dlhšiu dobu dodania kôli GoPro dodávkam (ako vieme GoPro nestíhalo výrobu z dôvodu veľkého záujmu a preto niektoré GoPro výrobky boli dlhšiu dobu nedostupné). Veľmi nás sklamala Vaša reakcia v tejto recenzii lebo všetci pracujeme veľmi dôsledne a v tomto prípade ani jeden kolega nespravil chybu a všetci sme sa Vám venovali s maximálnym nasadením. Recenziu ktoré tu máme hovoria o našej kvalitnej práci a každá recenzia je odmenou za našu snahu. Verím že Vás ako zákazníka nestratíme a budeme mať šancu ponúknuť Vám naše služby a uistiť Vás že sme kvalitný tím a spoľahlivá predajňa. Ďakujeme. Xtreme.sk

• Hodnotenie bolo odstránené administrátorom.