Platbu za tovar pri zrušenej objednávke mi už 3 týždne nevrátili

V case pisania tohto hodnotenia stale tovar nie je doruceny a trva to uz 7 dni i napriek tomu, ze na stranke bola informacia, ze dany tovar maju na sklade.

Jednanie so zákazníkom hodnotenie: - 5 (v stupnici 0-5)
    Odporúčam na Slovensku vyradiť zo zoznamu obchodov s tovarom.

• Nevedia garantovat termin dodania.

• Neplnia svoje dohody a termíny týkajúce sa doručenia.
  • Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Tovar mi bol doručený nefunkčný a stále čakám na vybavenie reklamácie.

Nedodaný objednaný doplnkový tovar a definovaná služba.

• Nedá sa dohodnúť o zmene tovaru

• Došla mi len polovica objednavky
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Tovar mi bol dodaný v obálke s ochranou proti poškodeniu čo chválim.
    Po otvorení obálky som zistil, že krabička od sluchátok je otvorená a obsah je mimo, len tak nahádzaný v obálke. Kábel na nabíjanie tam chýbal a vyzeralo to tak, že to niekto nahádzal lopatou do obálky a poslal.
    Našťastie tie štuple hrajú, síce nič moc, ale predsa.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Veľký výber produktov
    • Nedostupné produkty

Objednávku som zrušil, kedže objednaný a zaplatený tovar nedokázali zabezpečiť. Za rovnakú sumu mi bol ponúknutý telefón bez funkcie NFC. Zhrnutie: objednávka zrušená a peniaze stále nemám.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Kameri Imilab uplne nepoužitelné. Chcel som vymeniť za iné no odporučili mi len reklamaciu. Určite tu už nenakúpim

Tovar prišiel poškodený. Poslala som ho naspäť na reklamáciu.

• zrušili mi objednávku bez predošlého upozornenia a po zaplatení objednávky

Zrušili mi objednávku bez predošlého upozornenia a po zaplatení objednávky. V žiadnom prípade neodporúčam z tejto pofidérnej stránky nič objednávať.

• Nedodany spavny tovar ako som si objednal. Dostal som cerveny obal inej znacky.

Pred týždňom som ich objednala. Mali byt predané dopravcovi 28.11.. odvtedy žiadna info o zásielke až do dnes, že niečo sa nepodarilo a odovzdajú ich 30.11.(v tie dni medzi týmito dátumami tiež žiadna info že niečo nieje v poriadku). Neviem, kedy a či dorazia, no pre mňa to znamená narýchlo kupovať iný darček, keďže tento nestihne doraziť včas. Chápem, že sa môže stať, že niečo nevyjde, no pre mňa je to veľmi nepríjemná skúsenosť s týmto obchodom.

Reakcia obchodu XM.sk

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu, aj také červené :) musia byť a aj my sme len ľudia. Stane sa pri tom nápore, že sa nestihne kontaktovať zákazník v každej objednávke a niečo Vám medzi prsty ujde.
    Moc sa Vám za vzniknutú situáciu ospravedlňujeme, neváhajte sa na nás obrátiť mailom, aby sme mohli nájsť vhodnú kompenzáciu (odškodnenie) :)
    Pekný deň, Vaše XM.sk